Şimdi Ara

2018 Bedelli Askerlik Ana Konu (565. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.704
Cevap
160
Favori
1.474.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Belki görmüşsündür önce ki sayfada mesajım var . Bu sabah 5.15 de gittim askeriyeye . önce ki günden kalanlar hariç ilk sıraydım . 11.30 da işlemim bitmişti . yerinde olsam en kötü 06.00 da askeriye önünde beklerdim .ne kadar erken gidersen o kadar erken çıkarsın :)
  • Arkadaşlar önemli bir sorum var. ben daha önce tecil için gittiğimde sağlık muaynesi olmuştum. Bedelli başvurusu sırasında tekrardan bir muayne talebinde bulunulacak mı? randevuyu 3 ekime alabildim çünkü. isterlerse bunu yapabilecek zamanım yok
  • GeceKaranligi kullanıcısına yanıt
    kardeşim şimdi ben bugun yatırdım parayı bankada kimliğimi alıp bana bir dekont imzalattılar ve 3 tanede dekont verdiler verdikleri dekontta bankacının kaşe ve imzası var. başkası olur mu olmaz mı emin değilim.
  • Arkadaşlar kuzenim gidecek benimde. Akıllı telefon sıkıntı olur mu? Veya tuşlu telefon üzerinde kendi hattımı kullanabilir miyim? Asker hattı şart mı yani?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın yeni bir celp açıklanır mı ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turn Me On

Arkadaşlar önemli bir sorum var. ben daha önce tecil için gittiğimde sağlık muaynesi olmuştum. Bedelli başvurusu sırasında tekrardan bir muayne talebinde bulunulacak mı? randevuyu 3 ekime alabildim çünkü. isterlerse bunu yapabilecek zamanım yok
    e devlette randevular silinmiş ve son güne bırakmayın sabahın köründe sıraya girip halletmeye bakın.
  • askerlik tecil sayfasına yazmıştım da burası daha aktif belki bilen olur düşüncesiyle buraya da yazmak istedim;

ben lisanstan ağustosta mezun olup yüksek lisansa başladım eylülde, 35C öğrenci EYT durumdan dolayı tecilim 2019 sene sonuna kadar gözüküyor, lisans tecilini sildirip yüksek lisans için tekrardan tecil ettirmek gerekliymiş.

askerlik şubeyle görüşmeye gittim, bana e-devletten yoklama başvurusu yap diyip klasik rutini anlattılar. forumlarda falan okudum yoklama başvurusu yapanlar kendi 2 senelik haklarından faydalanmak için formları doldurup aile hekimine gitmişler hep. Bana da aynı işlemleri saydı aile hekimine gideceksin raporu o işleyecek vsvs..

orada da sordum fakat tam cevap alamadım ben kendimi tecil etmeye gitmedim oraya mevcut 35C EYT durumunu sildirmeye gittim, silindikten sonra okulun yapacağı tecilin olmasını istiyorum onun maddesini de şöyle açıklamışlar; ''Yüksek Lisans öğrencisinin tecili ilgili Askerlik kanununa göre 3 yıl 4 ay, Doktora öğrencisinin tecili 6 yıl yapılmaktadır. ''

şimdi geleyim en can alıcı soruya tecil hakkı kullanmamak için herkesin evet dediği şu soruya (https://hizliresim.com/aYO4QR) benim hayır mı demem gerek?

• Bu randevular hangi hakla siliniyor. Ben ta 10 gün once 30 ekim gününe almışım . Planlarımı ona göre yapmışım. Allah'tan e-devlet mailim duruyor. Onun da ekran görüntüsünü aldım. Sms'i silmiştim;ama mailim duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: GeceKaranligi

Flood yapıyorum ama şu konuda lütfen bilgi verir misiniz?

Arkadaşlar bedelli parasını bankaya benim yerime ailemden birisi yatırabilir mi? İş dolayısıyla çıkamıyorum iş saatleri. Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi
    Büyük ihtimal yatırır, senin olmanı gerektirecek bir durum yok ama bankayı arayıp sorman daha mantıklı olur.

• Tollerance kullanıcısına yanıt
    benimde 11 ay falan oldu tecil ettireli büyük ihtimalle sizede yok derler

ben yinede edevletten yoklama yapsam mı onu bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gopgop -- 23 Ekim 2018; 20:36:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunburst

arkadaşlar, bedelli başvuru süresinin uzatılacağı konuşuluyor. bir bilgisi olan var mı? hiç bir yerde randevu için yer yok ve 300 bin kişi daha parasını dahi yatırmamış durumdaymış.
    Para yatırmamış olayı geyik.

E-devletten başvuru sayfasına tıklayınca otomatik başvurunuz yapıldı diye sayfa geliyor , ben meraktan tıklamıştım başvurunuz alındı dedi.

Bir çok kişi öylesine tıklayıp yatırmayacaktır. Başvuran kişi sayısı gerçeği yansıtmıyor yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: GeceKaranligi

Arkadaşlar bedelli parasını bankaya benim yerime ailemden birisi yatırabilir mi? İş dolayısıyla çıkamıyorum iş saatleri. Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi
    Yatırabilir. Benimde ailemden birisi yatırdı. Dekontta onun adı yazıyor hatta. Açıklama kısmı olacak dekontta oraya e devletten aldığın evrakta ki bilgileri tam işletsinler sıkıntı yaşamazsın.
  • şubede ki abla bana aile hekimine gitmene gerek yok burda var dedi onların sisteme yüklemesini mi bekleyecem acep ? yoklama başvurusunu ben az evvel e devletten yaptım ilk yer yeşil oldu diğerleri kırmızı..

2018 Bedelli Askerlik Ana Konu
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonyereksiyon

Sevk kağıdı ile direkt danışmadan randevu alabiliyorsunuz zaten. Sevkin amacı o :) internetten randevu ile uğraşmayın direkt hastaneye gidip sevk belgeniz ile birlikte randevu alabilirsiniz.
    tesekkur ederim hocam benim şüphem sabah gec gidebilecegim icin randevu sirasi kalmadi demeleriydi

• quote:

Orijinalden alıntı: Balthasar van der ast

Yarın yeni bir celp açıklanır mı ne dersiniz?
    İçimde Öyle bir his var benimde ama bakalım.
  • Kasım celplerinin ne zaman açıklanacağı bilgisi de yok hala, şimdiye duyrulması lazımdı.
  • Şekilsiniz ya kullanıcısına yanıt
    Kamera barından hiçbir telefon alınmıyor diye biliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ekostros kullanıcısına yanıt
    Duyurlu ya aylar önce görmedinmi???? 3 kasım sonrası duyurlucak dedi msb sitesinde huhuuu

• The BlackMamba 24 kullanıcısına yanıt
    Cevap gelene kadar bedelli başvurusu biter,sen sabah erken saatlerde sıraya gir üşenme.

• radko kullanıcısına yanıt
    ara celplerin de olacağını kimse bilmiyordu. önceden 3 kasımdan sonra gidecek bütün celpler deniliyordu ama...
  • 
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.