Şimdi Ara

2018 Bedelli Askerlik Ana Konu (904. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
20.704
Cevap
160
Favori
1.474.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 902903904905906
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet, 21-5 arasında edevletten alacaksın. edevlette çıkmazsa askerlik şubesinden alıyorsun. o kağıtla birliğe teslim olcaksın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oki91

evet, 21-5 arasında edevletten alacaksın. edevlette çıkmazsa askerlik şubesinden alıyorsun. o kağıtla birliğe teslim olcaksın.
    Cevap için teşekkürler. O zaman Asal Bedelli Sevk Başvurusunuda o tarihler arasında yapacağım doğru mudur?
  • ccandan kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı tarihte gidiyorum
  • Duyduğum kadarıyla ilaç problemi varmış. Rapor alanlara ilaçlar geç ulaştırılıyormuş. Bilgisi olan var mı, ne yapılabilir
    ?
  • Arkadaşlar selam teslim tarihim 17 aralık, en geç saat kaç gibi teslim olmalıyım, istanbul dan edirne keşana gideceğim merhaba, yol 5 saat, otobüs 11 gibi kalkıyor varması 4 ü, 4 30 u bulur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim celp Kasım 2019'a çıktı. E devletten askerlik durum belgesi sorguladığımda 31 ocak 2019'a kadar askerlik yönünden sakıncası yoktur yazıyor. Kasım 2019'a kadar sakıncası yoktur yazması gerekmez mi? Sizin de bu şekilde mi?
  • başvuru falan yok sevk kağıdı çıkacak çıktısını alacaksın o kadar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: underwood

Benim celp Kasım 2019'a çıktı. E devletten askerlik durum belgesi sorguladığımda 31 ocak 2019'a kadar askerlik yönünden sakıncası yoktur yazıyor. Kasım 2019'a kadar sakıncası yoktur yazması gerekmez mi? Sizin de bu şekilde mi?
    Herkeste böyle. Zamanı gelince ileriye atılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 19 UNCU MOT.P.TUG. K.YRD.LIĞI (BERGAMA)/İZMİR BERGAMA

Burada askerlik yapan var mı ? Hiç kimseye denk gelmedim, bilgi verir misiniz ?

• cobra11_38 C kullanıcısına yanıt
    16 şubat 2019 var mı arkadaşlar :)

• Arkadaşlar çok acil desteğe ihtiyacım var. ben pazartesi bütün yoklama işlemlerimi tamamladım. hatta 3 yeşil ışığı da gördüm ama bugün tekrar yoklama takibine girdiğimde

"Yükümlü olarak kaydınız bulunmadığı için askerlik yoklaması işlemlerini gerçekleştiremezsiniz.

Bu hizmeti kullanarak, askerlik yoklaması işlemleriyle ilgili durumunuzu takip edebilirsiniz."

bu ne saçmalık şimdi? ben yoklamamı yaptırdım bütün yeşil ışıkları da görmüştüm şimdi de bu saçma şey çıktı. napıcam ben?
  • cocobongo555 kullanıcısına yanıt
    Bedelli yanmış, para gitti, geçmiş olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: cocobongo555

Arkadaşlar çok acil desteğe ihtiyacım var. ben pazartesi bütün yoklama işlemlerimi tamamladım. hatta 3 yeşil ışığı da gördüm ama bugün tekrar yoklama takibine girdiğimde

"Yükümlü olarak kaydınız bulunmadığı için askerlik yoklaması işlemlerini gerçekleştiremezsiniz.

Bu hizmeti kullanarak, askerlik yoklaması işlemleriyle ilgili durumunuzu takip edebilirsiniz."

bu ne saçmalık şimdi? ben yoklamamı yaptırdım bütün yeşil ışıkları da görmüştüm şimdi de bu saçma şey çıktı. napıcam ben?
    Yoklamanız onaylanmış. O yüzden yükümlü değilsiniz diyor. Bedelli sonuçlandırma sayfasını da kontrol edin. Yoklama durumu var yazıyorsa tamamdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

Yoklamanız onaylanmış. O yüzden yükümlü değilsiniz diyor. Bedelli sonuçlandırma sayfasını da kontrol edin. Yoklama durumu var yazıyorsa tamamdır.

Alıntıları Göster
    #Ramazan hocam bedelli sonuçlandırma sayfasında da yoklamam yok gözüküyor. Hocam pazartesi muayene oldum iki gün sonra onaylandı ve yeşil ışıkları gördüğüme eminim. şimdi niye böyle oldu nasıl çözecez? şubeye mi gitmek lazım?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@o şimdi bedelli kardeş öyle saçmalık mı olur, neye dayanarak para boşa gitti askerlik yandı diyorsun?? düzeltemezmiyiz şubeden ?

----------------------------------------------------------------------------------------------------

• quote:

#Ramazan hocam bedelli sonuçlandırma sayfasında da yoklamam yok gözüküyor. Hocam pazartesi muayene oldum iki gün sonra onaylandı ve yeşil ışıkları gördüğüme eminim. şimdi niye böyle oldu nasıl çözecez? şubeye mi gitmek lazım?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@o şimdi bedelli kardeş öyle saçmalık mı olur, neye dayanarak para boşa gitti askerlik yandı diyorsun?? düzeltemezmiyiz şubeden ?

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Alıntıları Göster
    Yoklaması onaylanan herkeste o sayfa çıkar. Bedelli yerleri açıklandıktan sonra yoklamanız onaylandığı için henüz sonuç sayfasında görünmüyordur. Üstteki arkadaş şaka yapmayı çalışmış. İçiniz rahat etmiyorsa şubeyi arayıp sorabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

Yoklaması onaylanan herkeste o sayfa çıkar. Bedelli yerleri açıklandıktan sonra yoklamanız onaylandığı için henüz sonuç sayfasında görünmüyordur. Üstteki arkadaş şaka yapmayı çalışmış. İçiniz rahat etmiyorsa şubeyi arayıp sorabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    sende de böyle mi olmuştu hocam?
  • quote:

sende de böyle mi olmuştu hocam?

Alıntıları Göster
    Yok benim yoklamam zaten vardı ama mühim bir şey değil yoklamanızı bile yapmışsınız sadece sevk tarihini bekleyeceksiniz.

• Arkadaşlar aramızda özel sektör de çalışıp ücretsiz izne ayrılan var mı? Ne tarz bir yol izleniyor, dilekçe örneği var mıdır acaba?
  • kellemrt kullanıcısına yanıt
    bende merak ediyorum.katılacağı tarih 17si olarak gözüküyor bende.ilk gün eğitim olmaz zaten boşuna sabahtan gitmeyelim.
  • #Ramazan kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Benimde bütün ışıklar yeşil oldu ancak ' yoklama durumu : yok ' yazıyor.Acaba sonra güncellenirmi askerlik şubesine bi gitsemmi?
  • 
Sayfa: önceki 902903904905906
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.