Şimdi Ara

2018 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.850
Cevap
127
Favori
207.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ssmm

Alva donnayi çok met etmişlerdi

evet bende bahsettiğim oteller arasında trendy aspendos ile alva donna comfort arasında kaldım. eşim crystal palace side içinde güzel dedi ama bakalım daha tam karar veremedik
  • Ben, eşim, 9 ve 4 yaşındaki çocuklarımızla şöyle bir tatil programı yaptım,

Sentido Bellazure Akyarlar Bodrum'da

27 Haziran-1 Temmuz arası 4 gece 2071 TL,

Family Life Tropical Resort Sarıgerme

1-4 Temmuz arası 3 gece 2160 TL

Toplam 4231 TL 7 gece tatil, 2 otel arası yaklaşık 250 km.

Bu şekliyle kendi aracımızla çıkacağımız tatil sizce uygun mudur? Her iki otele de ilk kez gideceğiz?

Fikir belirtirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EN.ES -- 7 Aralık 2017; 23:22:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tatil.com çalışanı olarak ilk rezervasyon donemimiz 11 Aralık'ta sonra eriyor

Yüksek bir ihtimal bu süre uzatacak gibi duruyor

Ama yine de belli olmaz

• ilk rezervasyon 11 aralık da bitiyor. Palm wings otelleri neden hala açıklamadı fiyatları anlamadım gitti
  • teknobomb kullanıcısına yanıt
    hepsini ets turdan aldım hocam (atlasjet uçak olarak)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sueno deluxe belek te konakladım. Çok güzeldi ancak bu sene fiyatları çok yükselmiş. Sueno beach uygun gözüküyor. Önceden burada kalan arkadaşlardan yorum rica ediyorum. Otel eski diyorlar. Siz tavsiye eder misiniz
  • KraL_15 kullanıcısına yanıt
    Fiyatlarda en az %30 artış var. Bazı otellerde daha fazla. Geçen yıl 600'e 3 gün aldığım otel şu anda 1600, 800'ye 4 gün aldığım otel 2000 lira. Hani memnun kalmıştım o fiyata göre çok iyiydi ama bu kadar artışıda hak etmiyorlar.

Tahminim türk müşterilerin erken rezervasyon alımında %40 bir düşüş yaşanmıştır. Konuştuğum tatil şirketlerinin hepsi zamdan haberdar ve yapacak birşey yok takipte kalın diyorlar. Bende en kötü marta kadar takipte kalacağım. O yüzden bu fiyatlarla istedikleri kadar uzatsınlar dönemleri zaten bundan daha yukarı çıkarsa kendileri kaybeder.

• quote:

Orijinalden alıntı: antireis

Ben bu yıl tercihimi barut hemera balkonda jakuzili deluxe oda dan yana kullandim inşallah pişman olmam...

Hocam daha önce burada tatil yapmışmıydınız ya da araştırdınız mı? Ben de balayı için düşünüyorum. Ne dersiniz?

• Barut hemera da 3 yıl önce kaldım. Sessiz, sakin, aile oteli. Normal oda yerine aile odası vermişlerdi. Otel uzun yürüyüş yapmayı sevenler için iyi, deniz kenarında uzun bir yürüyüş yolu var. Yemeklerde çok çeşit yok ama kalitesi güzeldi. En kötü yanı huzur evi gibi, animasyon, eğlence yok denecek kadar azdı. Denizde dikkatli olmak lazım, plaj kalabalık. Hırsızlıktan korkmuştum. Balayı için gitmeni istemem. Genelde çocuklu aile ve yaşlılara uygun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EN.ES

Ben, eşim, 9 ve 4 yaşındaki çocuklarımızla şöyle bir tatil programı yaptım,

Sentido Bellazure Akyarlar Bodrum'da

27 Haziran-1 Temmuz arası 4 gece 2071 TL,

Family Life Tropical Resort Sarıgerme

1-4 Temmuz arası 3 gece 2160 TL

Toplam 4231 TL 7 gece tatil, 2 otel arası yaklaşık 250 km.

Bu şekliyle kendi aracımızla çıkacağımız tatil sizce uygun mudur? Her iki otele de ilk kez gideceğiz?

Fikir belirtirseniz sevinirim.

