Şimdi Ara

2018 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.850
Cevap
127
Favori
207.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu sene 1 hafta kaldım ıc grende, Allah ömür verirse seneye de aynı tarihlerde oradayım :) Valla çok şatafatlı bir otel değil ama bana yetiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KraL_15 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,

Bodrum bitez de bulunan Paloma Family clup otel hakkında düşünceniz nedir ? Ailemi oraya götürmeyi düşünüyorum, denizi, denizin deirnliği otel vs nasıldır acaba bilginiz var ise yardımcı olabilir misimiz ?

Hayırlı akşamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7F882BB31 -- 10 Aralık 2017; 18:10:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravenous

Bu sene 1 hafta kaldım ıc grende, Allah ömür verirse seneye de aynı tarihlerde oradayım :) Valla çok şatafatlı bir otel değil ama bana yetiyor.

Öyle gidip lüks beton otellerde tatil yapmaktansa ic green palace a giderim. Fiyat performans oteli denebilir özellikle bu sene için.

• Arkadaşlar Armas Belek ve Ramada Resort otellerinden hangisini tavsiye edersiniz aile olarak gidilecek. çocuk da var. yada en fazla
    5 gece en fazla 2000 TL otel tavsiyeniz varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyetkin -- 10 Aralık 2017; 20:27:18 >
  • 2500 e kadar 5-6 gecelik adam gibi bir otel var mı?

• cool_boy10 C kullanıcısına yanıt
    İç green palas, barut arum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene ki rezarvasyonumu uzun araştırmalar sonrası Antalya Belek Spice Otel & SPA üzerinden 2407 TL ye 6 gün 5 gece ultra hersey dahil olarak ETS 'den aldım gitti.

Bu arada otelde oda sayısının 3 adet kaldıgını da ilgilenenler için belirteyim

Herkese iyi tatiller :)
  • kimliksiz41 kullanıcısına yanıt
    hangi tarihlere aldınız? fiyatı iyi bir otel ben de düşündüm ama başka bir yeri aldım. 36m2 aile odaları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimliksiz41

Bu sene ki rezarvasyonumu uzun araştırmalar sonrası Antalya Belek Spice Otel & SPA üzerinden 2407 TL ye 6 gün 5 gece ultra hersey dahil olarak ETS 'den aldım gitti.

Bu arada otelde oda sayısının 3 adet kaldıgını da ilgilenenler için belirteyim

Herkese iyi tatiller :)

Iyi fiyat. Ancak ben su kadar oda kaldi dediklerinin en azindan simdilik dogru oldugunu sanmıyorum. Tamamen satis politikasi

• quote:

Orijinalden alıntı: samedsss

hangi tarihlere aldınız? fiyatı iyi bir otel ben de düşündüm ama başka bir yeri aldım. 36m2 aile odaları.

31 Ağustos - 5 Eylül tarihleri aldim. Bu sene Temmuz ortası Kıbrıs Kaya Artemis i yine bu vakitler de 2800 TL ye 4 gece aldığımı düşünürsek bence bu beş gecelik Spice Belek iyi geldi.

Tripadvisor yorumları gayet yüksek ve odalar çok geniş. YouTube de Ebru Yücel adlı bir kullanici çok detaylı videolarını paylaşmış otelin. İzlemenizi tavsiye ederim karar vermede etkili oldu.

Siz nereyi ve hangi tarihleri almistiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimliksiz41 -- 11 Aralık 2017; 6:43:3 >
  • kimliksiz41 kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle iyi tatiller diliyorum huzurlu ve mutlu bir tatil geçirirsiniz inşallah Spice otelde eğitim için bu yıl Nisan ayında bir hafta kaldım ve gayet memnun kaldım yemekleri lezzetliydi bir tek pastane ürünleri hoşuma gitmedi eğer ustası değişmediyse yemeklerde pide çıkarıyorlar özellikle tavsiye ederim 😄

Havuz hamam saunası gayet temiz ve başarılıydı deniz konusuna gelince Belek sahili bence kemer tarafına göre daha hoş kemer de taş olayı daha çok Nisan ayında girdiğimde çokta üşütmedi ancak tam öğle saatlerinde sonrasında çıkan rüzgar sıkıntı 😊

Otelin genelinden memnun kaldım özellikle deniz manzaralı odalar ve yanlış hatırlamıyorsam 4. Kattan sonrasında ki odalar manzarası süper sabah güneş odanızda uyuma noktasında hassassanız bilginiz olsun istedim ama memnun kalacaksınız temizliği ve hizmeti başarılı tekrar iyi tatiller dilerim...

• temmuz ayı

barut kemer 3+1 5 gece

ETS (mecburen)

4200 TL alındı
  • Bu sene fiyatlar çok korkunç, Eylül ayında 15 ve 10 yaşında iki çocuğunda seveceği Kemer bölgesinde sizce hangisini seçmeliyim;

1- Crystal otelleri

2- Limak Limra

3- Barut Kemer

4- Quens Park Göynük

Yuakrıdaki otellerden başka önerebileceğiniz otel varsa çok sevinirim. Önceki yıllarda olduğu gibi son ana kalıp kazık fiyattan almak istemiyorum.

Birde Gönlüm GÜRAL TEKİROVA dan yana ama çok pahalı :(((
  • fiat2001brava F kullanıcısına yanıt
    akka antedona gitmedim ama gözüme kestirmiştim,barut kemerle makası çok fazla olunca tercihimi barut tan yana yaptım, dilerseniz inceleyin hocam
  • Arkadaşlar yıllardır takip ettiğim bir başlık. Bu sene bir durgunluk var fırsattan çok tavsiyeye dönüşmüş. Yeni açılacak oteller ve bunun benzeri fırsatlar bekliyorum. Benimde haberim olursa yazarım. Bu yılki fiyatlar tavanlarda. Buda bir gerçek.
  • mrt710 M kullanıcısına yanıt
    Aslinda soyleminizde hakli olmanizla beraber bu sene yeni acilan bir otel olmadigindan malesef F P bazinda bir yorum malesef olamadi , onun icin tatil severler tecrubelerini ve fikirlerini buraya aktarmakla yetindi.

• Arkadaşlar aşağıdaki 3 otel arasında hangisini seçerdiniz?

Güral Tekirova
    Rubi Platinum
    Alva Donna

Güral'ı ben araştırdım ama diğerlerini eşim incelemiş, iyi göründüklerini söyledi. Fiyatlar birbirine yakın.
  • bugun 1. donem erken rezervasyon doneminin son gunu
    sizce fiyatlar zamlanir mi
  • ETS den 19 kasım tarihinde Güral Tekirova için 10 eylül giriş- 16 eylül çıkış 3 yetişkin "Havuzlu Deluxe Aile Odası" rezervasyonu yapmıştım. 6 taksit fiyatı 5508 TL. Kontrol amaçlı bugün yine fiyat hesapladım ve 8700 TL çıktı. Bu kadar fiyat artışı olur mu. Yoksa ETS sitesi yanlış fiyat mı veriyor. Bilen var mı acaba ?
  • Antalyada Ağustos sonunda 4-5 gece eşim, 7 yaşında oğlum ve o zaman 5 aylık olacak kızımla tatil arıyorum. bütçem 3500 TL civarı
    aradığım özellikler
    bebek için özellikle temizlik ve hijyen.
    oğlum için aquapark ve çocuk klubü
    yemeklerin çeşidi ve lezzeti
    denizle hiç ilgilenmiyorum
    animasyonların eğlenceli olması, otelde sıkılmadan eğlenebilmek istiyorum.

Şimdiden tavsiyelerinize teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.