Şimdi Ara

2018 Haziran Hala iPhone 6 alinir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Hali hazırda GM5 Plus kullaniyorum 2 yıl oldu.
    Whatsapp, face, istagram vb genelde çok kullanirim.
    Oyle foto moto isin olmaz.
    Genelde gun icinde is yogunlugundan telefonla pek ilgilenenem.

Su an hala iPhone 6 alinir mi?
    Yoksa bosver o paraya daha iyileri varmi dersiniz?
    Buyuk telefon kullanmaktan sıkıldım birde iPhone kullanmak istiyorum.

En az 2 yil daha gotururmu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Büyük telefondan sıkıldıysan SE alman daha mantıklı. Hem daha ucuz hemde işlemcisi 6S'in işlemcisi.
  • Sıfır alınmaz ikinci el 1100 e falan temiz varsa olabilir. Genede en az 6s almakda büyük yarar var son iphonlar 6 ya göre çağ atladı çünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SE kullanıcısıyım. Eşimde de 6S+ var. Çıtır çıtır çalışıyorlar. SE ya da 6S daha iyi olacaktır. İkisinde de 2 GB ram var. iPhone 6'da 1 GB ram var ve zaman zaman yetersizlik yaşarsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de aynı şeyi 6s için merak ediyorum, iyi bir para veriyoruz neticede batarya veya kamera üzerse pişman olursam diye kararsızım en az 2.5 yıl kullanacağım alırsam.

• Şubatta samsungla baya sıkıntılar yaşadım sinirlendim gittim iphone6 aldım ama pişmanım diyebilirim. 7den aşağısı alınmaz şuan Apple’da. Abimde 2.telefon olarak huawei p smart var. Ona geçmeyi düşünüyorum. İlla iOS demiyorsanız inceleyebilirsiniz

• İphone 6 le 4. Yilimdayim milisaniyelik takilmalar haricinde sıkıntım olmadi pilini bile degistirmedim paranoyak degilseniz 2 sene daha gider ama 6s almak daha mantikli

• P Smart aldim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 6’nın günümüzde alınacak bir telefon olduğunu düşünmüyorum. Şu an kullandığım telefondan önce iPhone 6 kullanıyordum, Snapchat ve Instagram’ın çok uzun sürelere açılmasını bir yana bırakıyorum ayarlara girişte bile beklemem gerekiyordu. iPhone 6S kullanan arkadaşlarımın telefonunda pek bir sorunla karşılaşmadım ama onların da en fazla 1 yıl daha telefonlarını sorunsuz kullanabileceklerini düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cloud Nine

P Smart aldim :)
    en iyi kararı almışsın. 6 alsan paranı çöpe atmış olurdun :)
  • ArchiStudent kullanıcısına yanıt
    Beklentiniz kamera ve batarya ise üzecek alabiliyorsanız plus alın bu yüzden

• quote:

Orijinalden alıntı: gaisensei

Beklentiniz kamera ve batarya ise üzecek alabiliyorsanız plus alın bu yüzden
    Öyle görünüyor Plus hem boyut olarak biraz büyük hem 6s bile bütçemi zorlar o yüzden macera aramayayım en iyisi.

• iOs sürümü itibariyle 10.3.3'lü i7 cihazımı satıp kuzenimin i6 cihazı ile idare ediyorum, eğer benim gibi günlük kullanım için alacaksanız çok fazla yoğun kullanmıyorsanız boş yere fazla para ödemeye gerek yok, i7 aldığıma pişman oldum keşke baştan i6 veya i7'den daha ucuz bir cihaz alsaydım diyorum. Apple cihazlarda artık fazla para ödemeden uygun fiyatlı alınanlar daha çok mutlu edecektir insanı.

• Almamakla güzel karar vermişsin bence de :) resmen ölü doğan bir modeldi. 5s ile arasında performans anlamında hiç bir fark yoktu. Alınabiliyorsa azıcık bir fark koyup SE almak çok daha mantıklı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 6S Plus sorunsuz kullanırsınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.