Şimdi Ara

2018 Bedelli Askerlik Ana Konu (498. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.704
Cevap
160
Favori
1.474.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar dekontun üzerinde bize ait imza olması gerekiyor muydu?
    Dekontun sol alt kısmında müşteri imzası diye bir bölüm vardı ama ben orayı imzalamadım da...
    Şubeden de bir şey söylemediler. Acaba ben unuttum, memurun da gözünden mi kaçtı ?
  • Bundan önceki bedellilerin çoğu eğitimsizken neden bu böyle oldu büyük merak konusu, zaten ekim celbi ile birlikte süreç yönetimi bazında fiyasko olduğu belli olmuşken gelen ve gelecek diğer tüm haberler tuz biber olmaktan ileri gitmeyecek gibi görünüyor, şuan ayşlardır başvurmayı beklediğim bir eğitime uzaktan bakıyorum, insanlar işe başvuramıyor daha beteri, bu liste uzar gider ancak en kısa zamanda herkesin celpleri açıklanmazsa bu iş yılan hikayesi gibi olacak gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Multimetre kullanıcısına yanıt
    Dekont sendeyse her zaman imzalayaiblirsin.
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    3 dekontu da şube aldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Multimetre -- 15 Ekim 2018; 20:15:50 >
  • 2020 yılının aralık ayına kadar alım olucak şubeden öyle demişlerdi bana daha uzun zaman var arkadaşım ağustos ayında ilk basvuranlardan daha gitmedi bile.
  • Q6600 Q kullanıcısına yanıt
    2021 i rahat var o zaman, zira son günleri bekleyen binlerce kişi var onları da ekleyince. Eyvah eyvah kimse işin Ciddiyetinde değil ama insan hayatını derinden etkileyebilecek bir belirsizlik ve bekleyiş bu, yeni mezunların iş arayanların allah yardımcısı olsun, ben bu 21 günün insanların tepkisini azaltmak adına çıkarıldığını düşünenlerdenim ancak yüzbinlerce insan ve bunşarın aileleri bu süreçte kaybedilebilir, zaten ortamda buna müsait gözüküyor, bakalım

• celal3350 kullanıcısına yanıt
    evet hocam yüksek lisans başlarken yoklama yaptırmıştım 2015 yılında
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Valla ben hemen gideceğimi düşünüyorum nedense içimde öyle birşey var, son günlere bırakıyorum ama adım A harfi ile başlıyor tc no 111 .. diye gidiyor eğer bu kadar geç yatırıp gidersem emin olabilirsiniz tc no/isim vs sıralamasına yönelik birşey var.

Okulumdan dolayı Ocaktan önce gitmezsem benim için çok iyi olacak ama maalsef o kadar erken gitmek isteyen varken işimiz şansa kalmış durumda..Keşke iki seçenek sunulsaydı erken ve geç diye.

• Ben şube işlerini hallettim, e-devlette celb bekliyor gözüküyor. 4 sene önce lisans sonrası tecil için yoklama ve muayene olmuştum. Bu e-devlet üzerinden gene yapmak gerekir mi? Sevk bilgisi için şubeye gidin yazıyor.

• Yazmaya geliyordum twitterda gördüm şimdi tesadüfen siz önce yazmışsınız şehit varmış bedelli giden 2.ci celpten Erzincandı galiba.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2018 Bedelli Askerlik Ana Konu

Arkadaşlar parayi bankaya yatirmadan asal yoklama başvurusu yaptım bugün hangi akla hizmet bilmiyorum.bu başvurunun bir zararı olur mu süreç için.bjr gün içinde halledip bitirmek istiyordum .en son 19 yaşında muayene olmuştum askerlik şubesinde onu kabul Edebilirler mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi outofsight -- 15 Ekim 2018; 22:13:26 >
  • DMUKKS kullanıcısına yanıt
    Aile hekimine gidip muayenenizi yeniletip kilo kontrolü için hastaneye sevkinizi isteyebilirsiniz. Öncelikle yoklamanıza bakın tekrar yapabiliyor musunuz diye.
  • Beyler ben gittim geldim . Amasya da yaptım , genel olarak kötü idi. Darısı başınıza .

• outofsight O kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir zararı olmaz. Zaten muayeneniz güncel değil farkettiyseniz kırmızı yanıyor. Aile hekimine gidip muayene olabilirsiniz. Parayı yatırmadan önce/sonra vs herhangi bir önemi yok. Askeriyeye parayı yatırıp başvuru yaptırdıktan sonra da tamamlanabilir bunlar. Üst iki kısımın önemi size celp çıkması. Bunları tamamlamazsanız sevk kağıdı vs alamazsınız sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonyereksiyon

Herhangi bir zararı olmaz. Zaten muayeneniz güncel değil farkettiyseniz kırmızı yanıyor. Aile hekimine gidip muayene olabilirsiniz. Parayı yatırmadan önce/sonra vs herhangi bir önemi yok. Askeriyeye parayı yatırıp başvuru yaptırdıktan sonra da tamamlanabilir bunlar. Üst iki kısımın önemi size celp çıkması. Bunları tamamlamazsanız sevk kağıdı vs alamazsınız sadece.
    TEsekkur ederim cevabınız için.yalniz son iki cümleyi tam anlayamadim biraz daha açar mısınız

• Tıp okuyacak insanı meslekten soğutuyorsun hocam. Seneye tıp fakültesine geçiş yapacağım. Vazgeçip diş eczacılık falan mı okusam dedim bir an.

Gerçi doktor arkadaşım çok, bu konuyu abartmakta çok başarılılar.

Şöyle zor böyle zor, aldığımız maaşın beş mislini verseler hak ediyoruz, hele hastalar hiç ödeyemez hakkımızı vs vs.

• Biz de para topluyoruz bir kardeşim yapacaktı. Edevletten başvuru yapmış şubeye gidecek. Önce doktora uğraması gerekiyor sanırım.

• Üniversite lisans öğrencisi olup gelen celp tarihini dilekçeyle ertelettiğini iddaa eden bir video var doğru mu bilginiz var mı ?
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=74&v=ccqGPMwBS2k
  • quote:

Orijinalden alıntı: OğuzhanSağırkaya

selamlar arkadaşlar şimdi ben ağustosta e-devletten bedelli başvurusunu yapmıştım bugün de e-devletten başvuru çıktısını alıp bankaya parayı yatırmaya gidecektim ama bugün eve kasım celbine katılmadığınız için bakaya durumuna düştünüz diye kağıt geldi.şimdi ben parayı yatırsam sonradan bir sorun çıkar mı yoksa parayı yatırmadan önce askerlik şubesine mi gitmem gerekiyor? bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
    www.turkiye.gov.tr'de cep telefonu ve mail adresini doğruladın mı? Mesaj olarak gelmesi lazımdı.

Ayrıca parayı yatırmadan nasıl seçildin? Parayı yatırmadan bedelli yapılıyor o zaman

"2. 3'ncü Celp Döneminde silahaltına alınacak 13.555 yükümlünün sevk tarihleri, birlik ve yoklama bilgileriwww.turkiye.gov.tr adresinde yayımlanmış, yükümlülerin kayıtlı cep telefonlarına da bilgilendirme mesajı gönderilmiştir."

http://asal.msb.gov.tr/SlaytHaber/bedelli-askerlik-celp-duyurusu

• 
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.