Şimdi Ara

2018 Dünya Kupasını Portekiz kazanacak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
2.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EDIT: Almanya gruptan çıkıp Ispanya veya Fransa ile eşleşir hele birde elenirse Portekiz %90 aldı gözüyle bakarım ben. Ronaldo en iyi golcü, Pepe en iyi stoper. 3-4 tane daha kaliteli isimler var. Portekiz kadrosu turnuvanın en iyi 5 kadrosundan biri değil kağıt üzerinde ama takım olarak böyle büyük maçlarda çok konsantreler.

Adamlarda öyle bir bal var ki hiç galibiyet almadan yarı finale gelip, finalde son dakikalarda şans ötesi bir gol atıp kupayı alabiliyorlar. İleride Ronaldo gibi; uçanı, kaçanı, duranı hiçbir topu affetmeyen canavar gibi bir forvet oyuncuları var. Defans işini iyi yapar, diğer turnuvalarda olduğu gibi Ronaldo'yu iyi beslerler ve birazcık şanslı olurlarsa kupayı yine alabilirler.

Seneye Ronaldo - Messi rekabeti başarı anlamında %100 bitecek.

Her ne kadar Messi hayranı olsam da ön görülerim böyle. Seneye yazın nasip olursa Hort yaparım.

Messi kazanırsa mutluluktan akıl sağlığımı kaybeder ve tımarhanelik olurum ama bu dangalaklar sürüsü ile anca kupanın maketini alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mebasta -- 15 Kasım 2017; 23:58:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gruptan çıksın bütün Ronaldoculara 100 TL açık ve net

• Italyanlar alir

• Ventura Italya"ya kimlik kazandirdi , ben italyadan en az final bekliyorum.

Portekiz balini avrupa sampiyonasinda kullandi , kupayi almalari imkansiz. Q7 falan oynuyor kepazelik.

• Avrupa şampiyonasında gruptan 3. olup da çıktılar hatırlatayım. Dünya kupasında yaş o iş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hani Ronaldo yetenek yoksunuydu?

• İmkansız demeyi sevmem ama bu ihtimali tanımlayacak daha iyi bir kelime de bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Hani Ronaldo yetenek yoksunuydu?

Golcülük(bitiricilik),,,, pozisyon alma ve kafa vuruşları üst düzey. Ani sinirle yazdığım bazı yorumlarda fazla abartmışım. Ki zaten bunları o yorumlarda da söylemiştim. O gün yorumun yarısını bile okumayıp dalga geçmeye çalışmak yerine tamamını okusaydın keşke.

• quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

İmkansız demeyi sevmem ama bu ihtimali tanımlayacak daha iyi bir kelime de bilmiyorum.

Bana göre Portekiz'in kazanma ihtimali, Arjantin'in kazanma ihtimalinden 250 septrilyon kat daha fazla.

O kadar diyeyim ben. Normal şartlarda Portekiz de alamaz ama adamlarda değişik bir bal var. Çekirge bir sıçrar iki sıçrar ama bu adamlarda 4-5 defa sıçradı geçen sene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mebasta -- 10 Haziran 2017; 12:59:40 >
  • Ronaldo'daki bal bende olsa şuan Stanford'da dekandım

• İtalya kazansın isterim, ama Fransa'nın kadro mükemmel, buna karşın bir şey yapabileceklerini düşünmüyorum. Final tahminim: Arjantin - İspanya

• 2016 Avrupa şampiyonasındaki gibi kek rakipler gelmez bence

• Dünya futbolu dönem dönem kimlik değiştiriyor.

2016 Avrupa finali oynayan Fransa ve Portkeiz 2002 Dünya Kupasında gruptan dahi çıkamamışlardı. 2004'teki turnuvada Yunanistan şampiyon oldu.

Şimdi yine bi kimlik değiştirme zamanı geldi.

Portekiz'in Fonte , Carvalho, Alves , Nani, Quresma gibi veteran topçularla bu kupayı alması mümkün değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

gruptan çıksın bütün Ronaldoculara 100 TL açık ve net

Ronaldocu değilim ama #rez

• 2014'teki gibi olmaz gruptan cikarlar. Orda kadrolari da bir acayipti hocalari da kotuydu. Simdi daha iyiler. Gruptan cikarlar ama sonra en fazla ceyrek final oynarlar.

Portekiz zaten 2010'da da 2012'de de Şampiyon İspanya'ya elenmişti. Bir 2014'te başarısız olmuştu. Sanki her turnuvada sonuncu oluyormuş da 2016'da şampiyon olmuş gibi konuşuyorsunuz.

Ama Dünya Kupası kazanamazlar. Ronaldo zaten 1 sene daha yaşlanacak, ha çok etkiler mi yine gollerini atar ama 27 yaşındaki Ronaldo bile olsa Dünya Kupası'nı yıldızlar degil takimlar kazaniyor. En son 2002'de Ronaldo cok sivrilmisti, ondan beri 3 kupadir takim oyunu one cikiyor. Almanya Fransa İspanya Brezilya varken Portekiz'e sıra gelmez.

• BİREZİLYA VARKEN PORTEKİS Mİ ALACAK GÜLDÜRME ADAMI ;)))))

• Her takım alabilir Brezilya alamaz futbolculardaki ego öyle bir yüksek ki onlar takım oyunu oynayamaz.
  • Ben de Belçika diyorum
  • belli olmaz 2018 kadroları 2016'ya göre daha iyi olacak
    her geçen gün kendini geliştiren forvetleri Andre Silva var
    Liverpool yolunda olan Gelson Martins ve 50 milyon euroya M.City'e transfer olmuş Bernardo Silva gibi genç kanatları var
    Nelson Semedo ve Raphael Guerreiro gibi 2 kaliteli sağ ve sol bekleri var
    bunlar Euro 2016'da kadroda olmayan veya katkı alamadıkları oyunculardı şimdi hepsi dahada gelişti daha üst seviyedeler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fraulein

Ben de Belçika diyorum

Her turnuvada Belçika balonunu favori gösterenler bitsin artık.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.