Şimdi Ara

2018 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.850
Cevap
127
Favori
207.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Öncelikle iyi tatiller. Benzer bir planımız var malum bu sene, siz çıkacaksınız Güral'dan biz giriş yapacağız.

Ben de cuma günü Salda'da olacağım ardından 2 gece olimposta kalacağım ama henüz rezervasyon yapmadım. Bayrams'da 2 gün 320 TL'ye mi kaldınız? Cuma-Cumartesi gecesi için fiyat istediğimde bana 400 TL fiyat verdiler. Nereden yaptınız rezervasyonu bayrams için?

Güral için de paylaşımda bulunursanız sevinirm. Biz pazar gireceğiz Güral'a.
    Selamlar
    salda planınız nasıldır ? 1 gece konaklama yapsak nasıl olur ? alternatifi denizli pamukkale.. saldaya gitmedim ama pamukkaleye çok gitmiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: fettah

Istanbuldan antalyaya inerken farklilik acisindan 2 gun salda golunde hotel lago di salda da 2 gunde olimposta bayrams tree houses bungalov evlerinde kaldik saldada gunlugu kisi basi 100 lira olimposta sabah aksam yemek dahil gunlugu 80 liradan kaldik olimpos antik kentinin yaninda denizin kenarinda postakal agaclarinin icinde şirin bir pansiyon hem ekonomik hem hemde degisik guzel bi macera oldu , salda golu maldiv pilajina gercekten bayildik ailece herkese tavsiye ederiz , suandada ana tatil otelimiz gural premier tekirovaya giris yaptik ve saat 9 da odamiza yerleştik genel degerlendirmeyi 6 gün sonra cikis yapinca yapmaya calisicagim sueno delux ten sonra burasi bakalim nasilmis , herkese iyi tatiller.
    ogle yemegini acik bufe almayin.plaja yakin olan restaurantta doner vb yiyin.Gecen sene gittigimizde doneri harikaydi.

• serkanertekin kullanıcısına yanıt
    Salda da kalmayı düşünmüyorum. Giden arkadaşlarım 2-3 saat yeterli dediler. İstanbul'dan sabaha karşı çıkıp 11 sularında Salda'ya varıp 2-3 saat göle girip ardından Olimpos'a devam etmeyi düşünüyorum. Çevremde gidenler kalmasan da olur, sadece 2-3 saat göle gir çık ve manzarayı seyret dediler. Ona istinaden kalma planı ayarlamadım.

Cuma öğlen ardından olimpos'ta kalıp, pazar Güral'a gireceğim. Ordan da cuma çıkıp Bodrum'a devam edeceğim. Pamukkale için güzergaha bakacağım. Geçen sene yakınından geçtik ama gitmedik. Uyarsa oraya da gitmeyi düşünüyorum.
  • van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Telefonla bizede 100 dediler ama ben pazarlik yaptim bana 90 indirdiler günlüğünü tam vedalasacaktim yan odamizdaki biz 80 e anlastik biraz daha pazarlik yapsaydiniz dedi baska yerlerde var sadece kahvalti veren gunlugu 60 lira yaziyor kapilarinda ama cok onemsemedik ,bu arada saldanin yolu yeni yapiliyor ben girilmez yoldan girmek zorunda kaldim cok bunaltti yollari ama göl bütün yorgunlugumu aldi, gural nedense biraz tenha geldi bana birde guralda biz 26 numarali binadayiz 30. Binadan sonrasi biraz uzak bilginiz olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Araya girdim ama Salda'da bir otel var o da Lago Di Salda genelde dolu oluyor. En az bir ay oncesinden rezervasyon yaptirmaniz gerekir demisti oradaki gorevli. Civarda cadir kamplari ya da Yesilova'da pansiyonlar var. Ancak aile ile gidilince cok uygun olmaz. Guzergah Istanbul --> Afyon --> Denizli --> Antalya ise duragim Denizli olurdu. Pamukkale arti sehir merkezi guzel bir tur olacaktir. Biz dayaniriz sikinti olmaz derseniz de Antalya'da normal bir otelde konaklamak iyi bir alternatif olur.

• Ne işiniz var Denizli'de :) Basın gidin 2 saat mesafede Akyaka var. Tekne turuna çıkın :) Selamlar.
  • Sahsen benim icin sueno ya ne kadar erken giris o kadar iyi olacagindan bu sefer afyon da degil isparta ramada da kalacagim..hem yeni otel hem fiyat ucuz..sabah 6 da da oradan cikar 8 de sueno ya girerim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsnyvz

Afyon da gece konaklayabileceğimiz temiz uygun fiyatlı bir yer tavsiyeniz var mı?
    sueno nasil ? ozellikle deniz nasil soyler misiniz.girilebilir cinsten mi ..

gunde 5 kez hava duru,una bakiyorum. :) allahtan hep gunes gozukuyor..insallah ben gidene dek bozmaz..
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Hava serin, deniz dalgalı,Çocuklar üşüyor. İlk gün izlenimi böyle maalesef

• Afyon çakmak otelde kaldık,gece konaklama için başarılı ve kahvaltı güzeldi.

