Şimdi Ara

2018 Dünya Kupası | Şampiyon FRANSA (417. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.807
Cevap
11
Favori
44.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 415416417418419
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayatımda bu kadar penaltı olan bi turnuva görmedim seri penaltılardan bahsediyorum bu ne ya fırsat bulan 1-1 e bağlayıp 120 dakika oynama cesareti buluyor.

Dünya Kupası özünden çok şaştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: offside

Mendil verelim mi
    Yoo sakla 1-2 tur sonra lazım olur. Vasat Kolombiya’yı ıkına ıkına eleyen takımdan ne bekliyorsun ki?

• An itibariyle kolombiya fanları Önce kimin topuklara sıksam diye düşünüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Detective W.

Uruguay-İspanya-Fransa-Hırvatistan-Brezilya-İsveç-Japonya-İngiltere tur atlar

8 de 6 yaptım. 8 de 8 yapan varsa helal olsun. İspanya-Rusya maçına hala inanamıyorum zaten yazılımsal hata gibi bişeydi. 100 kere oynasalar İspanya geçerdi. Öte yandan herkes belçikayı ağır favori görürken japonya geçer demiştim benden başka diyen de görmedim. Bin yılda bir olacak bir gol olmasa o da tutuyodu. Neyse genel olarak fena bi sonuç değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neymar apaçisi almasın da kim alırsa alsın şu kupayı. Modric reyize çok yakışırdı gönlüm Hırvatlardan yana.

• quote:

quote:

Uruguay-İspanya-Fransa-Hırvatistan-Brezilya-İsveç-Japonya-İngiltere tur atlar

8 de 6 yaptım. 8 de 8 yapan varsa helal olsun. İspanya-Rusya maçına hala inanamıyorum zaten yazılımsal hata gibi bişeydi. 100 kere oynasalar İspanya geçerdi. Öte yandan herkes belçikayı ağır favori görürken japonya geçer demiştim benden başka diyen de görmedim. Bin yılda bir olacak bir gol olmasa o da tutuyodu. Neyse genel olarak fena bi sonuç değil

Alıntıları Göster
    Bu Dunya Kupasinda 8 de 6 yaptiysan ya futbolu uzmanlik derecesinde cok iyi biliyorsun, ya da hicbir sey bilmiyorsun demektir,

Arasi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 4 Temmuz 2018; 0:42:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

Neymar apaçisi almasın da kim alırsa alsın şu kupayı. Modric reyize çok yakışırdı gönlüm Hırvatlardan yana.
    Bu forumdaki Neymar düşmanliginida anlamiyorum. Tamam kendini yere atiyor ama rakiplerde dövüyor adamı

• Detective W. kullanıcısına yanıt
    8'de 7. Portekiz tur atlar dedim Ronaldo çok kötü oynadı bir de Cavani efsane maç çıkardı.
    İspanya gurup aşamasında bile mıçış yapacağını belli etmişti. VAR sistemi olmasa İran maçını berabere, Fas maçını da mağlup tamamlayacaktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: geng

Bu Dunya Kupasinda 8 de 6 yaptiysan ya futbolu uzmanlik derecesinde cok iyi biliyorsun, ya da hicbir sey bilmiyorsun demektir,

Arasi yok.

Futbolu uzmanlık derecesinde biliyorum galiba hocam, euro 2016 finallerinde - çeyrek final ve sonrası- 7 de 7 yapmıştım. İlerde işsiz kalırsam burdan karnımı doyururum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Detective W. -- 4 Temmuz 2018; 17:27:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hirvatistan Danimarka uzatmaya gitti, Hirvatlar zar zor gecti.

Belcika Japonya Belcika son saniye golu ile turu gecti.

Ispanya Rusya Rusya turu gecti.

Guney Kore Almanyayi 2-0 ile gecti.

Brezilya Isvicre berabere bitti.

Meksika Almanyayi yendi.

Arjantin Izlanda berabere gitti.

