Şimdi Ara

2018 EFSANESİ İÇİN SON GÜNLER. GERÇEK EFSANE Yİ ÇOK YAKINDA GÖRECEKSİNİZ. (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.218
Cevap
47
Favori
72.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
685 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    YA OLUM Bİ GİT SEVİYENE İNMEK İSTEMİYORUM DA İNDİRİYORSUN ZORLA İNSANI. EFSANE-SEMİH TAHMİN YAPMADAN YAPSANA GÖRELİM? DAHA NE KANIT İSTİYORSUN. SAYGIDEĞMEZMİŞ GÖRECEN KİM SAYGIDEĞMEZ

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GODZİLLA BURSAYA NE ZAMAN UĞRAR ?
  • Nallart şuan kanal D'de

• quote:

Orijinalden alıntı: ejke

Ulan şu forumda ne çekemez bencil insanlar varya .adam bir konu açıyor üslübuyla forumdaki arkadasları gülümsetiyor,eğlendiriyor söylediklerini kusmen tutturuyor,adamın hayatta basarısı yok gelmiş buradakileri eleştiriyor.işine baksınlar,diğer arkadasların sacma sapan konularına gelip ne mlsınız salaksınız gibi şeyler yazmayanlar var burda.üslüpları ve saygılarınızı düzeltin.

He forumun tekinde temelsiz bir konu açıp, meteoroloji bloglarından sitelerinden okuduklarını bire bin katıp buraya kopyalayan adam hayatta birşeyler yapmış oluyor; abartıyorsun, milletin gözünü boyuyorsun diyenlerin mi hayatta başarısı olmuyor

Bu adam meteoroloji forumlarından okuyor okuyor, yaldızlı sırmalı kelimelerle süsleyip Caps Lock'a da dayanarak buraya kopyalıyor. Sonra da siz nallart böyle nallart şöyle. Gidin güvenilir bir kaynaktan okuyun bari illa hava durumu hakkında birşeyler öğrenmek istiyorsanız.

• Sirkadyen S kullanıcısına yanıt
    Ben bu adama diyeceğimi dedim. Efsane-Semih’ten çaldığı belli. Adamsa ondan önce paylaşır. Bu arkadaş aksine 15 dk sonra paylaşıyor. Biri beni tahrifatla suçlasa GFS-ECMFW yayınlandığı gibi yaparım analizimi koyarım sesini kapatırım herkesin.

ÇALDIĞINI KABUL ET NALLART...

• Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    Sen nallartın olayını çok yanlış anlamışsın dostum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silent Guardian

Ben bu adama diyeceğimi dedim. Efsane-Semih’ten çaldığı belli. Adamsa ondan önce paylaşır. Bu arkadaş aksine 15 dk sonra paylaşıyor. Biri beni tahrifatla suçlasa GFS-ECMFW yayınlandığı gibi yaparım analizimi koyarım sesini kapatırım herkesin.

Nallart'ı 4 seneden bu yana takip ederim.Geçtiğimiz yıllarda , Efsane semihle ayrı görüşlerde bulundu ve genel olarak daha doğru tahminler yaptı.Yani bir kopyacılık söz konusu değil , ki zaten kendisi ayrı bir mizahla Donanımhaber'in Kar nabzını tutan bir şahıs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nallart

quote:

https://forum.havaforum.com/konu/7618-ocak-ayının-kalan-günleri-hakkında-bilgi/?pageNo=1

Nallart’ın takip ettiği forum Beyler. Mesaj saatlerinden anlayabilirsiniz. Nallart Efsane-Semih değilse tabi.

SAYGIDEĞMEZ KARDEŞIM SEN DAHİL BİR KAC SAYGIDEGMEZ ÜYE DAHA BU TÜR MESAJLAR ATARAK VE HİÇBİR GERCEKCILIGI OLMAYAN MESJALARLA KENDİNİZİ INANDIRIYORSUNUZ. BELGE İSTEYİNCE DE TOZ OLUP ÇÖLLERE KAÇIYORSUNUZ. BAK MÜNFERİT TROLL KARDEŞIM LÜTFEN İMANA GEL. TÖVBE ET SECDEYE VAR. LAKİN O GÜN YAKINDIR.

Olum bu nasıl mesaj lan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sirkadyen

quote:

Ulan şu forumda ne çekemez bencil insanlar varya .adam bir konu açıyor üslübuyla forumdaki arkadasları gülümsetiyor,eğlendiriyor söylediklerini kusmen tutturuyor,adamın hayatta basarısı yok gelmiş buradakileri eleştiriyor.işine baksınlar,diğer arkadasların sacma sapan konularına gelip ne mlsınız salaksınız gibi şeyler yazmayanlar var burda.üslüpları ve saygılarınızı düzeltin.

He forumun tekinde temelsiz bir konu açıp, meteoroloji bloglarından sitelerinden okuduklarını bire bin katıp buraya kopyalayan adam hayatta birşeyler yapmış oluyor; abartıyorsun, milletin gözünü boyuyorsun diyenlerin mi hayatta başarısı olmuyor

Bu adam meteoroloji forumlarından okuyor okuyor, yaldızlı sırmalı kelimelerle süsleyip Caps Lock'a da dayanarak buraya kopyalıyor. Sonra da siz nallart böyle nallart şöyle. Gidin güvenilir bir kaynaktan okuyun bari illa hava durumu hakkında birşeyler öğrenmek istiyorsanız.

Sende aynısı yap enmin ol senide desteklerim,biyerlerden kopyadır değildir bilemem pekde önemli değil,burda milletin nabzını tuttuyormu tutuyor bu kkdar.

• quote:

HER SENE AYNI ŞEYLER. DAHA FARKLI GELİN. DAHA KALİTELİ İFTİRALAR BULUN CANIM KARDEŞIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nallart -- 12 Ocak 2018; 1:26:43 >
  • wololoooo
  • Ayın 20'sinden sonra gerçekten iyi bir sistem gelecek gibi.nallart haklı beyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirkadyen

quote:

senden de her yil heyecanla beklenen bi konu acma başarisi bekleriz

Adam yapmis sen de yap o zaman

Nallart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Az önce kanal d de buz fırtınası filmini izledim, kendimi bu konuda buldum.

• nallart N kullanıcısına yanıt
    Lan nallart şu seni sevmeyenler için allah aşkına

SAADET ZİNCİRİ KUR ÜYEN OLALIM DOLANDIR BİZİ

HEY HEYY HEYY DİYE TEMPO TUTALIM TİTANCILAR GİBİ

BİZLER SENİN MÜPTEZELİNİZ

• quote:

Sen nallartımıza laf edemezsin

SAADET ZİNCİRİ KURUP AYİNE ÇAĞIRSIN GİDERİZ

ÜYE OL DESİN YİNE OLURUZ

LAF ETME SAKIN NALLARTS BÜYÜLendik biz

• AHADA NALLARTI BULDUM GÖZLERİ KAPALI OLAN

SAADET ZİNCİRİ KUR ÜYEN OLAK LAN OĞLUM

ŞU ŞIKLIĞA BAK

🤗😂😹😂😹😂😂😂

• Beklemedeyiz.

• an itibariyle üsküdar fena kar başladı

• quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

Üsküdar an itibariyle fena kar yağıyor.

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.