Şimdi Ara

2018 EFSANESİ İÇİN SON GÜNLER. GERÇEK EFSANE Yİ ÇOK YAKINDA GÖRECEKSİNİZ. (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.218
Cevap
47
Favori
72.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
685 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elbette eğlence herkesin hakkı, eğlence için yazanlara saygım sonsuz. Zaten eğlence için konuda takılanlara kimse bir şey diyemez.

Ancak, geçen seneki konuları da bir incelerseniz orada tahminlerin tutmadığını göreceksiniz. Verdiği zaman aralıkları tutmuyor. Hatta sırf bu yüzden birçok arkadaş ödevini yapmadı, sınavına çalışmadı. Eski konular isyan mesajlarıyla dolu.

Siz siz olun bu hayatında iki kitap okumamış, kendi dilini dahi yazamayan, anlamsız cümleler kuran kişiye güvenerek iş yapmayın.

Sağdan soldan, Twitter hesaplarından, haberlerden, hava forumlarından topladığı bilgileri, kesinlikle içine abartı katarak ve yanlış yorumlayarak caps lock eşliğinde burada yazıyor olması ona güvenmeniz gerektiğini göstermez. İşlerinizi popülarite arayan ve sizin durumunuzu önemsemeyen bu şahsa göre ayarlamayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • küfürün serbest odluğu bir forumda olsaydık bu başlığa güzel bir cevabım vardı ama gel görki değiliz.
    artık kulak çınlamasından sonraki hayal gücüne bırakıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncudroid

Nallart yıllık godzilla konusunu da açtığına göre artık kışı başlatabiliriz.

-Mikail

Bu mesaja nasıl tepki vermediler anlamadım.
  • Son güncellemelere baktım ben godzilla falan göremiyorum , hele 15 inde kar; batı karadeniz ve ankara ve çevresi için var.
  • 15 i güneşli gözüküyor. Kartopu oynamaya değilde sahilde pikniğe falan gideriz artıkın. Kestanede alırız yanımıza mangalda kestane şekli
  • nallartı 6 senedir takip ederim.tutturur tutturmaz burada gelip konu açma yetkisine her üye gibi kendiside sahip.geçen sene tutturmamış olabilir ama çoğu defa tutturdu.okumak istemeyen,beğenmeyen arkadaşlar konuya girmez olur biter.arkandayız nallart!!
  • Yav ne godzillası bu sene kış yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hava durumu için burada olduğunuzu dusunmuyorum gencler. Havaaa durumu için teknoloji kullanilir, uydu hava raporlarina bakılır olmadi internetten 40gunluk hava durumlari mevcut oradan bakar ogrenirsiniz. Beyin bedava!

Sohbet, eglece için burdaysaniz da amenna, sıkıntı yok.

• Özlettin başkanım nerelerdeydin

• pendikcii ile tanışır mısınız Nallart?
  • Bu konuyu kapatmak için daha ne bekliyor adminler?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Bu konuyu kapatmak için daha ne bekliyor adminler?

hayırdır neden kapansın istiyorsun neden rahatsız oldun?

• Çünkü içi tamamen boş konu ve dh kurallarınına uymayan yorumlar ve konu sahibinin hadsiz mesajları ile yorumlarında msn de yazışır gibi kocaman harflerle yazması.

• Eskiden cemre oraya düştü buraya düştü kış başladı derlerdi, artık DH'de Nallart Godzilla konusu açınca ''Evet Kış Geldi..'' diyoruz..
  • Bu öğlenki GFS güncellemesi fena yalnız, gerçekleşirse efsaneyi yaşarız bu sefer cidden

• İşsizlikte kaç ödül aldınız bilmiyorum da oturup onlarımı takip ediyonuz tır şöförü gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Çünkü içi tamamen boş konu ve dh kurallarınına uymayan yorumlar ve konu sahibinin hadsiz mesajları ile yorumlarında msn de yazışır gibi kocaman harflerle yazması.

Tamam o zaman şöyle yapabilirsin atomu parçalayıp dünya sorunlarını çözdüğün konularda takılmaya devam edersin bu konuya da girmezsin olur biter. İçi boş dolu sen mi karar veriyorsun forumun sahibi misin millet konuda eğleniyor işte ne istiyorsun
  • Yanındayız Nallartttt. GODZİLLANIN azabı bizimle olsun.

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.