Şimdi Ara

2018 ENPARA Aylık 3 SİNEMA Bileti 18,99 TL (Sinemia içerir) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
704
Cevap
28
Favori
45.524
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Birde foto fala çekilmek gerekmi öyle okudum bi yerde sanki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yok bitti fişin fotosunu çekmek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • plus007 kullanıcısına yanıt
    Anladım,sorunsuz izledim bugün,millet 22₺ verip bilet alıyodu😅

• quote:

Orijinalden alıntı: L@civert

Her yerde yazıyor ama tekrar edelim.

Sinemanın içerisine giriyorsun. Telefondan sinema solununu, seansını, türünü vs. seçip bilet al diyorsun. 30 dakika boyunca kartına bakiye yükleniyor. Bu bakiyeyle kartla alışveriş yapar gibi biletini alıyorsun.

Eşim de bende sinemia kartımızı aldık, yanyana bileti nasıl alcaz?

Dediğiniz aşamaları yapıp kartlara bakiye yüklenecekse gişede 2 koltuk seçtirip bakiyeyi 2 karttan mı ödeyeceğiz ki yan yana almış olalım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan Akkır

İlk mesajı güncelledim. Kampanya 19 lira oldu ve uzatıldı.

Hocam ilk mesaja sinemia kullanımı nasıl olur, ileri tarihli bilet nasıl alınır, gişede sorun yaşandığında hangi numaradan destek alınır vb gibi kilit bilgileri yazsanız keşke. 10 sayfa okudum ama toparlayamadım kafamda.

• yasintekgoz Y kullanıcısına yanıt
    Mantıklı 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: yasintekgoz

quote:

Orijinalden alıntı: L@civert

Her yerde yazıyor ama tekrar edelim.

Sinemanın içerisine giriyorsun. Telefondan sinema solununu, seansını, türünü vs. seçip bilet al diyorsun. 30 dakika boyunca kartına bakiye yükleniyor. Bu bakiyeyle kartla alışveriş yapar gibi biletini alıyorsun.

Eşim de bende sinemia kartımızı aldık, yanyana bileti nasıl alcaz?

Dediğiniz aşamaları yapıp kartlara bakiye yüklenecekse gişede 2 koltuk seçtirip bakiyeyi 2 karttan mı ödeyeceğiz ki yan yana almış olalım :)

Ben yanıtlayayım;

İkimiz de aktive ettik ve PNR verdi, önce PNR'ları sisteme girip bize 2 koltuk seçtirdi ve işlem tamam.

Peki hangi durumlarda karta bakiye yüklüyor bunu da öğrenmek lazım, hangi durumlarda kartı kullanacağız?

• Cinemaximum Markantalya gişede sıradayız . Önümüzdeki kişi 4 bilet aldı ArifV216 ya canlı 68₺ verdi. Yuh dedim içimden . Sinemia sağolsun ayda 3 film 18,99₺ . Bir Filme 6,33₺ ye geliyor . Valla Sinemia bilen için çok iyi . Bilmeyene zor karışık

• plus007 kullanıcısına yanıt
    Hiçte karışık değil bende bilmeyerek aldım rahatça kullanıyorum,akıllı telefon kullanmayı biliyorsan çocuk oyuncağı.

• yasintekgoz Y kullanıcısına yanıt
    Canı sıkılıyor karta yukluyor bazen.Ya da cinemaximum harici firmalarda felan karta yukleyip onu kullandirtabiliyor.Kart yaninizda olsun anlayacaginiz,ne zaman ne olacagi belli olmuyor.

Bu 3 hakkin biri ile ileri tarihli bilet alma islemi yapilabilir.Ayni gun de olsa ise yariyor,karta para yukleniyor ve cinemaximum sitesinden alinabiliyor.Bunu cinema club karta puan yuklenmesi icin yapanlar var.(8 puan 1 bilet)

Sinemaya gidince checkin yapmak gerekiyor yine.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasintekgoz

quote:

Orijinalden alıntı: Hakan Akkır

İlk mesajı güncelledim. Kampanya 19 lira oldu ve uzatıldı.

Hocam ilk mesaja sinemia kullanımı nasıl olur, ileri tarihli bilet nasıl alınır, gişede sorun yaşandığında hangi numaradan destek alınır vb gibi kilit bilgileri yazsanız keşke. 10 sayfa okudum ama toparlayamadım kafamda.

İlk başta yapmayı düşünmüştüm ama ben de tam bilmediğimden yapamamıştım, 2 aydır her yönüyle kullandım, şimdi yapabilirim. Yapayım hemen. Bu mesaja ekleyeyim sonra ilk mesajı düzenlerim.

SİNEMİA KART İLE BİLET NASIL ALINIR?
    3 farklı seçenek var, hepsini tek tek açıklayacağım.

1. Seçenek
    Birinci seçeneğimiz sinema salonuna gidip checkin yaparak bilet almak. Bunu yaparken sinema salonuna yakın olma şartı var. Diyelim Akasya Cinemaximum'da Arif v 216 izleyeceksiniz, AVM içindeyken ya da çok yakınındayken uygulamayı açıyorsunuz. Zaten orada gösteriyor checkin yapılabilecek sinemaları. Tıklıyorsunuz ve hangi seansa hangi filme gitmek istiyorsanız seçiyorsunuz. (2D, 3D vs) Size bir kod veriyor (bazen karta para da yükleyebiliyor, bu 2. seçenek olacak). Eğer kod verirse gişede sıraya girip biletinizi o kodu söyleyerek alıyorsunuz kartı göstermenize gerek yok. Direkt kodum var deyin yeterli. Normal bilet alır gibi alıyorsunuz herhangi ödeme-kart yok. Bu kadar, ekstra işleme gerek yok.

