Şimdi Ara

2018 Bedelli Askerlik Ana Konu (1028. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.704
Cevap
160
Favori
1.474.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10261027102810291030
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk başvuru sürecinde aile hekiminden aldığımız uygundur kağıdını şubeye teslim etmemiz yada sevk dönemi tekrar kontrole gitmemiz gerekiyo mu? Bide gidiş yol ucreti hariç, döndükten kaç gün sonra yatar dönüşümüz ve maaş arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi saat kaça kadar teslim olmamız gerekiyor?
    biri bana 00:00 a kadar vakit var demişti doğruluğu nedir acaba?
    55 inci mknz.p.tug.k.liği/kirklareli merkez
    gidip gelmiş veya 2-3aralık tarihinde teslim olacak kimse var mı?
  • Bedelliye istediğimiz zaman başvurabiliyor muyuz benim tecil 2020 haziran da bitiyor nisan mayıs gibi başvuru yapma şansımız var mı 33 bin için

• ne yapın edin bedelli yapın parası çok ama şimdi değer, neden derseniz askeriye kötü olduğu için değil iyi güzel herşey ama 5-6 ay çekilmez abi ya 2 aydan sonra çok bayar
  • JindaR J kullanıcısına yanıt
    8 Kasım’da oradan geldim, mesai saatleri icinde yani saat 17’ye kadar teslim olmak zorundasin. 17’den sonra sıkıntı çıkabilir, askerliğin bi ihtimal 1 gün uzayabilir. Garanti olsun erken git sen...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

8 Kasım’da oradan geldim, mesai saatleri icinde yani saat 17’ye kadar teslim olmak zorundasin. 17’den sonra sıkıntı çıkabilir, askerliğin bi ihtimal 1 gün uzayabilir. Garanti olsun erken git sen...
    Teşekkürler hocam. Sivil hat konusunda sıkıntı oldu mu

• Arkadaşlar 4 Ocak 2020 Amasya sevkliyim ben de. Yol izniyle 6 Ocak mı olur benim teslim tarifim İstanbul'dan?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JindaR

Teşekkürler hocam. Sivil hat konusunda sıkıntı oldu mu

Alıntıları Göster
    Sivil hat serbest. Askercell dayatması ve Askercell satan bir personel yok askeriyede, tuşlu bir telefon götürüp rahatlıkla kullanabilirsin, saklamana falan gerek yok. Ama akıllı telefon götüreyim deme, bazı komutanlar akıllı telefona kafayı takmış durumda. Gece koğuşlara girip fenerlerle prizleri falan kontrol ediyorlar, askerliğin uzar gerek yok. Aklında başka sorular varsa PM'den sorabilirsin hocam :)
  • 30 Kasım sevk tarihi Ankara Mamak olan arkadaşlar var mı?

• 30 Kasım sevk tarihi Ankara Mamak olan arkadaşlar var mı?

• 2 aralık samsun yolcusu varsa paslaşalım, sosyalleşelim :)
  • 2021'e kadar tecilliyim ancak bedelli düşünüyorum. Tecili şimdi bozup bedelliye başvursam celp tarihleri nedir? Ne zaman çıkar teslim olma tarihi?
  • ocakta kayseri olan var mı ?
  • Arkadaşlar merhaba, arkadaşım pazartesi günü
    İstanbul Maltepe'ye 21 gün bedelli için gidecek evi de zaten İstanbul'da son pazar günü de çok yakın bir arkadaşımızın düğünü var evet biraz özel bir durum belki saçma ve keyfi olacak ama son pazar günü bir şekilde arkadaşımızı dışarı çıkarabilir miyiz yani açıkça düğünü belirtsek ya da aileden birinin hastalığını soyleyse 5-6 saat pazar günü izin alabilir mi oradan ben kısa dönem yaptım askerliğimi bizim zamanımızda böyle küçük şeylerde izin hakkı vardı ama 21 gün bedellide izin hakkı yok bununla ilgili elden bişey gelir mi deneyimi olan arkadaşlarımızdan cevap bekliyoruz, yine diyorum biraz keyfi bir durum ama hepimiz can arkadaşız ve böyle ters bir denk geliş oldu buna göre keyfi olduğunu bilerek cevaplarınızı bekliyoruz.

• absfr A kullanıcısına yanıt
    Derdini..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 21 Aralık İskenderun celpinde olan var mı?

• 21/12 Ankara Mamak var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: glory34

Arkadaşlar 4 Ocak 2020 Amasya sevkliyim ben de. Yol izniyle 6 Ocak mı olur benim teslim tarifim İstanbul'dan?
    Hocam ben de 4 Ocak Amasya.

İstanbuldan gideceğim. 6 Ocak için bilet aldım.

Malum 4 Ocak Cumartesiye denk geliyor. 1 gün yol izni. PAzara denk geliyor. O gün de teslim olamadığımız için Pazartesi yani 6 Ocakta teslim olacağız muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: absfr

Arkadaşlar merhaba, arkadaşım pazartesi günü
    İstanbul Maltepe'ye 21 gün bedelli için gidecek evi de zaten İstanbul'da son pazar günü de çok yakın bir arkadaşımızın düğünü var evet biraz özel bir durum belki saçma ve keyfi olacak ama son pazar günü bir şekilde arkadaşımızı dışarı çıkarabilir miyiz yani açıkça düğünü belirtsek ya da aileden birinin hastalığını soyleyse 5-6 saat pazar günü izin alabilir mi oradan ben kısa dönem yaptım askerliğimi bizim zamanımızda böyle küçük şeylerde izin hakkı vardı ama 21 gün bedellide izin hakkı yok bununla ilgili elden bişey gelir mi deneyimi olan arkadaşlarımızdan cevap bekliyoruz, yine diyorum biraz keyfi bir durum ama hepimiz can arkadaşız ve böyle ters bir denk geliş oldu buna göre keyfi olduğunu bilerek cevaplarınızı bekliyoruz.
    Üst düzey torpili yoksa hiç bir şekilde çıkamaz askeriyeden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birlik Adı İL J.K.LIĞI/KASTAMONU/KASTAMONU
    Sevk Tarihi 21/12/2019
    Evrak Alma Başlangıç 06/12/2019
    Evrak Alma Bitiş 21/12/2019

bildiğim tek şey bu tarihler ne nerede nasıl hiçbir fikrim yok. bakalım. aynı yere gelecek olan varsa dm atarsa mutlu olurum
  • 
Sayfa: önceki 10261027102810291030
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.