250km fazla mesafe.Çünkü bir otelden diğerine gitmek için zaman harcayacaksınız.Hem de yorgunluk olacak.Çıkış günü otellerde akşama kadar kalabilirsiniz odayı boşaltsanızda.Ya da tam tersi sabah 8 de de gitseniz otelden faydalanmaya başlarsınız.Böyle olursa öğlen 12 ye kadar kalma hakkınız olsa da erken çıkmaz zorundasınız ki diğer otele gidebilmek için.En az 3 saatlik mesafe.Geç çıksanız bu sefer diğer otelden daha az yararlanacaksınız.Yakın mesafelerde seçmeniz daha mantıklı olur.En fazla 1 saat mesafeli mesela.Tabi gene siz bilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: bstsn

Ağustos ayında eşim ve bir yaşında kızımla 6 gece Side'de konaklamak istiyorum. Temizlik, yemekler, hemen derinleşmeyen kum plaj ve deniz bizim için önemli. Alkol kullanmıyoruz, bu sebeple içecek kalitesi sorun değil. 6 gece için 4.200 liradan fazla ödemek istemiyorum. TripAdvisor yorumlarına bakınca yukarıdaki kriterler açısından Aydınbey Kings Palace öne çıkıyor? Bu otelde kalan oldu mu? Aydınbey dışında Side'de f/p önerebileceğiniz otel var mı?

Sizin ilacınız barut acanthus cennet.Çok güzel bir otel.Puanı da çok yüksek zaten.Onun dışında crytsal de olabilir.Sunrise büyük ve geniş bir otel.Ama barutu inceleyin derim.Lüks bir otel.
  • gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, aslında amacım tatili 2'ye bölüp tek otelde yaşanabilecek sıkıntılardan doğabilecek riskleri azaltmak, hem de biraz civarı gezmekti.

Seçtiğim oteller hakkında yorum yapan hiç olmadı, acaba tercihlerim yanlış mı diye düşünmeye başladım?

• quote:

Orijinalden alıntı: KraL_15

Tatil.com çalışanı olarak ilk rezervasyon donemimiz 11 Aralık'ta sonra eriyor

Ama yine de belli olmaz

hocam pm lere donus yapmıyormusunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YuliaN

quote:

Ama yine de belli olmaz

Mesaj listeme 5 kere baktım kontrol ettim

Ama bir pm nizi göremedim

Gelen her mesaja cevap veriyorum

• onzy O kullanıcısına yanıt
    trendy aspendosta gecen sene kaldik. 3 yasında oglum baya eglendi. en begendigim yemek lezzetiydi. bi de yuzde 90 alman turist oldugu icin insanlık gormus oluyoruz. yuzde 10 turk vardir. arap yok. biz de sırıtıyoruz gibi olduydu onlarin yanında. animasyonu guzeldi. giderseniz bir ipucu verim. izgaralar bahce kısmında yapıldıgı icin biraz gizli kalmis. biz gidecegimiz gun kesfetmistik. cok uzulduk :)
  • gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    crystal sunsire cok kalabalik oluyor mu? agustosta dusunuyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YuliaN

quote:

Ama yine de belli olmaz

Mesaj listeme 5 kere baktım kontrol ettim

Ama bir pm nizi göremedim

Gelen her mesaja cevap veriyorum

ilginc sana yine gitmiyor pm ler hocam. buradan yazayim madem guney sahillerinde mugla-antalya civarinda kusadasi batihan beach ayarinda hem fiyat hem performans olarak tavsiye edebileceginiz hoteller hangileridir.temmuz bası gibi dusunuyorum tarih konusunda esnekligim var

• YuliaN Y kullanıcısına yanıt
    Beach Club Doğanay

Armas Labada Hotel

Lake & River Side

Sherwood Greenwood Resort

Selçukhan Hotel

Telatiye Resort Hotel

Hane Hotel - Side

Armas Belek Hotel

Yasmin Resort Bodrum

Şimdilik bunları önerebilirim Yoğunluktan tam inceleyemiyorum Telefon susmuyor 2 gün sonra ilk kırılma dönemi biteceğinden

• KraL_15 kullanıcısına yanıt
    Yuksek sayida mi rezervasyonlar hocam

• cesar2005 C kullanıcısına yanıt
    evet rezervasyonlar yüksek sayıda

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.