Şimdi Ara

2018 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.850
Cevap
127
Favori
207.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alikkkk

Güral da fiyat değişikliği göremedim ben arattigim günlerle alakalı i bilememektedir ama.indirim oranı aynı yüzde 40 Ağustos 2. haftası

Hocam indirim oranı aynı olabilir ama gecelik fiyatı arttırıyor uyanıklar. Mesela ben Arcanus otelden rezervasyon yaptıracaktım 6 gece için 2160 çıkıyordu. Bi kaç gün sonra tekrar baktım aynı tarih aynı gün sayısı olmuş size 3200 civarı. Ama indirim oranı hala yüzde 40 görünüyordu:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirim oranı hikaye. Fiyatları oteller genelde ay başı artırıyor.

• Gural da fiyatlarla değil tarihlerle oynamışlar, 10 eylül de başlayan indirimli fiyatı 17 eylüle çekmiş uyanıklar, peki gural mi sueno mu?

• Evet arkadasin söylediği gibi 10 eylul ü 17 eylule cekmisler ama bani ilgilendiren kisim bir anda aldigim tarih 1150lira fark atti , diger arkadasin sordugu soruya gelirsek gurali nasipse gidip gorecegiz ama gecen sene sueno deluxteydim ve guralin suenonun ayarinda olabilecegine ihtimal vermiyorum , sueno gercekten cok iyi bir otel.
  • teknobomb kullanıcısına yanıt
    Arcanus la oynadılar ağustosta 6 gün 1600 civarıydı bizden alanlar oldu şimdi iki katına çıkmış.

• furlaka kullanıcısına yanıt
    Söylediğiniz oteli aradım hiç fiyat inmedi, keşke alsaymışsınız. Bu sene gitmeyeceğim böyle bir tatile sinir oldum bu kadar oynak fiyata. Oda kahvaltı bi otelde kalıp gezmek eğlenmek daha mantıklı hale doğru gidiyor

• emindoner09 E kullanıcısına yanıt
    Valla bende öyle düşünüyorum, sueno golf ve jolly ile görüştüm eylül başında 4800 den 1 tl aşağı inmiyorlar, 2 aile gidicez yaklaşık 10.000 tl para yapıyor, inanılmaz bir rakam 10.000 tl ye iki aile çok afedersiniz sıçana kadar yer ve gezer ne yapsam karar veremedim

• antireis A kullanıcısına yanıt
    Herkesin kendi ekonomisi kendine, ben olsaydım villa kiralar dolabı gırtlak doldurur eğlenirdim ;) 10 bin çok para bizlere. Sonunda araç satışı gibi olcak, biz almadıkça fiyat artacak arttıkça alan azalarak ölü bir sezon olacak. Tamam onlarda haklı olabilir ama mesela 6 gece 1600 e verebildiğine göre yine vermemesi için bir sebep yok

Haa promosyon için 10 oda satmıştır o ay için bilemem, ama benden ekmek çıkmaz onlara :)

• Barut sorgun ile sueno kıyaslaması yapsak sonuç ne olur

• quote:

Orijinalden alıntı: antireis

Barut sorgun ile sueno kıyaslaması yapsak sonuç ne olur

Yapma

• antireis A kullanıcısına yanıt
    Sueno side ile yaparsanazin kiyaslamayi sueno side derim. Sueno golf ile yaparsaniz acik ara tereddütsüz golf derim . deluxle yapacaginizi dusunmedigimden cevap vermeye gerek duymuyorum ...
  • Sueno deluxe ile titanic deluxe?

• cesar2005 C kullanıcısına yanıt
    ikisinde de kaldım hangi yönden istiyorsunuz karşılaştırmayı ona göre izlenimlerimi anlatayım size
  • quote:

Orijinalden alıntı: axilik

Arkadaşlar sueno benzeri havuzlu oda tarzı otelde konaklayan oldu mu? Memnun kaldınız mı? Ben balayı için düşünüyorum ama fiyatları görünce düşündüm biraz. Yardımcı olabilecekler yorumlarsa sevinirim.

Goruntu olarak hos duruyor. Ama ekstra para vermeye degmez. Luks otellerin zaten genis havuzlari oluyor ortak alanda.

• quote:

Orijinalden alıntı: antireis

Barut lar o kadar kötü mü ya, bende yaklaşık 800 tl aşağı geliyor diye barut arum yada barut hemera düşünüyordum, hangi açıdan farklılıklar var..

Barutlar kötü değil suenolar iyi.

• Forumda ETS çalışanı temsilcisi var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hanedantr kullanıcısına yanıt
    Hizmet kalitesi, yemek lezzetleri, cocuk kulubu...

• Merhaba; 11 ve 5 yaşında iki çocuk ile Lykia Botanika Beach & Fun Club - Fethiye yi önerirmisiniz?
  • ben eşim ve 2 yaşındaki oğlum için kısmet olursa mayıs ayında dinlenme amaçlı sideye gitmek istiyorum. baktığım ve aklımda olan otellerden hangisini önerirsiniz? ayrıca tavsiye etmeyeceğiniz otel varsa onuda bilmek isterim.

1.von resort golden coast
    2.crystal palace luxury resort
    3.crystal sunrise quenn luxury resort
    4.alva donna becah resort
    5.trendy aspendos beach
    6.trendy palm beach
    7.sueno beach side
  • cesar2005 C kullanıcısına yanıt
    Yemek kalitesinde kesinlikle Titanic deluxe Belek gerçekten çok lezzetliydi yemekleri evet suenoda çok çeşit vardı ama lezzet olarak titanic bir tık üzerinde mini club suenoda 24 saat açıktı çeşitli saatlerde çocuklar için güzel etkinlikleri vardı ama akşam yemeğinden sonra sadece mini disko yapıyordu Titanic ise oyun oynatıyor mini disco ve ardından da çocuklar için gösteri sihirbaz akrobasi balon köpük Show vb her akşam farklı bir etkinlik bu güzeldi hizmet her ikisinde de gayet iyiydi garsonlar ilgili ve yardımsever bu konuda bir sıkıntı görmedim ama suenoda konser artısı var buna rağmen bu sene ben yine Titanic e gideceğim inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hanedantr -- 6 Aralık 2017; 7:49:59 >
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.