Şimdi Ara

2018 Detaylı Analiz ve Tahminim [TAHMİN TUTTU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
19
Favori
19.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
129 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler umutlandım ben umudumu gömecek insan var mı.
  • Hocam sizce 25k için bir net tahmini yaparmısnız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 90 tyt 50 ayt obp 80 adiyaman diş ihtimali var mi sizce geçen sene 23k ile kapatti

• 102.75 e 76.25 e bi tahmin aliyim hocam favorilere atip sinavdan sonra uplarim

• Sorular ile ilgili analizleriniz muazzam bir sonraki senelere ışık tutacak cinsten.

Sosyalde 2 din sorusu teyemmüm ve taassup yanlış yaptım gördüğüm gibi gülümsedim 😁😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çok güzel şeylere değinmişsin hocam helal olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam trollere inat mükemmel bir yazı olmuş bolca deneyim içeriyor. bilgilendirici paylaşımınızdan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.
  • güzel analiz. inşallah 2016 dan iyi bir sonuçla karşılaşacağız.
  • İki Direk Arası İ kullanıcısına yanıt
    ya aga ne bekliyon sen allah askina 115 tyt 78 ayt yapan mi ilk.5 k olacak ulan gecen yil en yuksek dis olan devlet icin hacettepe mat neti 50 kusurlerde idi sen hala cok iyimsersin diyorsun yorum yapan adamlara da yok cok iyimsersin ya da cok kotu olanlara trolluk yapiyor demeyin

• Hocam 88 tyt 51 ayt kaç k gelir??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bence dediğiniz en mantıklı şey bu sene 22k geçen sene 18k olması. Özellikle bizim dil bölümünde bu yaşanacak ve insanlar yanlış tercih yapacak.
  • S.O.R.J.P kullanıcısına yanıt
    OBP beğlı sen Godsun. Bence 1K en kötü 2Kdasın(yani bin küsürlü sıralamlar.
  • Güzel analiz tebrik ederim. Sınav sonrası bizde aynılarını söyledik bize peri masalı dediler.

Hocam malum forum ilk 20k kaynıyor. Ama benim gibi daha gerilerde sıralama bekleyen insanlarda var. 60-120k için de birkaç şey söyler misiniz? 70/25 yaptım ben ve hangi sıralama aralığındayım bilmiyorum.

• Angry Man kullanıcısına yanıt
    Hocam işte sen tehlikeli bölgedesin. Sınavda kek soru yoktu özellikle ikincide Matematik o sıralamalarda az yapıldı ve daha yapacakları Rasyonel sayı gibi bu yüzden ben asıl yığılmayı burada ve 20-30K arasında bekliyorum. Ama Senin TYT seni tehlikeli bölgeden çıkarmaya yetebilir.
  • Yani hocam sorum tam olarak şu: Ben hangi sıralama bandındayım? Elbette net bir sonuç yok, müneccim değilsiniz. Bende kaç k gelir demek istemiyorum. Ama tercih yapacağım, üniversite bakıyorum ama hangi sıralama aralığına bakacağımı bilmiyorum. Şöyle kafanızda canlanan bi aralık var mı acaba?

Ben sene başı 60-80k hedefliyordum. Sene başından beri de buradayım. Benimle aynı sıralamaları isteyen insanlarla konuştum. Çoğu benim gibi yapmış. İyi geçtiğini söyleyen duymadım. Ama onlar dışında forumun maşallahı var. 200 soruluk sınavın yarısını yapan bir insan 140k da olmamalı bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C663EC351

Millet çıldırmış herhalde. Kesin Kalır bence.
    Arkadas o kadar uğraşmış yazmış da boş yazmış yok bilmem turkce zordu netler yerlerde olcak felan. Sıradan orta kolay bu turkce sinaviydi. Sınav ve yazdıkların tamamıyla alakasız konuyor ayın sonunda hortlatirsin görürüz kim haklı gayet basit bi sınavdı.

• Fapstronot kullanıcısına yanıt
    Yanlış biliyosun , geçen sene herkes sonuçlardan önce senin gibi yapanları inkar ediyordu istiyorsan 2017 lys sonuç konusuna bak nerdeyse çoğu dediğini attı

• quote:

Orijinalden alıntı: Ribas0

Sorular ile ilgili analizleriniz muazzam bir sonraki senelere ışık tutacak cinsten.

Sosyalde 2 din sorusu teyemmüm ve taassup yanlış yaptım gördüğüm gibi gülümsedim 😁😁
    Napalm senin gibiler dümdüz soru tiplerini yapabiliyor alışılmışın biraz dışına çıkınca tokezliyorsunuz. Sınav kolaydı burda kendine moral bulanlar vooov hocam mohte?em analiz felan yazmışlar. Adam kendini disin tipin sınırında görüyor bu arkadaş bunları yazınca mutlu olup hocom mokommol onoliiiz felan yaziyonuz. Sonuçlar açıklanınca bu konu altında arkadaşı ovenlerin mezuna kalmak hakkında konu açtıklarını görecez diye düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.