Şimdi Ara

2018 Bedelli Askerlik Ana Konu (905. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.704
Cevap
160
Favori
1.474.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 903904905906907
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jackly

Merhabalar,

Benimde bütün ışıklar yeşil oldu ancak ' yoklama durumu : yok ' yazıyor.Acaba sonra güncellenirmi askerlik şubesine bi gitsemmi?
    Güncellenir gitmenize gerek yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • erdertugrul kullanıcısına yanıt
    2019 ekim . tekirdag 8.mekanize piyade tugay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • webmaster-mt kullanıcısına yanıt
    19 ekim 2019 tekirdag 8.mekanize piyade

• Vict0ry kullanıcısına yanıt
    19 ekim 2019 - tekirdag 8.mekanize piyade

• lydertasarim kullanıcısına yanıt
    19 ekim 2019 - tekirdag 8.mekanize piyade - 33b

• lydertasarim kullanıcısına yanıt

• Vict0ry kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: rerea

bende merak ediyorum.katılacağı tarih 17si olarak gözüküyor bende.ilk gün eğitim olmaz zaten boşuna sabahtan gitmeyelim.
    Hocam askeelik şubesine sordum, 5 e kadar teslüm olabilirsiniz dedi, erken gitmeye gerek yok sanırsam

• Ozcan_frt O kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

Güncellenir gitmenize gerek yok.

Alıntıları Göster
    Bende de durum aynı. Eğer Güncellenemeden sevk tarihi gelirse ne olucak. Yani Hadi diyelim haftaya gidicem ama yoklama yok görünüyo daha.. Şubeye yoklama sonrası aile hekiminin verdiği muayene kağıdını mı götürücem o zaman hocam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogukan_3002 -- 11 Aralık 2018; 10:26:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dogukan_3002 D kullanıcısına yanıt
    benim şubem İstanbul / bayrampaşa şubeye şuanda gidemiyorum. Telefonlarıda açmıyorlar. Bilgi aldığında banada pm atarsan sevinirim.
  • Arkadaşlar atkı bere eldivende renk olarak hangi,sini almak lazım, koyu yeşil istemiyorlar diyenler var açık olanları götürsen normalde istemezler ama belki yerine göre giyebilirsin diyen var fikri olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: StaatSanWalt

Arkadaşlar atkı bere eldivende renk olarak hangi,sini almak lazım, koyu yeşil istemiyorlar diyenler var açık olanları götürsen normalde istemezler ama belki yerine göre giyebilirsin diyen var fikri olan var mı?
    atkı bereyi de kendileri versin bir zahmet.
  • 22 Aralık celbi için yol ücreti yattı mı? Alan var mı?
  • crow in cornfield C kullanıcısına yanıt
    Atkı bere zaten mevzuatta veya askeri teamülde yokmuş hocam bir nevi insiyatifine kalmış ki onda da koyu renk yeşil istemiyorlarmış diye duyduk atkı bere filan normalde yok yani
  • Arkadaşlar merhaba,teslim tarihim 5 ocak bilecik merkez ancak ben üni son sınıf öğrencisiyim ve hem final hem bütlerimle çakışıyor askerlik.Erken yada geç gitme gibi bir şansım var mı acaba ? Rapor vs de ayarlayabilirim.Yada en azından 1 hfta erken gitsem bütlere yetişebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ardahan7516

Arkadaşlar merhabalar Temmuz 2018 sözleşmeli öğretmenlik atamasında atandım. Aday öğretmen statüsünde görevime devam etmekteyim. Bedelli askerlik tarihi için 19 Ocak 2019 verilmiş. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde aday öğretmenlik yetiştirme programına dahil olduğum mazereti gösterilerek( 2. dönem başladığında ilk hafta askerde olmuş oluyorum) askerliğimin yaz tatili dönemine getirilmesi istendi. Benimle aynı durumda olan ya da askerliğim yaz tatili dönemine ertelenir mi? sorusuna cevabı olan arkadaş var mıdır?
    Hocam ben de özelde öğretmenim. MEB'e bağlı olduğumuz için yaz dönemi verilmesi gerekiyordu ama 7 Eylül askerlik başlangıcı şeklinde çıktı. Ben de aynı sorunun cevabını arıyorum, yaz tatilinde yapmak istediğim için gidip dilekçe vericem. Değişir mi değişmez mi bilmiyorum ama siz de bir şey öğrenirseniz benim yazımı alıntılayın.

• Sevk belgesini internetten olurda alamazsam herhangi bir askerlik şubesinden alabilir miyim yoksa kayıtlı olduğum şubeye mi gitmem gerekli?

• cklnc C kullanıcısına yanıt
    istediğin şubeden alabilirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 903904905906907
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.