Şimdi Ara

2018 Bedelli Askerlik Ana Konu (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.704
Cevap
160
Favori
1.474.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anadolu ajans trollemiş yine milleti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dogukan_3002 D kullanıcısına yanıt
    Meniskus kendi kendine gecebilen birsey degil tek caresi bacak kaslarini guclendirmek

Biz footbulcular gibi degiliz onlar 3 ayda tekrar footbol oynayabiliyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amosis kullanıcısına yanıt
    O kadar bekleyin dedik, dinlememissiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

O kadar bekleyin dedik, dinlememissiniz
    Hocam forum mesajlarına hiç bakmadım bi heves hemen gidip yatırdım :/

• Başlıktaki vakıfbank kredi oranını kaldırın isterseniz
  • Bedelli askerlik ile ilgili işlemlerinizi son güne (3 Kasım) bırakmayın arkadaşlar. Hatta son haftaya bile bırakmamanızı öneriyorum. Zira o gün yoğunluktan sistem çöker kalırsınız ortada. Bu arada kredi çekecekler Allah yardımcınız olsun bankaların oranları çok yüksek. Yapıkredi de durum bu:
    15.000 TL 36 ay -%2,6475 -704,39 TL -25.358,04 TL
    15.000 TL 48 ay - %2,6275 - 609,54 TL - 29.257,92 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elma

Bedelli askerlik ile ilgili işlemlerinizi son güne (3 Kasım) bırakmayın arkadaşlar. Hatta son haftaya bile bırakmamanızı öneriyorum. Zira o gün yoğunluktan sistem çöker kalırsınız ortada. Bu arada kredi çekecekler Allah yardımcınız olsun bankaların oranları çok yüksek. Yapıkredi de durum bu:
    15.000 TL 36 ay -%2,6475 -704,39 TL -25.358,04 TL
    15.000 TL 48 ay - %2,6275 - 609,54 TL - 29.257,92 TL
    4 yıllık kredideki faiz oranı %95

Hülo

• 290bin kisi basvurmus simdiye kadar oh oh oh... gule gule prosfesonel ordu hosgeldin 3yilda bir bedelli askerlik
  • cengizhan66 kullanıcısına yanıt
    bu son bedelli. 9 ay tek tip askerlik gelecek. 3 ayı zorunlu 6 ayı gitmek istemezsen 10 bin lira verceksin. gidersen devlet sana 10 bin verecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: oki91

bu son bedelli. 9 ay tek tip askerlik gelecek. 3 ayı zorunlu 6 ayı gitmek istemezsen 10 bin lira verceksin. gidersen devlet sana 10 bin verecek.
    Üç ay falan kimse gitmez yani işi gücü olan ailesine bakan yada sebepsiz kaçanlar,millet 21 güne isyan etti.bundan sonra yine milyonlarca kişi birikecek.

• X kare kullanıcısına yanıt
    askere gitmek istemeyen tayfayi kimse anlamamis
    1. eknik kokeni farkli olup gitmek istemeyenler
    2. anti-millitarist olup silah altina asla girmek istemeyenler
    3. isini birakmak istemeyen ve ailevi sorunlari olanlar
    4. dini ve meshebi farkli olup sunni uygulamalarla dolmus olan ordumuza katilmak istemeyenler.
    benim arastirip buldugum sebebler bunlar
  • Okul tecili olan arkadaşlar önceden kendimiz gidip tecili bozdursak bir gün sonra bedelli işlemlerini yapsak olur mu? Bu şekilde yapmış olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elf Dragon -- 12 Ağustos 2018; 23:31:40 >
    Rahatsız oluyorlarsa kökenleri sebebiyle bu ülkenin bayrağından ve askerinden defolup gidebilirler, biz de memnun kalırız bu durumdan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elf Dragon

Okul tecili olan arkadaşlar önceden kendimiz gidip tecili bozdursak bir gün sonra bedelli işlemlerini yapsak olur mu? Bu şekilde yapmış olan var mı?
    Tecili kendimiz bozma gibi bir şey yapmıyoruz diye biliyorum. Direkt askerlik şubesi hallediyor diye okudum. Bilen arkadaşlar teyit edebilir mi?
  • Banka kredi faiz oranları hakkında bilgisi olan var mı. Son durum nedir

• fasakasa kullanıcısına yanıt
    topragi verirseniz zaten gitmeye dunden rahzilar kendi yasadiklari yerden baska yerleri yok nufusun 52 milyonu turk kalani hep vatansiz
  • Merhaba arkadaşlar, sadece e-devletten online olarak basvuru yapip odeme kağıdı alindiginda gbtden cikariliyo muyuz, bakayayim.

• quote:

Orijinalden alıntı: X kare

Üç ay falan kimse gitmez yani işi gücü olan ailesine bakan yada sebepsiz kaçanlar,millet 21 güne isyan etti.bundan sonra yine milyonlarca kişi birikecek.

Alıntıları Göster
    Olacak olanı soylıyım. Günün birinde cevirmede yakalanacaksin. Gözünün yaşına bakmadan en yakın birliğe teslim edecekler. Mimarlık şirketi olan bir arkadaş vardı. Proje için Hatay'a geliyor. Cevirmede farkediyorlar ve kilosu sınırın üstüne olmasına rağmen askere alıyorlar. Böyle bir durumda kalmaktansa yapmak daha mantıklı.

• Hakikaten en akıllısı Vakıfbank 0.98'den çıkarınca hemen gidip krediyi çekenler oldu. Hayal bir daha öyle bir oran bulmamız.
    Bu kadar faizle alınmaz bu kredi bir yerlerden para toplayacaz artık ne yapalım.
    Gitmeye falan razı değiller keşke defolup gidecek olsalar

• 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.