Şimdi Ara

2018 Bedelli Askerlik Ana Konu (224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.704
Cevap
160
Favori
1.474.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Olacak olanı soylıyım. Günün birinde cevirmede yakalanacaksin. Gözünün yaşına bakmadan en yakın birliğe teslim edecekler. Mimarlık şirketi olan bir arkadaş vardı. Proje için Hatay'a geliyor. Cevirmede farkediyorlar ve kilosu sınırın üstüne olmasına rağmen askere alıyorlar. Böyle bir durumda kalmaktansa yapmak daha mantıklı.

Alıntıları Göster
    Benzer bir olayı annemin dayısı yaşamış evin kapısına polis gelip götürmüşler adamı anneannem anlatırdı ama o olay 1950'lerde yaşanmış:D.bu devirde öyle bir şey olmaz kimseyi kandırma,Polis neye göre alıkoyuyor kilolu adamı?kafasına göre mi bir birlik secip oraya gönderiyor,dediğine kendin inandıyormusun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• X kare kullanıcısına yanıt
    Sallıyor hocam işte çocuk kandırır gibi yazmış zavallı.Mağrada yaşıyo herhalde kendi🤣🤣

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 13 Ağustos 2018; 12:10:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

Benzer bir olayı annemin dayısı yaşamış evin kapısına polis gelip götürmüşler adamı anneannem anlatırdı ama o olay 1950'lerde yaşanmış:D.bu devirde öyle bir şey olmaz kimseyi kandırma,Polis neye göre alıkoyuyor kilolu adamı?kafasına göre mi bir birlik secip oraya gönderiyor,dediğine kendin inandıyormusun?

Alıntıları Göster
    2014 356.celp 2. Alımda acemilikte tanistigim arkadas. Asker kaçağı olduğun anlaşılınca kiloya fln bakmiyorlar, en yakın birliğe teslim ediyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

2014 356.celp 2. Alımda acemilikte tanistigim arkadas. Asker kaçağı olduğun anlaşılınca kiloya fln bakmiyorlar, en yakın birliğe teslim ediyorlar.

Alıntıları Göster
    Birliğinden firar etmişse olabilir başka alternatif olamaz,bunu diyen kişi seni kandırmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    asker kacagi, asker olupta askeriyeden kaccan firarilere denir
    bi sivil kendi ayagiyla nizamiyeden gecene kadar sivildir gectikten sonra askerdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengizhan66 -- 13 Ağustos 2018; 12:44:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengizhan66

asker kacagi, asker olupta askeriyeden kaccan firarilere denir
    bi sivil kendi ayagiyla nizamiyeden gecene kadar sivildir gectikten sonra askerdir
    Yanlış bir tabir kullanmışım, yoklama kaçağı oluyor sanırım. Arkadaş işlerinden dolayı hep sallamış. 170boy 120 civarı kilosu vardı. Acemilik başladıktan 3 4 gün sonra Adana'ya askeri hastaneye götürdüler. Tam hatırlamıyorum ama sanırım kendi devam etmek istediğinden çürük almamıştı. Hastaneden dönüşte sağolsun bize kadayıf getirmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 13 Ağustos 2018; 13:6:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Sallıyor hocam işte çocuk kandırır gibi yazmış zavallı.Mağrada yaşıyo herhalde kendi🤣🤣
    Lise öğrencilerinin çoğu senden olgun davranıyor. 29 yaşımda öğretmenim işim gücüm kalmadı burada hikaye anlatıyorum...
  • başvuru sayısı kaç oldu??

• BigMuffin kullanıcısına yanıt
    Parasını yatırıp askerlik şubesine başvuran 20 bin kişi şuan.

• radko kullanıcısına yanıt
    geçen bu konuda 300 bin gibi bi rakam gördüm o neydi hocam?

• BigMuffin kullanıcısına yanıt
    O e-devletten bedelliyi tıklayanlar rakamıydı hocam.

• Elf Dragon kullanıcısına yanıt
    tecil bozmak dediğin şey zaten askerlik muayenesini vb. işlemlerini başlattığında oluşan bir şey
    sen bedelli için başvurunu başlattığında zaten tecilin bozulacak
  • şuan kredi çekmek için en mantıklı ve uygun olan hangi banka ? 24 ay düşünüyorum.
  • 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    Yoklama kacagini alip yoklamaya askeri buroya gotururler ordada zorla bi kagit imzalattirlir sonrasinda salarlar. yoklamaya goturup aninda asker edilemez kimse. O anlatigin kendi isteyiyle gitmis askerligini yapmis
    Bende bunlari yeni gencler icin yaziyorum bilsinler diye hep karistiriliyor askeri kacak =\= yoklama kacagi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengizhan66

Yoklama kacagini alip yoklamaya askeri buroya gotururler ordada zorla bi kagit imzalattirlir sonrasinda salarlar. yoklamaya goturup aninda asker edilemez kimse. O anlatigin kendi isteyiyle gitmis askerligini yapmis
    Bende bunlari yeni gencler icin yaziyorum bilsinler diye hep karistiriliyor askeri kacak =\= yoklama kacagi
    Eskiden nasıldı tam bilmiyorum ama şuan sizin dediğiniz gibiymiş hatta bunla ilgili video buldum. Video yeni 2018 yılı içinde 4 kere yakalanmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: adler1

şuan kredi çekmek için en mantıklı ve uygun olan hangi banka ? 24 ay düşünüyorum.
    Maaş müşterisi olduğunuz bankayla bir görüşün derim
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    Garantiden aliyorum ama garantide en yuksek faizli olanlar arasinda hayirlisi bakalim

• adler1 kullanıcısına yanıt
    https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/krediler/genel-ihtiyaclar/tuketici-kredisi

Ziraat bankası sanırım en uygun şu durumda 1.85 oranı var
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    Basvuru yapma kismina geldiginde 1.90 oluyor sanirim ziraat, is bankasida 1.92 ile suan icin en uygunu gorunuyor hocam

• Bugün saat 4 gibi izmirde konak şubeye gittim alımlar ne zaman başlar ona göre başvurucam dedim şube başkanı rütbeli askere kesin olarak 3 kasım sonrası dedi ve 2019 da anca celplerin başlıcağını söyledi bana,bu arada şube boştu o ilk hafta bedelli için giden bakaya/kaçaklar kalmamış.

• 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.