Şimdi Ara

2018-2021 ŞAMPİYONLAR LİGİ İHALESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
1
Favori
20.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 2018-2021 şampiyonlar ligi ihalesi ,2017 yılı içerinde olacak sizce D-SMART, TEKRAR ,ALABİRLİRMİ,

• Çok zor, beinspor alacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

Çok zor, beinspor alacaktır.

onuda alırsa artık dsmart tıvıbu kapatıp gıtsınler bence dukkanı daha ne kaldı gerıyor ozaman
  • Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    Beın hiç bir şekilde UEFA'ya yeltenmez bile bir kere Rekabet diye birşey var alırsa da Muhtemel diğer platformlara da devlet dağıtacaktır.

Bu arada Tivibu alır.

• Bu sefer, kimsenin el atacağını sanmadığım bir mecra, d-smarta full zarar getirmiştir, d-smartta bunun bilincindeydi, sadece tanıtım amaçlı almıştı, ikinci sefer ihaleyi almadı, abone kaybı d-smartta 50 bin kişi olarak yansıdı sadece,

Tivibu aldı, aynı şekilde 3 kuruşluk karı olmadı, alım maliyetlerini karşılayan bir yatırım değil, aklı mantığı yerinde bir kurum ve ya tanıtım amacı olmayan kimse buraya para yatırmaz.

Sanki büyük futbol ülkeleriyiz de bir maç şifresiz zorunluluğu var, sanki 10 takımla gidiyoruz ya.
    Tek takım kalırsa şifresiz olacak zorunluluğu var, zaten grup aşamasını 1 takım belki geçiyor. Haftada bir yabancı maç şifresiz zorunluluğu var. Kaçak yayın aramaya bile gerek yok, idman tvnin sitesine gir şifresiz seyret. Daha onlarca zarar ettirten sebep. Yazmaya gerek yok, yapılacak bir yatırım değil.

Bu sefer uefanın elinde patlayabilir.

Not olsun, ihale yapılarak satılan bir mecra değildir.
    Mevcut yayıncı kuruluş almak istemez ise ihale açılır.
    Tivibu almak istemez ise ihaleye gidilecektir. Oldu olası bu sisitem böyle işliyor. Yani tivibu almak istediği sürece ihale açılmayacaktır.
    Yani daha önceki ihaleyide d-smart kaybetmemiş olup almayıp ihaleyi açmaya sevk etmiştir uefayı.

Tivibu almadı ihaleye gidildi diyelim iki kurum kalıyor geriye digitürk ve ya turkcell tv plus.
    Digitürk'ün almak istemesi saçmalık olur, zaten çok feci bir yük altında birde kimsenin kar yapamadığı bir mecrayı alması kurumu zora sokar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecem1903 -- 10 Mart 2017; 22:46:23 >
  • keşke d-smart alabilse ama yedirmezler siyasi bu işler.beIN Sports alacak kesinlikle.süperlig ihalesindeki 600 milyon dolar gibi bunuda katarlılara geçirecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oğuz730 -- 11 Mart 2017; 12:47:17 >
  • Ne zaman ihale belli mi ?
  • oğuz730 kullanıcısına yanıt
    siyasetle bu işin pek alakası yok.yayın hakları satıcısı yanlış bilmiyorsam saran grub , sadece şampiyonlar ligi değil bir çok organizasyona ait doğu avrupa ve asya yayın hakları da ellerin de yanlış bilmiyorsam ve bu konuda ilk 3 ya da 4 sıradalar , belli bir konum ve itibar yaratmış durumda saran grup , karşılarında da her kim olursa olsun siyasete boyun eğeceklerinide pek sanmam , profesyonellik bunu gerektirir
  • Premier ligi gibi paylalım olabilir bu arada tivibu hariç hepsı alabilir tivibunun okadarda kar ettıgini dusunmuyorum abone sayılarında aşırı derecede artış goremedım anca trt ye yaradı.

• tezekos kullanıcısına yanıt
    Ben de merak ediyorum. Eğer Tivibu almaya karar vermiş olsaydı şu ana kadar 2021 sezonuna kadar uzatabilirdi, nitekim İngiltere'de mevcut yayıncı BT Sport böyle bir anlaşma yaptı bile-
    https://sbcnews.co.uk/europe/2017/03/06/bt-sport-pays-1-2-billion-for-blanket-uefa-football-rights-extension/

Yoksa yukarıda gecem1903'ün dediği gibi ihaleye açılacak ama kesin bir tarihi var mı bilmiyorum.
  • Umarım saran sport alırda bütün platformlar izler

• ne oldu bu ihale?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Beın hiç bir şekilde UEFA'ya yeltenmez bile bir kere Rekabet diye birşey var alırsa da Muhtemel diğer platformlara da devlet dağıtacaktır.

Bu arada Tivibu alır.

BeIN de zaten var. Yurt dışı beIN Sports veriyor

• Saran almasın spikerleri kötü; Digiturk alır Kanal 93, 94 ve 95 açsın UEFA maçlarını versin

• Kolomen_596 K kullanıcısına yanıt
    Yeni kanal açmasına gerek yok ki, boşuna yer tutar anca. Zaten hafta içi UEFA oynanırken diğer ligler yok. 4 kanal ve Max vs. yeter bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWealdstoneRaider

Ben de merak ediyorum. Eğer Tivibu almaya karar vermiş olsaydı şu ana kadar 2021 sezonuna kadar uzatabilirdi, nitekim İngiltere'de mevcut yayıncı BT Sport böyle bir anlaşma yaptı bile-
    https://sbcnews.co.uk/europe/2017/03/06/bt-sport-pays-1-2-billion-for-blanket-uefa-football-rights-extension/

Yoksa yukarıda gecem1903'ün dediği gibi ihaleye açılacak ama kesin bir tarihi var mı bilmiyorum.

BT Sport'u uydudan izleyemez miyiz?
  • Yok, şifreli yayın. Parasını verip getirseniz bile sadece İngiltereden sinyali alınabilen bir yayın yapıyorlar maalesef.

http://www.lyngsat-maps.com/footprints/Astra-2F-UK.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheWealdstoneRaider -- 26 Temmuz 2017; 11:40:11 >
  • quote:

Yok, şifreli yayın. Parasını verip getirseniz bile sadece İngiltereden sinyali alınabilen bir yayın yapıyorlar maalesef.

http://www.lyngsat-maps.com/footprints/Astra-2F-UK.html

ŞL ve UEFA için Türkiye'den izlenebilir kanal sadece İdman TV midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi break. -- 26 Temmuz 2017; 11:57:33 >
  • Galiba öyle hocam ama hiç denemedim. Aynı şekilde BT Sport izleyebilsek burdan ortalık yıkılırdı :) Cam gibi HD, İngiliz spiker, kaliteli yayın, vs. şifresiz alabilsek inanılmaz olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: xbreakx

quote:

BT Sport'u uydudan izleyemez miyiz?

Digitürk platformunda UEFA bulunmuyor. İnternetten £ ile ödeyip UK serverlerinden beIN Sports açılır. Tivibuda daha ucuz yani

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.