Şimdi Ara

2018 Ford Focus'un giriş seviye Trend paketi göründü (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
4.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: zeytinkoy

Bu baz paketin içi bir tek bana mı çok güzel geldi, dandik ekran hariç. Konsolun tasarımı çok hoş bence. Baz olmasına rağmen çok kaliteli görünüyor.
    Hocam aracın içi bence de baz donanıma göre iyi ancak aracın bence genel olarak iç tasarımında bir havada kalmışlık var eski kasalar gibi oturaklı gelmedi bana, mesela şu iç mekanı fiestada görsem tamam derim hatta Egea,Leon gibi araçlarda görsem yine tamam derim ancak Focusun sınıfında bir ağırlığı vardı bence onun altında kalan bir iç mekan tasarımı var,kalitesinden söz etmiyorum.
  • Focusta standart bir araç. Alım gücümüze kıyasla ferrari gibi hissettirmesi sizi yanıltmasın. Boş donanımda tabiki standart güvenlik özellikleri hariç birsey olmayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım jant kapaklarıyla Türkiye'ye gelmez
  • bizim millet komik janta takilir şerit takip ileri çarpişma gibi aktif guvenlik standart olan arabaya sovuyor

ben distributor olsam canti degisir size hiper cant edişin diye airbegleri bile soker satarim yav.

yok da satarim zira hindistan edişin 2 yastikli pola alirim diyenlerde var zaten konunun içinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 13 Nisan 2018; 18:42:9 >
  • nikony kullanıcısına yanıt
    Bu özellikler ülke bazında değişebiliyor. Türkiye'ye gelecek olan trend donanımlılarda alüminyum alaşımlı jant olacaktır.

• Egea megea şu focusun yanına bile yaklaşamaz arkadaşlar. Alım gücümüz yok diye komik olmayalım lütfen

• Jantlar ve ekranda buyuk olsa baslangic icin fena degil bence

• otomobil firmaları bu trendline yani boşline araçlardan vazgeçsin çünkü çok iğrenç. resmen gözlerim kanadı
  • baz donanımda dahi 16 inç çelik jantla gelecek

2018 Ford Focus'un giriş seviye Trend paketi göründü
  • C sınıf arabada gene perde hava yastık standart olmazsa gözümde 2 hava yastıklı polo dan farkı kalmaz.

• Nereye kusuyoruz.

• Haber arasına saçma sapan reklam gibi başka haber eklemek de yeni mi çıktı ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hiç çıkmasa daha iyiymiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir Almanyadaki fiyata bak birde bizdeki fiyata bak,,,

• bu 1.0ecoboostu kotuleyenler yarın bigün tepesinden inmicek gercekten basarılı bir motor

• ortadaki o radyo ekranına bittim. takmasalar da fiyattan düşseler olmaz mı? en azından aksesuacılardan bişey takarız daha iyi.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.