Şimdi Ara

2018 Bedelli Askerlik Ana Konu (497. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.704
Cevap
160
Favori
1.474.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 495496497498499
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    DM'den attım hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merak ettim neolmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Banada atar mısın hocam

• merak ettim hocam atabilir misin
  • Banada atabilir misin hocam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLoneStar07 -- 15 Ekim 2018; 17:56:44 >
  • Bedeli askerler arasından şehit olduğu konuşuluyor twitter'da ama sanırım kesin bir bilgi değil.
  • aLoneStar07 kullanıcısına yanıt
    https://twitter.com/brak_guven/status/1051815208094769154?s=21

• Selamlar beyler. Şimdi gidip dönmüş ve gidecek arkadaşlara bi kaç bişi aktarmak istiyorum.

Sürekli bi şartlar iyi değil, hastalık var denmiş. Evet öyle o kadar insanın olduğu yerde hastalık ve mükemmel şartlar beklemeyin. Bende 369 kd dönem gittim geldim konya da idim. Faranjit / 1 hafta süren cinsinden / Gözümde enfeksiyon / grip gibi hastalıkları geçirdim. Koğuşumuz kısa dönem koğuşu idi temiz insanlardı ama o kadar kişi içinden 1 i hasta oldumu nolursa olsun herkese bulaşıyor.

Kafanıza takmayın bu kadar. Dünya da çok toz pembe değil. Zor şartlar insanı daha sağlam yapar ve en zor şarta bile 20 gün içinde alışıyor insan psikolojisi ben 6 ay nasıl geçecek diyordum en son :) hepinize hayırlı olsun.
  • Eğitim zaiyatı olabilir belki silahlı eğitimde bilmiyorum şans mı desem kader mi desem bilemedim.Gerçekse tabi böyle birşey varsa kesinlikle bu sebeple olur.
    Banada yollarmisn hocam

• Teşekkürler bir sorum daha var.

Hocam yoklama yapmadan celp gelebilir. Diyelim celp geldi yoklama yok. Yoklama için gittik sonra aile hekimi hastaneye sevk etti (örneğin göz için) işler uzadı sevk tarihini kaçırdın. Bu durumda ne oluyor.

Bana da atar mısın hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1F0C9EBFD

Teşekkürler bir sorum daha var.

Hocam yoklama yapmadan celp gelebilir. Diyelim celp geldi yoklama yok. Yoklama için gittik sonra aile hekimi hastaneye sevk etti (örneğin göz için) işler uzadı sevk tarihini kaçırdın. Bu durumda ne oluyor.
    Belli bir süre veriyorlar zaten o süre zarfında halledersin.Ha özel bir durumun varsa gözde veya fiziksel bir durum kilo diyabet vs vs durumlar gibi burada geçen onda zaten elverişsiz durumuna gidersen ayrı değerlendirilir özel bir durumda tabi.Zaten bu durumda gider aldığın belgeyi askeriyeye verirsin verdiğin paranı geri alırsın dediğim gibi özel durumda zaten bu sen durumun teşhis edildiğinde ortaya çıkar başta böyle bir durumda olursa yapmazsın yoksa zaten üsteleme geç.
  • 2018 Bedelli Askerlik Ana Konu

• Yarın parayı yatıracağım. Sonra dekontu alıp askerlik şubesine oradan sağlık muayenesine gidiyorum.

İşlemler böyle olacak değil mi?!

• ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    Doğruysa kötü haber.

Bazı yerler işi abartıp 3 aylık acemi er eğitimini 10 günde vermeye kalkarsa olacağı bu.

Tabi ki asker "kendiliğinden" bayılmıştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: aykut..

Arkadaşlar formu doldururken bana 'Askerlik şubenizin genel celp döneminde silah altına alınmak istiyor musunuz ?' Diye soru çıktı bende evet dedim ona. Bu herkes'de çıkan bir şey mi ? Yoksa sadece bende mi çıktı anlamadım.
    Bu seçenek arkadaşımda çıkmadı anlamadım
    Beyler yok mu bilen eden çok garip geldi bu bana ya
  • Bedelli yap.

• 
Sayfa: önceki 495496497498499
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.