Şimdi Ara

2018 Dünya Kupasını Portekiz kazanacak. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
2.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Vinn 2-1 germany

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana kalırsa kupayı fransa'nın alma ihtimali çok yüksek

Lemar ve Dembele gibi hızlı ve genç kanat oyuncuları var

Griezman.Lacazette ve Mbappe gibi çok kaliteli forvet hattına sahip

Tolisso,Kante ve Pogba'da ortasayı sırtlayacak isimler

Defansta Varane ve Umtiti var

Fransa'nın tek zayıf noktası bekleri mendy yine iyide sidibe iyi bir bek değil bana göre.

• O değilde Bordeaux, PSV ve Freiburg çöp rakiplerine elenmiş.

• Trinidad tobago ve cebelitarık finali bekliyorum,

Avrupa takımı olan cebelitarık kupayı alacaktır,

• Mesaji atalim ben favori goruyorum Ronaldonun her yil artan performansi ve grafigi var olma ihtimali yuksek 2012 de yari final 2016 da kupa ne sansi ne bali sacmalamayin grupta galibiyet olmadan cikmalarinin nedeni FIFA'nin grup 3.lerini cikarmalari gibi sacma kararlaridir.

Ronaldo bi tarih daha yazarsa tarihin en iyi futbolcusu olarak altin harflerle yazilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Portekiz zaten balla felan avrupa şampiyonasını aldı gruptan bile 3 beraberlikle zor çıktı.Arkadaş tamamda her işin oluru var olmazı var.Almanya, İtalya, İspanya, Arjantin , Brezilya, Fransa bunların dışına çıkmaz.

En güçlü aday konfederasyon kupasındaki performansı ile malum Almanya sonra Brezilya, Arjantin sonra bol alternatifli kadro ile Fransa geliyor.Aklınızı başınıza alın mantıklı düşünüp yazın.Valla fıkra gibisiniz.
  • Tek maçlık sistemde her şey olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

Ventura Italya"ya kimlik kazandirdi , ben italyadan en az final bekliyorum.

Portekiz balini avrupa sampiyonasinda kullandi , kupayi almalari imkansiz. Q7 falan oynuyor kepazelik.

Q7 yi izlersin artık hocam DK da.
  • Allah'ın izniyle Suudi Arabistan alacak inşallah

• Portekizin Avrupa sampiyonasini kazanmasi zaten mucizeydi. Bir mucize daha olur mu? Bilemem.

Almanya, Fransa favori. Onlardan sonra Brezilya, İspanya gelir. İngilterenin ne yapacagini tahmin etmek guc.

Yine favoriler birbiriyle eslesir, aradan Portekiz siyrilir, olur mu olur diyecgimde onun da onunde 2 engel var.

Yanliz Portekiz 1 doydu, 2 Euro 2016da takimi tasiyan topculari cok kotu oynuyor artik.
  • Louis Van Gaal kullanıcısına yanıt

• Almanya favori.

Fransa abartiliyor...

Brezilyada iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sembroni

Adam 2 yılda 2 mağlubiyet aldı birisi ispanya ya karşı diğeri de isveç'e en kritik maçta. Yapacak birşey yok

Daha kötü tahminlerim olmuştu
  • İmkansız. Öyle avrupa şampiyonası gibi beleş kuralar gelmez.
    Beaberliklerle kupayı aldılar zor bela. Birde kolaydı rakipleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 15 Kasım 2017; 12:45:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

quote:

Portekiz balini avrupa sampiyonasinda kullandi , kupayi almalari imkansiz. Q7 falan oynuyor kepazelik.

2018 Dünya Kupasını Portekiz kazanacak.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

quote:

2018 Dünya Kupasını Portekiz kazanacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• messı denen kıl kuyruk alamasında kım alırsa alsın.. he bırde fransada grızman mıdır ne var gol atınca mal mal bı sevınc yapıyor o da almasın...
  • Böyle bir olay sonucu Messici ergen intiharları artar, ülke olarak huzura kavuşuruz.

Umarım refahımız için gerçekleşir ama bu kadroyla çok zor. Takımın Ronaldo dışında hücum ayağı 35 lik quaresma. Nani bitik, Andre Silva balon. Bernardo Silvadan cacık olmaz. Bruno Fernandes ve Gelson Martins’in çapı belli. Defansları da balon tek güvenilecek adam Pepe dede oldu zaten. Orta sahada Manuel Fernandes falan oynuyor. Rezilliğin adı portekiz.

Ama her şeye rağmen Fernando Santos gibi harika bir koça ve Cristiano Ronaldo gibi bir generale sahipler. Sürpriz yapabilirler

• 2012 ve 2016 tahminlerimde Portekiz demiştim 2012 de Yarı Finalde penaltılarda gittiler 2016 yı ise hak ederek aldılar bazıları şans bal diyor ben bunlara inanmam en iyi 3. Mevzusunu çıkarmayacaklardı Portekiz doğru oyun stili ve Ronaldonun çabasıyla kupayı aldı olay bundan ibaret.

Portekiz Avrupa Kupalarında her zaman başarılı olup yüksek grafik çizmiştir Dünya Kupasında bu böylr olmuyor bana sorarsan en iyi kadro ve hücum hattı Portekizde eğer doğru oyun stilini aynı şekilde konuşturursa ve Ronaldo 2016 performansının ötesinde oynarsa kupayı alır benim düşüncem fakat Portekize yedirmezler gibime geliyor en güçlü aday Almanya alırsa şaşırmam ve ilk 4 e beklediğimiz 1 takımda kalacak yazın hatırlatırım.

Edit:Mesajım varmış görmedim konu güncel olunca yazasım geldi inşallah fail olmayız hadi Portekiz yanıltma bizi koçum Força Portugal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CR7_35 -- 15 Kasım 2017; 23:43:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: senertheking

Böyle bir olay sonucu Messici ergen intiharları artar, ülke olarak huzura kavuşuruz.

Umarım refahımız için gerçekleşir ama bu kadroyla çok zor. Takımın Ronaldo dışında hücum ayağı 35 lik quaresma. Nani bitik, Andre Silva balon. Bernardo Silvadan cacık olmaz. Bruno Fernandes ve Gelson Martins’in çapı belli. Defansları da balon tek güvenilecek adam Pepe dede oldu zaten. Orta sahada Manuel Fernandes falan oynuyor. Rezilliğin adı portekiz.

Ama her şeye rağmen Fernando Santos gibi harika bir koça ve Cristiano Ronaldo gibi bir generale sahipler. Sürpriz yapabilirler

Messiciler haydi ergen büyüyüp olgunlaşırlar da Ronaldo hayranları ne olacak?

Ronaldo gizli Müslüman len

Kan baı$ı yapmak için düvme yaptırmıyor len

İçki içmiyor len

Müslümanlara yardım ediyor len

Messi yavudi len

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.