Şimdi Ara

### 2018 Hyundai Sonata ### (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
2.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dışı çok güzel de.. iç mekan fazla asimetrik geldi bana, zevkler tartışılmaz ama ben içini beğenmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amasseia

Kendi urettikleri lüx segment Genessis'e rakip olarak uretilmis galiba. Gercekten cook guzell olmuş: asi ve spor...

Biraz nissan, biraz jaguar, biraz audi ve biraz hyundai... Hepsinden birer tane almak yerine sadece bu arac alınabilir :)
    Genesis G70 iç mekan olarak Sonata'dan daha kaliteli gözüküyor. Segment aynı olsa da kalite farkı vardır çünkü fiyat farkı da var. Keza Hyundai Grandeur (Azera) ile de Genesis G80 aynı segmentde yer alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gone with the grandeur -- 10 Temmuz 2018; 16:22:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YA-KU-ZA

quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Bunların birde grandeur diye bi modeli var.Abd pazarına falanda satmıyorlar galiba oda gayet güzel.2017 modeli 5 serisinin çakması gibi duruyor ama olsun

Hyundai grandeur, amerikada Hyundai azera olarak satılıyor

https://en.wikipedia.org/wiki/Hyundai_Grandeur

Alıntıları Göster
    Satılıyordu ama yeni kasası Amerika'ya gelmedi. Hyundai üst ve lüks segmentde Amerika'da yoluna Genesis markasıyla devam etmek istiyor gibi gözüküyor. Yeni kasa Hyundai Grandeur, diğer ismiyle Azera, Arap ülkelerinde satılıyor bildiğim kadarıyla. Çünkü youtube'da çok fazla Arapça video görüyorum yeni kasa Hyundai Grandeur ( diğer adıyla Azera) ile ilgili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gone with the grandeur -- 10 Temmuz 2018; 13:39:43 >

• Dikkat ettim de Youtube'da Hyundai Sonata türkçe inceleme yazınca sadece tek bir video çıkıyor. Başka hiç Sonata incelemesi yapan olmamış Türkiye'de bu zamana kadar.

Youtube'da bundan başka Türkçe Hyundai Sonata incelemesi yok bugüne kadar. Yazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gone with the grandeur -- 19 Temmuz 2018; 10:40:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.