Şimdi Ara

2018 Bedelli Askerlik Ana Konu (730. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.704
Cevap
160
Favori
1.474.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 728729730731732
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ne kadar bilindik bir tavır.. "ben 18 ay yaptım sizde zamanında yapsaydınız..." demek ki gerçekten bedelli bekleyenlerde bile birbirlerine karşı ben yaptıysam herkes yapsın mantığı var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yumruyen

ne kadar bilindik bir tavır.. "ben 18 ay yaptım sizde zamanında yapsaydınız..." demek ki gerçekten bedelli bekleyenlerde bile birbirlerine karşı ben yaptıysam herkes yapsın mantığı var..
    Yok kesinlikle kalsın, öyle bir düşüncem yok banane sizden ya da size ne benden :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HADİ BAKALIMMMMMMMMMMMMMMMM DEMET AKALINNNNNNNNNNNNNNNNNN
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Ben açarım, gayet de açılır. Aynı kanunla faydalanılan bir hak ile ilgili bir çok kişi de dava açar. Sonuç çıkar çıkmaz bilemem.

Alıntıları Göster
    Ben yaşadım aynısı sana yaşatılsıncılık.

Heh işte bu bittiğinde bu ülke güzel bir yer olacak.
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    Konuyu devredermisin artık alakan kalmadı sonuçta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 7 Kasım 2018; 13:58:17 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x X x

Selam olsun :)
  • Aralık başına kaldı

• Hulusi Akar açıklama yapmış,
    "633 bin 844 vatandaşımız müracaatlarını tamamladı, paralarını yatırdı ve eğitim konusunda planlamaya dahil edildi. Eğitim tarihleri ve eğitim yerleri en geç aralık ayının başında tamamen açıklanacak"
    diye.
    Belirsizlik biraz olsun ortadan kalkar umarım.
  • 633 bin vay be
  • En geç aralık başı diyor. Aralık demiyor Hulusi Akar. Bu durumda yaklaşıl 2-3 haftalık bir süremiz var. Yine en azından bir şeyler belli
  • Sıkıntı var .

İş verenler a.cuklar askerlik hizmetini tamamlamış olmalısın diyor.

21 gün si.sen izin vermezler .

• Desek ki Mart celbi geldi. İş yeri izin vermez. Rakama bak 633 bin aliyuzotuzuc bin daha celp dediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: manahuna

Ben yaşadım aynısı sana yaşatılsıncılık.

Heh işte bu bittiğinde bu ülke güzel bir yer olacak.

Alıntıları Göster
    yaw he he de geç. kesin açar. adamın adalet sarayını görünce abdesti kaçıyor birde savcıya gidip bilmem ne uğraşacak da dilekçe verecekte.kesin yapar.
  • Hadi hayırlısı olsun. Aralık ayı içerisinde belli olacak her şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umgaca

Hulusi Akar açıklama yapmış,
    "633 bin 844 vatandaşımız müracaatlarını tamamladı, paralarını yatırdı ve eğitim konusunda planlamaya dahil edildi. Eğitim tarihleri ve eğitim yerleri en geç aralık ayının başında tamamen açıklanacak"
    diye.
    Belirsizlik biraz olsun ortadan kalkar umarım.
    kaynak neresi şekerim,kaynak olmadan sallamayalım. kafaya çok taktılarsa 40 kişilik yere 90 kişi yatırır yine yaptırırlar o ayrı mevzu ama sallama çay gibi sallamayalım.
  • Her yerde yazıyor haber, yalan değil.
  • manahuna M kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey yazmadım. Öyle demek istesem biz gittik siz de gidin derim. Banane kim gidiyor kim gitmiyor, bahsettiğim şey farklı.

• 60-65 bin kişi ya gitti ya da şu anda askerde yani geriye yaklaşık 570 bin kişi kalıyor. En az 2 yıl sürer bu iş. Ben bir planlama yaptıklarını falan da düşünmüyorum, çalışmaya da daha yeni başladılar demek ki.
  • Genel beklentinin üstünde başvuru olmuş, 21 gün olmasına rağmen ciddi bir sayı.
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    Konuyu devredermisin arık alakan kalmadı sonuçta,bizde ana sayfayı ona göre düzenleriz.

• 
Sayfa: önceki 728729730731732
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.