Şimdi Ara

2018 Dünya Kupası | Şampiyon FRANSA (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.807
Cevap
11
Favori
44.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guedes mi ne . Tam kazma

• Asisti yedi...

Ronaldoyi sakatlmaya çalışıyor benstia.

• Portekiz de Euro 2016'daki gibi oynamıyor. Ronaldo'nun ayağına çok bakıyor. Çeyrek final ciddi başarıdır bu takımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BAYOKAN84

Bende buna tavım.Herkes tutturmuş manuda dribbling atıyordu diye.Arkadaşım manuda çalım atmıyordu, çok çalım deniyordu ama çoğu başarısız oluyordu.

Millet youtube mixlerini izleyince ronaldo sürekli adam geçiyor sanar.Açın balın ne kadar denemiş ne kadar başarmış.

Dip not Ronaldo dribbling sıralamasında dünyada ilk 100'de bile değil.Evet yanlış okumadınız...

Alıntıları Göster
    Yav he he yaşın 15 falan heralde yada o tipsiz bücürün adamlarındansın. Ronaldo manudayken attığı çalımlar gollerle vs ronaldinho gibi uzaylıyla kıyaslanıyordu bırak yengeç gibi yan yan giden bücürü. Yıllar önce diyodum puyol xavi iniesta gitmeye başladımı barcanında hobbitinde işi biter diye öylede oldu daha 29 yaşında futbol oyunlarında bile puanları hızı vs düşmeye başladı.

• Oooo sen bunu attın diye hemen messici olmalıyız

• Şuan yok. Şöyle ronaldo top surmede world classti ama yavas yavas golculuge evrildi. Ama bu top suremez ronaldo itmatini hak etmiyor.

Diyen adan 2002 dogumludur. Biz ronaldoyi top surerken tanidik sevdik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1DFD8C17B

Messi'den daha iyi top süren bir oyuncu yoktur şuan.

Ronaldo güç, kafa vuruşu, penaltılar, topsuz alan, gol koklama gibi özellikleri Messi'den daha iyiyken. Dribbling, oyun görüşü, pasları Messi'den geridir.

Bu golün tek örneğini de Maradona atmıştır.

Tamam bir oyuncuyu savunun ama doğru şekilde savunun.

Alıntıları Göster
    Hey çocuk maradona o golü dünya kupasında attı ispanyanın köy takımına değil ;)

• Silva etkisiz. Monacoda iyiydi. Ciryde rotasyon topcusu oldu ozguvenimi gitti ne

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-078AFC984

Şuan yok. Şöyle ronaldo top surmede world classti ama yavas yavas golculuge evrildi. Ama bu top suremez ronaldo itmatini hak etmiyor.

Diyen adan 2002 dogumludur. Biz ronaldoyi top surerken tanidik sevdik.
    2000'lerin başından beri futbol izlerim. Evet, Ronaldo daha kanat oyuncusuydu ama Messi kadar iyi dribbling'i yoktu çünkü Messi'nin boyunun kısa olması bir avantaj. Yere iyi yapışıyor kimse ondan top alamıyor. Aynı şekilde Ronaldo'nun boyu ve fiziği sayesinde hava hakimiyetinin yüksek olması gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-078AFC984

Gugila bak.

Yutuba bak.

Sonra gel
    Az önce cümlemde yazdıgım gibi youtube mixlerinden bakarak ronaldo şöyle adam geçer böyle adam eksiltir diyenlerdensin.

Ronaldonun kariyer toplamı kadar attıgı dribblingi messi 2-3 yılda atmıştır.Örneğin kendisini sürekli 2 ya da 3 kişi savunan izlanda maçında 8 başarılı dribbling yapmış.