Daha yazmadigim maclar var. Bu kadar supriz olan maclari 8 de 6 8 de 7 ile bildiyseniz ya futbolu cok iyi derecede, uzmanlik derecede biliyorsunuz, ya da hicbir sey bilmiyorsunuz demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 4 Temmuz 2018; 0:54:14 >
  • İspanya ya çok üzüldüm iniestanın bi kupa daha almasını çok isterdim. Artık inşallah ingiltereye nasip olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: geng

Hirvatistan Danimarka uzatmaya gitti, Hirvatlar zar zor gecti.

Belcika Japonya Belcika son saniye golu ile turu gecti.

Ispanya Rusya Rusya turu gecti.

Guney Kore Almanyayi 2-0 ile gecti.

Brezilya Isvicre berabere bitti.

Meksika Almanyayi yendi.

Arjantin Izlanda berabere gitti.

Daha yazmadigim maclar var. Bu kadar supriz olan maclari 8 de 6 8 de 7 ile bildiyseniz ya futbolu cok iyi derecede, uzmanlik derecede biliyorsunuz, ya da hicbir sey bilmiyorsunuz demektir.
    Kolombiya'ya ayıp oldu ya. Bana göre o penaltı baya uyduruk bi penaltı idi. İngilizler bayağı bi çamura yattı..

Şu beklenmedik denilen sonuçlar için bende birşey söyleyeyim.

Bazı kuponlar yaptım bende. Hesapta olmadığı için oynamadım tabi.

Ancak genellikle :

Spor toto ve iddia karışık-

Almanya - İsviçre maçını çifte şans yaptım. x - 2 (Almanya kazanamaz demiştim ve pişman değilim)

Suudi Arabia - Mısır maçı herkes Mısır'a verdi. %80 civarındaydı. Yanlış hatırlamıyorsam Suudileri banko yaptım.

Hırvatistan - Danimarka . Danimarkaya oynadım.

İspanya - Rusya çifte şans yine. Rusya lehine.

Meksika - Almanya bazı kuponlarda Meksikaya oynadım. Sistem yaparak kapattım bi bakıma. Meksikanın galibiyeti beklediğim bir sonuçtu.

Birazcık paraya kıyıp oynasaymışım sistemli bir şekilde diyorum. 4 TL ile ne toto da ne iddiada iyi bir kupon yapmak mümkün değil.

Sonuç olarak bence dünya kupasında henüz bir sürprizle karşılaşmadık.

• ingiltereyi sevmem ama kolombiya da buraya gelmeyi hak etti mi sizce? bence hak etmedi kötü oynayarak çıktı buraya kadar. ismine ülkeye belki sempati duyuyoruz ama bence hak etmemişlerdi, cuadrado denilen kendini bi halt sanan eleman sıctı bıraktı takımı hem ilk maç hem son maç

• offside kullanıcısına yanıt
    Ya gelmezse ?

• quote:

Orijinalden alıntı: os_lnx

Kolombiya'ya ayıp oldu ya. Bana göre o penaltı baya uyduruk bi penaltı idi. İngilizler bayağı bi çamura yattı..

Şu beklenmedik denilen sonuçlar için bende birşey söyleyeyim.

Bazı kuponlar yaptım bende. Hesapta olmadığı için oynamadım tabi.

Ancak genellikle :

Spor toto ve iddia karışık-

Almanya - İsviçre maçını çifte şans yaptım. x - 2 (Almanya kazanamaz demiştim ve pişman değilim)

Suudi Arabia - Mısır maçı herkes Mısır'a verdi. %80 civarındaydı. Yanlış hatırlamıyorsam Suudileri banko yaptım.

Hırvatistan - Danimarka . Danimarkaya oynadım.

İspanya - Rusya çifte şans yine. Rusya lehine.

Meksika - Almanya bazı kuponlarda Meksikaya oynadım. Sistem yaparak kapattım bi bakıma. Meksikanın galibiyeti beklediğim bir sonuçtu.

