Şimdi Ara

2018 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.850
Cevap
127
Favori
207.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçtiğimiz yıl Bodrum da tatilbudur.com un neden olduğu mağduriyet bayağı ses getirmişti sanırım mika tur iştiraki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alikkkk A kullanıcısına yanıt
    Evet mikatur bi ton insan otel kapısında kaldı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ms365

merhaba, hilton garden inn kemer i nereden hangi siteden aldınız acaba? ets tur da baktığım tüm tarihler için biz sizi arayalım yazıyor.

ets den aldım direk internet sitesinden
  • alikkkk A kullanıcısına yanıt
    Evet o olayı biliyorum,ama ben 7 yıldır mika turdan tatil alırım,hiçbir sorunla karşılaşmadım.

• Yurt disinda yasiyorum nisan ayindan beri burdan türkiye otel fiyatlarina bakiyorum ole %50 indirimli fiyat goremedim ben
    siz nerden bakiyorsunuz arkadaslar
  • arda2007 A kullanıcısına yanıt
    Eskiden 3,4 kere bende aldım fakat yazın haberlerdeki durumu gördükten sonra tövbe ettim mika tur/tatilbudur'a

• Arkadaşlar Arcanus Side Resort nasıl bir otel içinizde giden var mı ya da bilgisi olan. Hizmetleri ets de yazan şekildeyse eğer, istediği fiyat çok uygun.

• teknobomb kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende inceledim. Denizi nasıldır acaba? Sığ deniz seviyoruz ailecek.
  • BYYUNUSX kullanıcısına yanıt
    Bence mantikli bir tercih olmus , tabiki insanlarin beklentilerine göre otel tercihi degismelidir ama fiyat performan olarak dogru bir tercih bence , bu otel alan xafir tarzi bir otel bilenler kiyas yapabilir.
  • valla an itibari ile oteli değişrtimiş bulunmaktayım, Granada Luxury Belek (2800 TL;Standart Oda 6 Gün 5 Gece)den vazgeçip, daha uygun olan Arcanus Side Resort (1620 TL ; Deniz Manzaralı oda 6 Gün 5 Gece)
    oteli seçtim. Hem daha az kalabalık, hem de fiyat çok daha uyguna geldi. İnşaallah pişman olmam
    ARCANUS OTELİ bir senedir bende takip ediyorum.Kötü bir yorum okumadım.Çekilen videolardan da otel gayet güzel görünüyor.Fakat bizzat gidip kalan burda yorum beyan etse daha iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: BYYUNUSX

valla an itibari ile oteli değişrtimiş bulunmaktayım, Granada Luxury Belek (2800 TL;Standart Oda 6 Gün 5 Gece)den vazgeçip, daha uygun olan Arcanus Side Resort (1620 TL ; Deniz Manzaralı oda 6 Gün 5 Gece)
    oteli seçtim. Hem daha az kalabalık, hem de fiyat çok daha uyguna geldi. İnşaallah pişman olmam

Hayırlı olsun hocam valla ben de ikilemdeyim hizmetine göre fiyatı en uygun otellerden biri gibi duruyor.

• t3ksas kullanıcısına yanıt
    Talep patlaması olmuş etsyi dağıtmış

• fettah kullanıcısına yanıt
    Geçen sene yüzüne bakılmayan otel adı hilton olduğu için herkes saldırmış. Yalnız doubletree yapmışlar, normal hilton ile doubletree farkını araştırırsanız iyi olur tatile gitmeden. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Geçen sene yüzüne bakılmayan otel adı hilton olduğu için herkes saldırmış. Yalnız doubletree yapmışlar, normal hilton ile doubletree farkını araştırırsanız iyi olur tatile gitmeden. :)

Farkı nedir biliyorsan açıklarmısın

• lexus kullanıcısına yanıt
    Gördüğüm kadarıyla doubletree olanlar daha düşük kalitede ve standart oteller dışında ekstraları olmuyor birde franchise oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BYYUNUSX

valla an itibari ile oteli değişrtimiş bulunmaktayım, Granada Luxury Belek (2800 TL;Standart Oda 6 Gün 5 Gece)den vazgeçip, daha uygun olan Arcanus Side Resort (1620 TL ; Deniz Manzaralı oda 6 Gün 5 Gece)

Hangi sitede fiyat 1.620 çıkıyor ben eta baktığımda 13-18 haziran 5 gece 1920 çıkıyor

• şu anda 13:08 ile 18:08 tarihleri arasında ETSturda bu 1620 TL Bahçe Manzaralı oda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BYYUNUSX -- 17 Kasım 2017; 20:41:55 >
    Evet çok enterasan ağustos hazirandan düşük çıkıyor🤔

• quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Hocam hilton doubletree vanda bile kalsan bu fiyata kalamazsın o yüzden kasmayın en azından kurumsal bir muhatabın var ayrica ayni otele gecen senede yoğun bir talep varmış ancak bu mecrada görülmemiş instagram taglarin takip edersen ne demek istediğimi anlarsınız

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.