Ronaldo bu sayıyı ya 4 ya 5 maçta anca yakalar.Ronaldo gerek görmüyor demeyin, bazen ilerde bierbir yakaladığında defansı, topu saklayıp arkadaşlarının gelmesini

beklediğinde çıldırıyorum neden birebir denemiyor diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SarbiReyiz

Alıntıları Göster
    Çocuk mu? Forumdakilerin çoğunun evinde evinde halen Digiturk bile yok iken ben 2002'den beri EPL izliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SarbiReyiz

Alıntıları Göster
    Konu kilit + üye ban

Adam korkudan Ispanya disina cikamiyor. Premier Ligde ne yapacakti acaba.

Simdi Biri cikip CL de ingiliz takimlarina karsi oynadigi video koymasin.

1.mac oynamak baska Koca sezon oynamak baska

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galena -- 20 Haziran 2018; 15:46:7 >
  • Keşke şu maçları Euro 2016'daki gibi hem TRT hem BeinSports verseydi ya. Ben TRT'den izlemek istemiyorum, hay lanet olsun Levent Özçelik'ine de, TRT'sine de... Herif üzerine ölü toprağı atılmış gibi anlatıyor, çıldıracağım. Saçma sapan pozisyonlarda bağırıyor.

Ha bir de De Gea'ya "Daheyaaaaa" demeye başladıkları günden beri daha da fazla soğudum bunlardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 20 Haziran 2018; 15:45:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Attenborough

O ilk defa takılan takım iki sene önce senin Penaldo'nun takımını maymuna çevirdi. Ayrıca hayatında daha önce topa vurmadığın nasıl da belli oluyor. İzlanda, İspanya gibi açık oynamıyor, Messi'yi 4 kişi tutuyordu, ona rağmen takımı ileriye taşıyan yine oydu. Öyle kaleci hatasıyla bedavadan gol atmaya benzemiyor yani.

Alıntıları Göster
    Adam ispanyayı tek başına dağıttı hala izlandayla karşılaştırıyo ya hahahahaha takımı ileri taşıyormuş yazık la hala konuşuyonuz mu siz alooooo ispanya 3 ronaldo 3 ne izlandası ne messisi hala

• Ronaldo takımını taşımaya devam...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BAYOKAN84 kullanıcısına yanıt
    önemli olan zaten bunu deneyecek kabiliyet ve güvende olmak değil mi, çok hareketli ve rakibi sindiren bir tarzı vardı ve bunu ingilterenin en büyük takımında iken yapması onu herkesten ayırıyordu ben özellikle ronaldoyu izlemek için manchester maçlarını takip ederdim, o zaman ki ronaldo şimdikini bir çok yönden 2ye katlar, zaten kaç tane adam var 10 çalımın 6 sını kesin olarak atabilen, senin mantığınla dünya üzerinde çalım atabilen oyuncu da olmaması lazım. Aslında herkes kendi fikrini ortaya koyuyor burada bir sıkıntı yok ama tek gerçek ronaldo adını platin harflerle tarihe yazdı, ben onun kariyerinni en başından beri takip edebildiğim şahit olduğum için çok memnunum gerisi fasa fiso, dediklerinizin gerçekliğinden şüphem yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SarbiReyiz kullanıcısına yanıt
    FIFA 18 den mi bahsediyorsun? Adamlar Ronaldo ile anlaştı napsin Messi'nin overallini yüksek mi yapsın? Ona bakarsan Pes Barça ile anlaştığı için Messi daha iyi oyunda zaten an itibariyle world cup hariç ikisinin de ratingi 94.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neyse beni tanıyan tanır. Forumdaki Real Madrid konusunda düzenli takılan arkadaşlarla bu konuşmaları çok yaptık. Objektif bir biçimde iki oyuncuyu karşılaştırdık.

Merak eden açar, bizim mesajlarımızı okur. Daha kimseye ders verecek değilim.
  • Spikeri silah zoruyla getirdiler galiba

Ya ben anlatsam bu kadar kötü anlatmam Allah aşkına bari bein ile ortak yapın şu işi de herkes mutlu olsun . Beceremiyorsunuz işte bu işi bırakın

• 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.