2 yetişkin 2 çocuk 200 tl.
    Sabah 9.15 te yola çıktık. 13 30 da otele giriş yaptık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsnyvz -- 10 Eylül 2018; 18:55:30 >
  • hsnyvz H kullanıcısına yanıt
    Fethiyede yaşayan arkadaşda instagramdan video paylaşmış öğlen yağmur yağıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 10 Eylül 2018; 21:23:8 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hsnyvz H kullanıcısına yanıt
    Öğlen baktım serik 35 derece. Şu an bile 34 diyor.. allah allah demek rüzgar filan çok var..

• Didim de çok ruGarliymis , annemler balkona çıkıp yemek yiyememisler. Sanırım kurban tatili sonrası tatil bölgeleri boşaldı. Sadece kış döneminde tatil satın alanlar gidiyor tatile. Halbuki önceki sene Ekim başı ben denizdeydim bu sene havalar daha bı garip, önümüzdeki sene Eylül düşünürken termal bakmak gerekecek galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: extraordinaryman45

Araya girdim ama Salda'da bir otel var o da Lago Di Salda genelde dolu oluyor. En az bir ay oncesinden rezervasyon yaptirmaniz gerekir demisti oradaki gorevli. Civarda cadir kamplari ya da Yesilova'da pansiyonlar var. Ancak aile ile gidilince cok uygun olmaz. Guzergah Istanbul --> Afyon --> Denizli --> Antalya ise duragim Denizli olurdu. Pamukkale arti sehir merkezi guzel bir tur olacaktir. Biz dayaniriz sikinti olmaz derseniz de Antalya'da normal bir otelde konaklamak iyi bir alternatif olur.
    Merhabalar

Estafurullah,giderken sabah karşı 4-5gibi yola çıkacağım o gün herhalde 665km lik yolu dinlenmeler ile 9 saatte alırım..giderken erdek-bursa-inegöl-bozöyük-kütahya-sandıklı-dinar-burdur(ıspartayı tavsiye etmedileri)-antalya

Dönerken antalya-korkuteli-acıpayam-denizli-pamukkale 1gece konaklama sarayköy-alaşehir-salihli-akhisar-balıkesir-erdek

2.alternatiF

Giderken

Erdek balıkesir akhisar salihli alaşehir sarayköy salda 1-2saat gezme sonra acıpayam korkuteli antalya

Dönüşte konaklamaşı pamukkale..

Anlamadığım haritamda iki yol çıkıyor biri denizli üzeri digeri afyon üzeri fakat ıspartaya girmeden burdur antalya yap denildi geniş yol vs ordan haritada bulamadım şuradan giricem dönücem vs sora sora bulucaz sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: hsnyvz

Hava serin, deniz dalgalı,Çocuklar üşüyor. İlk gün izlenimi böyle maalesef
    Hocam iyi tatiller

Korkutmayın bizi ekim başı orada olacağım 1yaş bebek var

Yemekler nasıl odadan memnun kaldınız mı?

• Erdekten izmire geçip uçakla antalyaya geçseydiniz ya bebekle o kadar yol rezillik çekmezdiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 10 Eylül 2018; 22:42:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Erdekten izmire geçip uçakla antalyaya geçseydiniz ya bebekle o kadar yol rezillik çekmezdiniz.
    Ona baktım hocam fikriniz harika uçak biletleri tarihlerde kişi başı 450tl civarı

4kişi artı bebek 1870tl tutuyor bütçemi aşıyor

İzmir harici bursa antalya ya da çanakkele antalya ist ant bile baktım 400tl den aşağı yok

660km yol güZergahı dinlene dinlene geçicek

İstanbul antalya bile baktım ido ile gidiyim istanbula dedim promo bilet vs yok

• quote:

Erdekten izmire geçip uçakla antalyaya geçseydiniz ya bebekle o kadar yol rezillik çekmezdiniz.
    Ona baktım hocam fikriniz harika uçak biletleri tarihlerde kişi başı 450tl civarı

4kişi artı bebek 1870tl tutuyor bütçemi aşıyor

İzmir harici bursa antalya ya da çanakkele antalya ist ant bile baktım 400tl den aşağı yok

660km yol güZergahı dinlene dinlene geçicek

İstanbul antalya bile baktım ido ile gidiyim istanbula dedim promo bilet vs yok

Balıkesirde tekstil işiyle uğraşıyorsunuz sanırım o fiyatlar sorun olmaz sonuçta diye düşündüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 10 Eylül 2018; 23:43:44 >
  • quote:

Balıkesirde tekstil işiyle uğraşıyorsunuz sanırım o fiyatlar sorun olmaz sonuçta diye düşündüm.
    Evet tekstil.ama şuan ülkemizde yabancı para biriminin sıkıntıya soktuğu mesleklerden biride tekstil kurun oynaklığı tam yerine oturamaması insanlara bir ürettirirkende sattırırken de ikilemde bırakıyor.malesef işler kötü bundan ötürüde araç yolculuğunu tercih ediyorum.

Keşke promo biletler olsaydı da şöyle gidiş dönüş 150 180 direk düşünmeden alırdım...hakkımızda hayırlısı artık.

• 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.