Birazcık paraya kıyıp oynasaymışım sistemli bir şekilde diyorum. 4 TL ile ne toto da ne iddiada iyi bir kupon yapmak mümkün değil.

Sonuç olarak bence dünya kupasında henüz bir sürprizle karşılaşmadık.

Alıntıları Göster
    İngilizler çamura yattı demek maçı taraflı gözle izlediğini gösteriyor. Kolombiya'nın 90 dakika boyunca yapmadığı kalmadı. Adamlar penaltı noktasını kazdı, türlü türlü itişmeler, münakaşalar yaşattılar. Penaltı da çok net penaltıydı, adama sarılıp indirdi. Yanlış hatırlamıyorsam bir de Sterling'in pozisyonu var, ona bile penaltı verilebilirdi.

Kolombiya duraklamada golü buldu, uzatmada oynamaya başladı. İngiltere ise uzatmanın son dakikalarında etkili, onun haricinde yorgundu. Maç baştan sona İngiltere'nin hakkıydı.

• kane’i çekiştirdiler sonra bir de üstüne çıktılar. daha ne olması lazım penaltı olması için. bal gibi penaltıydı. önceki maçlarda çok daha kolayları çalındı.

ingilizler harika bir turnuva geçiriyor. peri masalını bu turnuvada onlar yaşıyor. ingilizlere final yolu açık!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

İngilizler çamura yattı demek maçı taraflı gözle izlediğini gösteriyor. Kolombiya'nın 90 dakika boyunca yapmadığı kalmadı. Adamlar penaltı noktasını kazdı, türlü türlü itişmeler, münakaşalar yaşattılar. Penaltı da çok net penaltıydı, adama sarılıp indirdi. Yanlış hatırlamıyorsam bir de Sterling'in pozisyonu var, ona bile penaltı verilebilirdi.

Kolombiya duraklamada golü buldu, uzatmada oynamaya başladı. İngiltere ise uzatmanın son dakikalarında etkili, onun haricinde yorgundu. Maç baştan sona İngiltere'nin hakkıydı.

Alıntıları Göster
    bilica misali penaltı noktası kazıldı yahu, yuh! çok açıkça gördük, kolombiyalı kafa attı rakibine serbest vuruş öncesi. henüz maçın başında kolombiya 10 kişi kalacaktı, ingilizler daha rahat turlayacaklardı. hakikaten VAR burda devreye girmeyecekse ne zaman girecek?

kolombiya çok çirkef takım. maçın ilk dakikasından son dakikasına kadar ittiler, çektiler, tekme attılar, pislik yaptılar. hakem de göz yumunca mecburen ingilizler de oyununu sertleştirmek zorunda kaldı. gram futbol oynamadan son 16’ya kalan kolombiya’ya iyi oldu. şimdi eve dönebilirler.

• abi ingiltere alamaz bu dünya kupasını net james felan olsa idi kolombiya dagıtırdı bunları kolombiyada oyunu düzenleyen kimse yoktu bence
  • Doğrudan sempati duyduğum takım yoksa, her zaman güçsüz takımı tutmayı seviyorum. Dün gece Kolombiya uzatmalarda golü atınca havaya zıpladım :)

Fakat maçı genel değerlendirdiğimizde İngiltere öne çıkıyor, hem istatistik hem oyun anlamında üstünlerdi. Kolombiya ise James olmadan orta alanda fazlaca sahipsiz kimliksiz kaldı. Haliyle Kolombiya saldırmak yerine savunmayı tercih etti, İngilizler diğer turda İsveçle oynayacak orada erken gol yada goller bulamazsa uzatmalara penaltılara kalabilirler...

Şuan için favorim Fransa, sırf Mbappe'den dolayı destekliyorum. Diğer favori Uruguay, umarım bu iki takımdan birisi kupayı alır.
  • 
Sayfa: önceki 415416417418419
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.