Şimdi Ara

2018 Bedelli Askerlik Ana Konu (918. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.704
Cevap
160
Favori
1.474.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 916917918919920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • akşam izmir'e gidiyorum. yarın teslim olacağım. dönüşte tecrübelerimi anlatırım diyeceğim ama artık herkes her şeyi öğrendi :)) yine de sorusu olanlara yardımcı olurum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rerea

yıl sonuna denk geldiğimiz için 4 gün su yoktu kantinde..
    Özelleştirilmiş çoğu tabi zam felan gelir deyip stoklayıp satmazlar olur mu olur normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SingASong3

Bu mesaj silindi.
    Evet öyle geç teslim olursan geç bırakılırsın sebebpsiz yere mesela revire girersen onda da uzar.
  • Beyler ben 4 ocak 2020de amasyaya gidecem, dilekçe versem daha erken gitmem mümkünmü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba öncelikle. Ben 4 ocakta terhis oldum. Eve geldiğimde farkettim ki terhis belgemde anne adım hatalı yazılmış. Ne yapmam gerekiyor bilgisi olan var mı?

• lDirtyHandsl kullanıcısına yanıt
    Aynı tarihte Amasya'ya gidecek arkadaşım dilekçe yazdı. Geçtiğimiz günlerde e-devletten mesaj geldi kendisine reddedilmiş talebi.
  • 7 ocak 14:00te gaziemir ulaştırma okuluna teslim oluyorum, yarın askerliği başlayacak herkese hayırlı teskereler olsun :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BraveHeart kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun. Hayırlı teskereler herkese. Yarın bende Kayseri 1. Komando Tugay komutanlığı Adnan doğu kışlasına teslim olacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electro58 -- 7 Ocak 2019; 1:2:15 >
  • arkadaşlar bu evrak alma başlangıç ne oluyo ? şimdi askerlik şubesinden geldim kadın bana seninki 11 ocak ta çıkıcak heralde (!) diyo. Benim evrak alma başlangıç 11 ocak,sevk başlangıç 26 ocak.
  • 2018 Bedelli Askerlik Ana Konu

beyler erken gidersem günden düşüyorlar mı? bide ne götürmem lazım giden arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim !
  • Askerlik durum belgesi sorgulayınca hala şubeye başvur diyor. Askerden geldikten kaç gün sonra e-devlet'te göstermeye başlıyor?
  • 30 Mart’ta bedelliye gideceğim ama o tarihe yakın çocuğum doğacak ertelemem mümkün mü ?

• 19 ocak 2019 ağrı whatsapp grubumuza bekleriz

https://chat.whatsapp.com/EO12jXgIkM6G9KlxgC8LqP

• quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Girişte iğne yapılıyor deniyo. Tam olarak ne iğneleri olduğunu bilen var mı ?
    Diğer bir sorum ise kısa veya uzun dönemlerden gelip sataşanlar oldu mu ?
    Son sorum eşyalar çalınıyo mu ?
    iğne hiç acıtmıyor rahat olun.

Kimse kimseye sataşmıyor. Hatta herkesle arkadaş olup sohbet ettik. Uzun dönemler dahil. Zaten başınızada kısa dönemlerden çavuş veriyorlar. Herkes çok iyi niyetliydi.

Hırslızlık olayı olmadı. Bu dediklerim izmir hacılarkırı için geçerli.

Hiç içinizi karartmadan gidin. Sonuçta tatile gitmiyoruz bedellide olsa askeriz ve askerlik yapmaya gidiyoruz . Ben keyif bile aldım açıkçası. Silah atışından, marş söylemekten. Benim için tek sorun tuvaletti diyebilirim, birde soğukta erken kalmak :D Ama birkaç güne alışıyorsun.

Benim olduğum yerde oyun salonuda vardı. 10 kadar playstation, langırt, basket. Boş zamanlarda gidip pes, mortal kombat oynuyorduk :D Sohbet, muhabbet çok iyi geçti 21 gün. Kendi adıma konuşacak olursam.

• soad_sefa kullanıcısına yanıt
    Doktor raporu ile hemen başvur ertelerler. Tek erteleme doğum dediler. Yada düğümus.

İsi misi kimse takmıyor.

Sırf bu yüzden evlenmeyi düşündüm

• quote:

Orijinalden alıntı: rerea

evet öyle diyor bende de.giderken terhis kadığı.izin belgesi.ve nüfus cüzdanını aldıysan hiç bir sorun olmaz.
    İzin belgesi nedir o ne için oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogukan_3002 -- 9 Ocak 2019; 0:47:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, bedelli askerlerin AÖF sınavlarıyla ilgili bir gelişme, haber var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mithellius

Merhaba arkadaşlar. Mart'ta İskenderun'da bedelli askerliğimi yapacağım. Askerlik sonrasında önemli bir sınavım var. Acaba bu sınavım için 1-2 kitap götürsem ders çalışabilecek boşluk bulabilir miyim? Günde 1-2 saat çalışabilsem yeter de artar. Özellikle daha önce İskenderun'da askerliğini yapmış olanlar cevap verirse sevinirim. Teşekkürler.
    yok mudur yorum yapacak olan?
  • 
Sayfa: önceki 916917918919920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.