Şimdi Ara

2018 EFSANESİ İÇİN SON GÜNLER. GERÇEK EFSANE Yİ ÇOK YAKINDA GÖRECEKSİNİZ. (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.218
Cevap
47
Favori
72.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
685 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu adam her sene geliyor. Laf eden varsa konuya uğramasın. Her sene gelenek oldu bu konu. Zaten amaç sohbet, muhabbet, eğlenmek :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silent Guardian

Ben bu adama diyeceğimi dedim. Efsane-Semih’ten çaldığı belli. Adamsa ondan önce paylaşır. Bu arkadaş aksine 15 dk sonra paylaşıyor. Biri beni tahrifatla suçlasa GFS-ECMFW yayınlandığı gibi yaparım analizimi koyarım sesini kapatırım herkesin.

ÇALDIĞINI KABUL ET NALLART...

Forum atmosfer var twitter da onlarca hava yorumcusu var . Bu arkadaş sanatlı yazınca forum üyeleri edebiyat etkisine kapılıyor

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuya ne oldu birden en üstlerden aşağılara atılmış.
  • Allahım nallarta iftira edenin evlerine ateşler sal.

Kıskanıyor musunuz abi post tutuyor işte millet egleniyor
  • şu nallart kimdir nasıl bi tiptir arkadaş
    gerçekten merak ediyorum
  • Bu konu Enes Batur ve hayran kitlesi gibi olmuş
  • @BJK@ kullanıcısına yanıt
    valla noldu konuya anlamadım
  • Şuraya da şu meşhur caps'i koyalım:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undomiels -- 12 Ocak 2018; 11:8:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: undomiels

Şuraya da şu meşhur caps'i koyalım:

Zuhahahahahahahhaha...

Ağzınız bal yesin hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaç senedir -4 oldu galiba- konu tutuyor karı müjdeleyen adam bu adam. Bu konu bizim için eglence muhabbet. Bi siz bilmiyorsunuz havaforumu ya da forum atmosferi ya da twitter 3-5 uzman yorumcuyu takip etmeyi. Bu konu da muhabbet ediyoruz bu konuda egleniyoruz biz nerde ne zaman hava nasıl beylikdüzünde kar başlamış acaba esenlere ne zaman gelir diye düşünüyorum mesela kar başlayınca çayımı alıp karı izlerken foruma mesaj atıyorum kar iyi bastırdı lapa lapa yagıyor böyle giderse 15dk ya tutar yerler filan. Biz böyle mutluyuz arkadaş ondan çalıyo bundan bakıyo dışarda daha iyileri var filan bırakın artık bu konuları ben proficiency e calısmadım bu adam tatil olur diye tarihinde prof sınavını ertelememiş İtü bile sınavı erteledi 😂 EGLENCEYE MUHABBETE BAKIN. Güzel vakit geçirmeye bakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quantum Core

quote:

Orijinalden alıntı: Silent Guardian

Ben bu adama diyeceğimi dedim. Efsane-Semih’ten çaldığı belli. Adamsa ondan önce paylaşır. Bu arkadaş aksine 15 dk sonra paylaşıyor. Biri beni tahrifatla suçlasa GFS-ECMFW yayınlandığı gibi yaparım analizimi koyarım sesini kapatırım herkesin.

ÇALDIĞINI KABUL ET NALLART...

Nallart'ı 4 seneden bu yana takip ederim.Geçtiğimiz yıllarda , Efsane semihle ayrı görüşlerde bulundu ve genel olarak daha doğru tahminler yaptı.Yani bir kopyacılık söz konusu değil , ki zaten kendisi ayrı bir mizahla Donanımhaber'in Kar nabzını tutan bir şahıs.

Ulan bu kendini kâhin sanan eleman 2015 de piyasaya sürüldü sen nasıl oluyorda 4 senedir takip ediyorsun?

Topunuzun hayatı yalan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şehmistan -- 12 Ocak 2018; 11:58:48 >

• Nallart ne okuyordun İtü Meteoroloji mühendisliği mi?

• KARDEŞİM MÜRİTLERİNİZ SAADET ZİNCİRİ YAP HEY HEY HEY DİYE TEMPO TUTARAK ÜYEN OLALIM O DERECE SANA İNANCIMIZ VAR 😂😂😂

BU ARADA BASINA ÇIKMIŞSIN SAADET ZİNCİRİ İÇİN ÇALIŞMALAR YAPIYOSUN GÖZLERİNİDE BAĞLAMIŞLAR HAYIRDIR ?😀😀

• https://m.mynet.com/istanbullular-dikkat-cok-ciddi-geliyor-haber-3616900 Siz inanmayın nallarta hala

• Google'dan bakıyor bizim gibi sonra ateliyor milleti buradan Aynen 5 gün sonra modellere bende bakmayı düşünüyorum bilmeyen yok galiba 20 sinden sonra kar asıl bir şekilde gelicek 5 gün sonrada tam ne zaman yağacanı size bildirecem bende Google'dan
  • Şu konu içeriği ve başlığı biraz abartmıyormusun. Yaşını bilemeyeceğim ama bana biraz çocukça geldi daha usturuplu şekilde yazılabilir diyorum. Tamam dikkat çekme konusunda başarılı oluyor ama garip duruyor .
  • Adam olumlu olumsuz dikkat çekiyor, konusu tutuyor, bazıları önden yer alıyor, bırakın eğlencenize bakın gençler, hayat kısa

• Nallrt yine fena patlayacak son güncellemelere bakarsak orta avrupa 20 sinden sonra ki sistemi aldı

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.