2. Seçenek
    Bu seçenek önceki seçenekle aynı şartlarda. Fakat bazen kod yerine "kartınıza para yüklendi" diyor. İsterseniz sinemia kartınızı gişeden kredi kartıymış gibi kullanarak, isterseniz de internetten satın alırken sinemia kart bilgilerinizi girerek filme bilet alıyorsunuz.

3. Seçenek
    Üçüncü seçenek ileri tarihli bilet seçeneği. Bunu yaparken sinema salonuna yakın olmanız şartı yok. Uygulamaya giriş yaptığınızda sağ üstte ileri tarihli bilet seçeneği mevcut, ona basıyorsunuz ve size tarih ve sinema salonu soruyor. Hangi filme gideceğinizi sormuyor, siz o filmin o seansına internetten bakın mutlaka yer var mı diye önceden. Seans türünüzü de seçtikten sonra (2D, 3D, Imax vs) onaylıyorsunuz. Kartınız aktifleştirilmiştir diyor. 2 saat süreniz var, sinema salonunun satışını yapan siteye gidip belirttiğiniz seansa filminizi alıyorsunuz. Kart bilgisi yerine de Sinemia kart bilgilerini yazıyorsunuz. Tek yapmanız gereken, filme gittiğinizde 1 saat içinde sinemia uygulamasını açıp checkin yapmanız. Zaten o saatte size soruyor uygulamayı açınca, hangi filme giriyorsun diye. İşaretleyin ve bitsin.

Benim önerim her zaman 3. seçenek ile almak. Çünkü sinemaya gittiğinizde filme az kalmış olabilir ve yer bulmak zor olabilir. Ama bir hafta önceden ya da bir gün önceden bilet alınca istediğiniz yeri seçiyorsunuz sıra da beklemiyorsunuz.

Sorusu olanlar yazabilir, eklerim bilgilere.

• Ellerinize sağlık hocam

İ

• Hocam öncelikle ellerine sağlık, benim kafama takılan bi soru var. Atıyorum bugün 7 ocak ve ben ileri tarihli 16 ocağa imax bilet aldım. İmax hakkı 30 günde 1 ya şimdi ben 7 şubatta imax filme gidebilecek miyim yoksa 16 şubattan itibaren mi imax filme gidebilicem? Bilginiz varsa diye danışmak istedim. Ayrıca aklıma gelmişken pnr kod vermişken bazen ekstra gözlük parası isteniyomuş normalde sinemia gözlük ücretini de karşılıyor biliyorum fakat pnr verince karta para yüklenmemiş oluyor bu durumda nasıl hareket ediyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eşim ve bende en para kullanıyoruz iki ayrı üyelik alabilirim ama çocuklar ile gitmek isteyince onlara gişeden ayrı bilet almak gerekecek koltuklar felan sorun olur veya ileri tarihli bir bilete yer de olmayabilir. 3 bileti aynı zamanda kullanma şansı verse en azından aileler için kullanışlı olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: kazazz

Hocam öncelikle ellerine sağlık, benim kafama takılan bi soru var. Atıyorum bugün 7 ocak ve ben ileri tarihli 16 ocağa imax bilet aldım. İmax hakkı 30 günde 1 ya şimdi ben 7 şubatta imax filme gidebilecek miyim yoksa 16 şubattan itibaren mi imax filme gidebilicem? Bilginiz varsa diye danışmak istedim. Ayrıca aklıma gelmişken pnr kod vermişken bazen ekstra gözlük parası isteniyomuş normalde sinemia gözlük ücretini de karşılıyor biliyorum fakat pnr verince karta para yüklenmemiş oluyor bu durumda nasıl hareket ediyoruz

Öncelikle imax için, imax girdiğiniz tarih önemli. Bileti aldığınız değil. Hatta ileri tarihli de alsanız fark etmiyor. Yani 16 Ocak'ta imax girdiniz diyelim, 10 Şubat'ta girip 20 Şubat için almaya çalışırsanız izin vermiyor, 16 Şubat'tan önce ileri tarihli de olsa alamıyorsunuz.

Gözlük tecrübem olmadı hiç sayısız gözlük var evde yanımda götürüyorum hep. :D Ama bir yerde okuduğuma göre o durumlarda canlı yardıma yazınca karta para yükleyebiliyorlarmış. Ama canlı yardım çoğu zaman kapalı, erken yazmakta fayda var. Tavsiyem bir imax bir de normal 3d gözlüğü eve getirin ve onları kullanın, uğraşmayın boşuna.

• educationist E kullanıcısına yanıt
    hocam salonlarda illaki boş yer oluyor, eşinizle alın biletleri çocuklarda sizinle ücretsiz izlesin:)
  • Konu 2017 yılının kampnyası kapsamında açılmş,

konunun ilk mesajını değiştirip diğer konuyu kapattırmışsınz ama bu şekilde olmaz..

Bu konu ömrünü doldurduğundan biten fırsatlar kısmına taşınmıştır...

güncel konu>>>https://forum.donanimhaber.com/2018-01-09-enpara-sinemia-18-99tl-kampanyasi--130658057#130658057
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • merhaba arkadaşlar,

benim kartta son kullanım hakkı 12 ocak yazıyor. 12 ocaktada gidebiliyorum değil mi?
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    Ordada bu konun linkini paylaşmışın,nasıl olcak bu iş?

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Ordada bu konun linkini paylaşmışın,nasıl olcak bu iş?

o mesajın silinmiş olması geekiyor, tekrar bakın silinmediyse pm atarsanız tekrar bakayım...
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.