Şimdi Ara

2018 Dünya Kupası | Şampiyon FRANSA (399. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.807
Cevap
11
Favori
44.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Almanya'nın yenilmesinin tek sebebi Löw ve seçimleri.öncekilerde sırf kadronun kaymağını yedi bir halt bildiği yok ayrıca pis bir herif kendisi.Valla o Werner'i insan en azından kanat oynatır nasıl bir ısrarsa dayanmadım hala forvette ilk 11 oynatıyor sanki damadı anasını satayım.
    Ahi var demistik ! Sen 2017/2018 Sezonunun en iyi Alman oyuncusunu almazsan boyle rezil olursun iste !
    Neymis sisteme uymuyormus tamam simdi o sistemini bi tarafina sok. Pislik igrenc Low

• Mbappe Neymar'ı tokat manyağı edecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E767019CA

Messi'nin ve dolayısıyla Arjantin'in kupası! Yerimizi aldık.
    Erken patladık.

Neyse, başarılar Uruguay. :)
  • Fransa Uruguay maçından sağ çıkan taraf kupayı alabilir diye düşünüyorum.

• Tam da bu yüzden almadi takıma, saneyi almadi diye elenmedi almanya takim olarak kötüydu sane 1 puan bile aldıramazdi.

• Alpay bu neymari kaldirip yerden yere vururdu

• Ibra Psg'de kalsaydı böyle artislik yapamazdı şebek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Ben bu kupada iki şeyden hoşlanmadım. Bir oynanan genel futboldan sıkılıyorum ikincisi var denen sistem.

Var sistemi bence çok sıkıntılı ve izleyenleri belli süre sonra maçtan soğutan bir sistem.

Sıkıntılarına gelirsek bazı maçlarda en bakılmaması gereken pozisyonlarda bakıp karar verirken bazı maçlarda bakılmasın gereken pozisyonlara gidip hakemler bakmadan karar verdiler.

Hatta vara rağmen yanlış verilen kararlar da var. Bir de nasılsa var diyerek hakemler ve yan hakemler pazı pozisyonları öncesin de es geçiyorlar. Bu sistem dünya kupası sonrası da ligler de ve uluslararası maçlar da uygulanacaksa sistemin ciddi şekilde değişiklik geçirmesi lazım.

Mesela dün maçta Belçika'nın bir atağında top çizgiyi tam geçmemesine rağmen yan hakem aut bayrağını kaldırdı ve hakem de aut kararı verdi. Cüneyt Çakarın geçenlerde yönettiği maçta var'a bakarak verdiği karardan hiç söz etmiyorum
    VAR icin care tenisteki yontem. Takimlarin itiraz hakki olacak mesela 2 tane. Penalti oldugunu dusundukleri pozisyonda bu haklarini kullanacaklar ve VAR a bakilacak.

Diger cozum ise VAR tum macta uygulanacak ve hakemin yanlis karar verdigi pozisyonda devreye girecek. Hakem VAR i izleyip katilirsa kararini degistirecek

2.ci cozum futbolun guzelligini bozacagi gorusundeyim. 2 hakla sinirlanirsa guzeldir

• quote:

Orijinalden alıntı: dark_hell_86

Bu ikisi olmayınca millet kupayı konuşmaya başladı. Bir de kupa maçları güzel olsaydı tadından yenmezdi

messiye koptum

• quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

Japonlar şerefli insanlardır. Ne olursa olsun disiplini ve ahlakı elden bırakmazlar.
    Disiplin doğru da ahlak tam tersi ahlaksızlığı elden bırakmazlar asıl

• Şu neymar denen tip inşallaha alamaz kupayı. Cennet mahallesındekı rüstem gıbı bişey ya...
  • dark_hell_86 kullanıcısına yanıt
    Bu oyunculara laf atmak için oturduğun yerden kalkman lazım. Bunlar olmayınca futbolun zevki gitgide azalacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uruguay Brezilya'yı bir güzel tokatlar gibi. Adamlarda takım algısı pek yok, kişisel yeteneklerle bir şey başarmanın peşindeler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • All Nightmare kullanıcısına yanıt
    Sen kim oluyorsun da benimle böyle konuşabilirsin? Klavyeni kim satın aldı, kime güven duyuyorsun?

• ama kupayı alacaklarsa neymarın olması, olmamasından daha fazla ihtimal arttırır. onsuz alamazlar gibi

• yeter be adam Emekli ol artik Levent Ozceliki sevmeyen bi tek ben miyim ?
  • Uruguay önce bir Fransa'yı geçsin de gerisini sonra düşünsün. Sanmıyorum Fransa'nın Uruguay'a eleneceğini.
  • Cavani fransa macinda yok ona göre artistlik yapın

• Bayrağımız var tribünde. Yanlış görmüyorsam. Vay be. :)

• 
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.