Şimdi Ara

2018 Bedelli Askerlik Ana Konu (562. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.704
Cevap
160
Favori
1.474.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muayene ve yoklamayı daha önce yapmıştım. Şimdi edevlette celb bekleniyor diyor ama yoklama takibi kısmında şubeye gidin falan diyor? Bazı arkadaşların gibi yeşil adımlar falan yok bende. Nedir bu?
  • Aynen ben de şimdi farkettim. Ama sabah çıktı almıştım ve sms duruyor.
  • Peanor kullanıcısına yanıt
    iyi partiden biri önerge vermiş, bir iki güne kesin sonuç ortaya çıkacak zaten, twitter haber siteleri falan da bu konuya dikkat çekiyor, bu ortamdan ne çıkarsa sonuç o olur, ama kimsenin 2021 lere akdar insanları bekletme hakkı olmamalı, tr gibi insanların kimsenin umrunda olmadığı bir ülkede bile bu olmamalı. hayırlısı olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Ya ben boşuna demiyorum sağlık probleminiz varsa bildirin ya bak böyle bir problemde size sağlam tanısı koyan ve sizden sorumlu kişilerde kovuşturma alıyor üstleriniz.Askeriyede emir komuta zinciri var senin üssün senden sorumlu ve senin başına gelenden daha kötüleri onlarında başına geliyor.Bu yüzden herkes birbirine agresif oluyor eğer o kışlada birşey olursa felan böyle kırmızı alarm oluyor.Sağlık sorunlarınızı 10 günde 20 günde olsa bildirin psikoloji mental probleminiz sinir nöbeti gibi durumunuz varsa bildirin gitmeyin koğuşunuza üslerinize ve size sağlam veren doktora kadar hepsi sorumlu oluyor sizden pek çok kişinin başını yakıyorsunuz.Ben ondan diyorum.TSK'da kimse sorunlu kişiyi bireyi istemez sağlık sorunu açısından sağlık dediğim fiziksel ve mental olarak.Mesela Antepte bir asker bölüğünden firara etmiş avmde g3le etrafı taramış normal mi bu.Şimdi onun o kışlardaki üsleri kameraları izleyenler var nöbet arkadaşı felan ayvayı yedi.Eğer ciddi sağlık probleminiz varsa kısa sürede olsa gitmeyin bir sorun varsa kim olursa olsun bildirsin.Askeriyede bir eşyadan bile değersizsiniz zimmetli eşyada bile başınız belaya girer hele bir kişiye birşey olsun birşey yapsın onu gören tanık olan bir zaten ne derece sonuç çıkacağını.

• Arkadaşlar hangi şubeler randevusuz işlem yapıyor bilginiz var mı ? Şile yada Büyükada'ya gitsem durum nasıldır acaba. Bilgisi olan var mı ?
  • Beyler 110 kiloydum cuma ya kadar 103 olmam lazim ki cok zor 6 kilo fazlam var sikinti yaparlar mi ya :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • webconn W kullanıcısına yanıt
    Senin orda kilodan kalbin sıkışsa veya başla bişey başına gelse napcan hacı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cuma gününe randevu almıştım silmişler sistemden
  • webconn W kullanıcısına yanıt
    Benim ev arkadaşıda 110 kilo 98 e düşmesi lazım. Direk yazıldı spora.1 haftada 6 Kilo verdi bile. Ama hiçbir şey yemiyor. Hali yok yürümeye işten gelip direk yatıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.h.a.

Askerliğinizin Ertelenmesini İstiyor Musunuz?

Askerlik Şubenizin Genel Celp Döneminde Silah Altına Alınmak İstiyor Musunuz?

bu iki soruya ne yapıcaz parayı ödedim askeriyeye gittim tek asal başvuru ve aile hekimi kaldı
    up
  • S.McManaman kullanıcısına yanıt
    Millet sabah 5'te sıraya ismini yazdırmış. Toplam 280 kişi vardı. Öğle arasına kadar 20 kişi almışlar içeri sadece. Şeytan dürttü ordan da Çatalcaya gittim. Orası da beter. Aynı durum orada da var. Almaya alıyolar da bu şekilde anca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tollerance -- 23 Ekim 2018; 17:56:8 >
  • somethinglikethat kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bendede söz konusu parayı yatırdım askerlik şubesine gidip işlemlerde tamamladım ama ekran hala aynı yerde kalıyor ve aynı hatayı alıyorum konu hakkında bilgisi olan varmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne olacak bizim silinen randevular pf
  • quote:

Orijinalden alıntı: wcknzz

Bu Sabah Saat 07:45te Ankara Mamaktaki Şubeye Gittim.

1. Cidden Uzun Bir Sıra Var Daha Erken Giderseniz Daha İyi Olur.
    2. Kapı Açıldıktan Sonra Sıra Hızlı İlerliyor.
    3. Saat 9:45te İçerdeydik Altındağ , Mamak , Çankaya Bütün Askere Alım Şubeleri İçeride Birinden Numara Veriyorlar.
    4. 91 Nolu Sıra Numarasını Aldım Sıra Gittiğimde 40'lardaydı Ama Hızlı Geçti
    5. Gişeye Belgeleri Veriyorsunuz 3 Tane kağıda isim soy isim imza atıyorsunuz sonra müdüre imzalatıp çıkıyorsunuz.
    6. Sonrasında yoklama yapıp sağlık ocağından rapor alıyorsunuz. (sistem arızalarından dolayı şu an bu söylediklerim yapılamıyor.)
    7. 3 Kasımdan sonra yoklama sağlık testi yapabilirsiniz diyenler var emin olamadım.

Randevu Almadan Gidecekseniz 6:30 , 7:00 Gibi Gidin Biraz Beklersiniz Ama Halledersiniz Rahat Olun.
    Randevusuz gidenler de mi sıra numarasi veriyorlar?

• kzlkan K kullanıcısına yanıt
    Büyükada'ya mı gitsek acaba.
  • Dün 2 kasıma randevu almıştım şimdi silinmiş çıkmıyor bu nasıl saçmalık? Yeni randevu alırken de bedelli yeri cıkmıyor saka gibi memleket

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The BlackMamba 24 -- 23 Ekim 2018; 18:5:50 >
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Muayene ve yoklamayı 10 ay önce tecil ettirirken yaptırmıştım. Bugün parayı yatırdım ama dekontları şubeye götüremedim. Dekontları verdikten sonra tekrardan muayene yoklama isterler mi? Siz de mi tecil ettirirken yaptırmıştınız?
  • Yarın askerlik şubesini arayıp silinen randevuların akibetini soracağım tabi telefona bakarlarsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zor bela son güne randevu aldım, randevum silinmiş. Hiçbir şubeden yeni randevu alamıyorum. Mükemmel bir ülkedeyiz. Paramızla rezil oluyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.