Şimdi Ara

2018 Bedelli Askerlik Ana Konu (775. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.704
Cevap
160
Favori
1.474.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 773774775776777
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 21 gün de bizi bekleyen. Temsili. Hazirlikli olun

2018 Bedelli Askerlik Ana Konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence cidden iyi. Tam hayal ettigim gibi.

• Badimle böyle resim Çekincem.

• Açıklamadan sonra biz.

• Beyler bakın hele bi

• quote:

Orijinalden alıntı: ozqur35

Beyler bakın hele bi

Bu görseli boşa mı attık hocam

Bizi mokoko yapacaklar

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

acaba döndükten sonra durumu ciddileşenler oluyor mudur? olsa çıkardı herhalde yada sustururlar bilemedim
    2 celp döndünkten sonra biri söylemişti komşularınin oğluymuş hasta dönmüş gece ağırlaşmış durumu acile götürmüşler vefat etmiş hocam.

• birgarip2019 kullanıcısına yanıt
    Hocam görür görmez buraya attım önceki sayfaya mesajlara hiç bakmadan ondan yoksa Radko hocam paylaşmış şimdi görüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozqur35

Hocam görür görmez buraya attım önceki sayfaya mesajlara hiç bakmadan ondan yoksa Radko hocam paylaşmış şimdi görüyorum.
    Gidip gelen adamlar yazıyor ishal garanti . 150 kişi İshal olmuş .

Donumuza

• ozqur35 kullanıcısına yanıt
    hoaydaa, yazık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • birgarip2019 kullanıcısına yanıt
    Benim gidip gelen arkadaşlardan birisi hasta olmadan gel sana arabamı noterde üzerine vericem dedi. O kadar şansımız yokmuş yani hocam

• erdertugrul kullanıcısına yanıt
    Asal yoklama başvuru sürec takipten bakıyodum yükümlü olarak kaydınız bulunmamakdır yazıyor. Şimdi ise hepsi kırmızı henüz yapılmamıştır diyor ne yapmalıyım peki bu durumda kafam karıştı🤔

• Şu başımıza gelene bak. Keşke hiç çıkarmasalardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlla askere alıcan bari 2 haftaya indir ki millet 2021'e kadar beklemesin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Özellikle hastalık mevzusunu anlamıyorum, %99 gibi bi oran var neredeyse. Her gelen mi hasta olur?! Arkadaşım 1 aydır işe başlayamadı, hala serum yiyor. Adam askerden geldi geleli sadece 1 kere görüşebildik, evden çıkamıyor zaten. Bedellilere yaptıkları aşılarla alakalı bir durum olmasın bu?

Bir de devamlı çömel emri vermişler, yere diz koymak yasakmış galiba. Şimdi de dizinde ağrılar başladı, ortopediye gidip göstericem diyordu en son, naptı bilmiyorum. Bu bahsettiğim arkadaşım boylu poslu günün 15 saati çalışan dayanıklı ve kuvvetli biri bu arada. Anlamadım gitti!
  • TaKo kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın kaç yaşında bilmiyorum fakat çoğumuz yaşımızı almışız,gidenlerin %80 en son kim bilir ne zaman sporla uğraştı ve çoğunun kilosu standart üstü kilolu bunlar en büyük etken sakatlık ve hastalığa aynı zamanda aile hekimle doğru düzgün muayene etmeyip herkese sağlıklı demeside cabası.

Mesela benim bi arkadaş var 29 yaşında 1.75 boy 98 kilo yıllar önce spor yapmış adam göbek önden gidio bu adamı bir gün full koşturur süründürürsen 2 günde bile hayatını bellersin adamın.

• WhatsApp grubunu kapatan arkadas her kimse tesekkurler. 6 saat sonra bile baksam 1500 civarlarinda mesaj sayisi, uygulama simgesinde 999+ gostergesi, telefonun hafiza bellegini mahvettiler sagolsunlar. Zaten mesajlara goz attigimda da demistim ne salak insanlar var.

21 gunluk sartini mutlaka kaldirmalari gerekir, salak salak insanlarla uc hafta gecirmek iskence gibi olacaktir.

• Daimon88 kullanıcısına yanıt
    Neler yazılıyordu grupta genelde,merak ettim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Arkadaşın kaç yaşında bilmiyorum fakat çoğumuz yaşımızı almışız,gidenlerin %80 en son kim bilir ne zaman sporla uğraştı ve çoğunun kilosu standart üstü kilolu bunlar en büyük etken sakatlık ve hastalığa aynı zamanda aile hekimle doğru düzgün muayene etmeyip herkese sağlıklı demeside cabası.

Mesela benim bi arkadaş var 29 yaşında 1.75 boy 98 kilo yıllar önce spor yapmış adam göbek önden gidio bu adamı bir gün full koşturur süründürürsen 2 günde bile hayatını bellersin adamın.
    Valla hocam, ben iki yıldır düzenli olarak spor yapıyorum. Cros koşuyorum falan fisman...

Belki de askerde sporda en kolay ben yaparım ama yapmak istemiyorum.

21 gün gidip hasta olmak istemiyorum.

Askere gidecek olsak okul bitince hemen giderdik.

Ben halen şunu kabullenemiyorum bak saat kaç ve halen ayaktayım. 2014 de adamlar parayı yatırdı oh mis. Biz niye gidiyoruz?!

Gidin, güzel ortam var demesin kimse. peder asker ve doğduğum dan beri kislalarin içindeyim. Leş bir ortam var. Başka hiç birşey yok. Leş. Dostluklar güzel olur sohbet muhabbet süper diyorlar. dostluk konusunda birşey demiyorum ama 21 gün boyunca karı kız muhabbeti olacak başka birşey olmayacak. yav geçtim bunları leş bir yer.

Bırak kardeşim bizi işimize gücümüze bakalim. Yeter be

• 
Sayfa: önceki 773774775776777
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.