Şimdi Ara

2018 Dünya Kupası | Şampiyon FRANSA (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.807
Cevap
11
Favori
44.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Shakira yok mu bu kupada? Shakira şarkısı olmayan Dünya Kupası mı olur!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirrüs -- 12 Haziran 2018; 21:16:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İngiltere - Arjantin finali olacak.

Bu mesaj dursun burda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

Niye son DKsi olsun ki 2022'de de takımın yıldızı olacak 35 yaşında olsa dahi, buna eminim hocam.

Aklıma Higuain geliyor gözlerim doluyor ya böyle bir hainlik olamaz 3 finalde de kupanın gelmemesinin baş faktörüydü vatan haini. Bu yıl Messi'ye biri yardım ederse dualarımızla alacagız kupayı :D (elemelerde oynana 18 maçta, Aguero+Dybala+Higuain TOPLAMDA 1 GOL ATMIŞ B İ R)
    Messi büyük ihtimal kariyerinin son Dünya kupasını olacağını söyledi.
  • Oha. Gerçek mi bu yoksa adam medya ile dalga mı geçmiş.

Kosta Rika'nın teknik direktörü Oscar Ramirez Belçika ile oynadıkları hazırlık maçı sonrası Belçika takımın 10 numarası kimdi bilmiyorum ve tanımıyorum demiş. Hazardı tanımıyormuş.
  • Ispanya teknik direktorsuz kaldi.
  • İyi oldu, federasyondan habersiz anlaşırsan böyle olur.

Zidane gelsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maç saatlerini de ilk mesaja ilintileseniz daha bilgilendirici olur
  • Mac saatlerini yazarsaniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2018 Dünya Kupası | Şampiyon FRANSA
  • Socrates Dergi'nin youtube sayfasi Dünya Kupasi yayinlarina basladi. TRT ve aspordaki kabız yorumculari dinlemektense buradan izlerim daha iyi. Derginin bu ayki sayısı da tamamen dünya kupası üzerine, 192 sayfa.

https://youtu.be/RR_CuokVBt8

• 2018 Dünya Kupası | Şampiyon FRANSA

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkalen Fosfataz

Socrates Dergi'nin youtube sayfasi Dünya Kupasi yayinlarina basladi. TRT ve aspordaki kabız yorumculari dinlemektense buradan izlerim daha iyi. Derginin bu ayki sayısı da tamamen dünya kupası üzerine, 192 sayfa.

https://youtu.be/RR_CuokVBt8
    Aynen, kesinlikle tavsiye ederim ben de hem dergiyi hem kanalı.

Bu kupada bence şampiyon Brezilya ya da Arjantin olur. Avrupa kulüplerinde o hava yok sanki. İspanya' yı favorim görüyordum ama kupanın hemen öncesinde teknik direktörleri değişti. Fransa hala tam olamamış gibi, yine bekleneni veremezler bana göre. Belçika da aynı şekilde. Almanya' nın hazırlık maçlarını izledim, bildiğimiz her zamanki Almanya gibi değiller, o istekleri de pek yok gibi. Portekiz benim gözümde Uruguay' dan falan zayıf takım, çok büyük sürpriz olur başarılı olmaları benim için. İngiltere bence çoğu kişiyi şaşırtacak ama en fazla yarı finale görür onlar da.

İnşallah Messi şampiyon olur, gönlüm onla birlikte olacak.

• Tuttuğum takımlar katılamadı ben de Muslera için Uruguay'ı tutuyorum bu kupada.
  • Benim tahminim; Brezilya-Fransa finali, kupayı Brezilya alacağı yönünde. Almanların hayal kırıklığına uğrayacağını, Peru'dan sürpriz bekliyorum. Belçika ise bu turnuvada nihayet başarılı olacaktır. Gönlüm ise Arjantin'den yana...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_v_p -- 14 Haziran 2018; 9:10:10 >
  • Fantezi lig için lig kuran var mı ?
  • Rusya-arabistan maçı umit vermiyor.

Arabistan amator takim gibi. Almanya macini izledim(ilk yari) almanya ezdi gecti. Eger ciddi olsalardi farka giderlerdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YazıYorum

Maç saatlerini de ilk mesaja ilintileseniz daha bilgilendirici olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-078AFC984

Rusya-arabistan maçı umit vermiyor.

Arabistan amator takim gibi. Almanya macini izledim(ilk yari) almanya ezdi gecti. Eger ciddi olsalardi farka giderlerdi.
    Arabistan tarihinin en iyi kadrosuyla katılıyor turnuvaya. Almanya'nın Arabistan'ı ezip geçmesinden daha normal ne var? Fakat Rusya ile Almanya aynı seviyede değiller ve Rusya-Arabistan maçı daha çekişmeli geçecektir. Özellikle açılış maçı olduğu için Arabistan'dan iyi bir performans bekliyorum. Rusya çok kötü durumda. Ev sahibi olmasaydı, elemeleri geçip bu turnuvaya gelemezdi bile.
  • 4 yıldır bekledik,2 saatten az kaldı. Umarım güzel bir turnuva olur

• İzlanda dan bi çeyrek final bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.