Şimdi Ara

2018 ENPARA Aylık 3 SİNEMA Bileti 18,99 TL (Sinemia içerir) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
704
Cevap
28
Favori
45.524
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tekrar baktım yenilenmiş hocam siz para atarsanız yenilenir hemen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dr.tyler kullanıcısına yanıt
    Evet benimki de müşteri hizmetleri ile konuştuktan sonra yenilendi. Teşekkürler

• Sinemia yi bir yila yakin sure kullandim. Bu paketin fiyati da cok iyi fakat Sinemia bedava olsa bile asla kredi karti bilgilerimi paylasip aboneleri olmam. Paranizi kesmek icin en ufak hatanizi kolluyorlar ve geri donusu yok. 3 ay once uyeligimi iptal etmeme ragmen hesabimdan para cekmeye devam etmisler. Bunu farkettigimde durumu anlatan mail yazdim. İsrarla uyeligimi aktif ettigimi soylediler. Asla boyle birsey yapmadim. İptal ettigim tarihte bana gonderdikleri “uyeliginizi aktif edin sizi kaybetmek istemiyoruz” icerigine sahip mailleri dahi olmasina ragmen geri odeme yapmadilar. Sanki hic uyelik iptal etmemisim gibi tekrar iptal ettim ve kredi karti bilgilerimi mail adresimi hepsini veritabanlarindan silmelerini soyledim. Umarim silmislerdir zira hicbir sozlerine guvenmiyorum. Tavsiyem uzak durun.

• elmadilimi E kullanıcısına yanıt
    Cinemaximumda sinemia nasıl işliyor hocam ? cinemaxımum kartımıza da bileti işletebiliyormuyuz
  • İleri tarihli bileti üyelik bitiminden sonrasına alabiliyormuyuz ?
  • gskysk kullanıcısına yanıt
    Cinemaximum salonları için pnr kod veriyor sinemia, dolayısıyla da pnr kullanınca mars kartı kullanamıyorsunuz ve puan kazanamıyorsunuz.

Biletinizi ileri tarihli olarak alırsanız internetten aldığınız için sinemia kartı kredi kartı gibi kullanıyorsunuz ve mars puan kazanabiliyorsunuz.

İleri tarihliyi aynı gün içine de alabiliyorsunuz zaten. Ben filmin başlamasından yarım saat önce bile ileri tarihli olarak aldım, sorun yaşamadım.

• elmadilimi E kullanıcısına yanıt
    internet üzerinden alımda da hizmet bedeli alıyor değil mi? 18 lik 24 aylık 3 film kartlarını tavsiye edermisiniz?
  • mertali kullanıcısına yanıt
    Hizmet bedeli almıyor.

Enpara ile 3 bilet 15 lira olduğunda cazip ama onun dışında üyeliğe devam etmem ben.

• cinemaximum'dan ileri tarihli bilet nasıl alabilirim?
  • .HonouR. kullanıcısına yanıt
    Cinemaximum web sitesinden veya uygulamasından gideceğiniz filmi/seansı koltuğu seçin.

Sinemia uygulamasına girip ileri tarihli bilet al kısmından devam edin. Bilgileri girip ileri tarihli bilet için kart aktifleştirildikten sonra cinemaximumdan devam edip kredi kartıyla ödeme yapar gibi biletinizi alın. Referans kodu mail olarak geliyor, ss alabilirsiniz yine de.

Sinemaya gittiğinizde de kiokslardan veya gişeden biletinizi bastırabilirsiniz referans kodunu vererek.

• Arkadaşlar 11'inde 2.kez kullanım bitecek sonrasında bir daha satın alıyorum ve 11 Ocak ayına kadar mı hakkım var ? Yoksa 31 Aralık "kampanya sonunda mı " ?
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    11 ocak
  • dr.tyler kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.Zaten mantık olarak öyle olmalı da bir sorayım dedim.
    Keşke devam etse kampanya
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    rica ederim, aynen hocam devam etse güzel olur :)
  • Sinemia ile İstiye PArk Tempur yataklıdan bilet alınıyormu deneyen varmı arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BUGATTI -- 7 Aralık 2017; 16:55:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BUGATTI

Sinemia ile İstiye PArk Tempur yataklıdan bilet alınıyormu deneyen varmı arkadaşlar ?

150 lira bir bilet o salonda. yuh dedim. vereceklerini sanmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .HonouR.

quote:

Orijinalden alıntı: BUGATTI

Sinemia ile İstiye PArk Tempur yataklıdan bilet alınıyormu deneyen varmı arkadaşlar ?

150 lira bir bilet o salonda. yuh dedim. vereceklerini sanmam.

2 kişi 150 lira, zaten ikili koltukmu yatakmı nedir artık öle birşeymiş
  • Arkadaşlar enparaya istekte bulunalım kampanyanın devamı için hep birlikte yüklenirsek olumlu sonuç çıkabilir. 5 dakikanızı ayırıp talep oluşturabilirsiniz

• Simdi benim.kartim vardi,kartim var secenegini secip uyeligi yeniledim,su an aktiflesti degil mi uyeligim?

• quote:

Orijinalden alıntı: römercan

Arkadaşlar enparaya istekte bulunalım kampanyanın devamı için hep birlikte yüklenirsek olumlu sonuç çıkabilir. 5 dakikanızı ayırıp talep oluşturabilirsiniz

Ben yazdım, buradaki herkes yazarsa devam eder büyük ihtimalle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.