Şimdi Ara

2018 01-09 ENPARA SİNEMİA 18,99TL KAMPANYASI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
21
Favori
41.483
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Filmden çıktıktan sonra checkininizi iptal ettik tekrar alabilirsiniz dediler. Son güncellmeden sonra sıvadılar resmen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar berbat bir uygulama yapmak için çok uğraştılar mı acaba? Akıllı telefon tarihinin açık ara en kötü kullanıcı dostu uygulaması.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aliyildizim7 A kullanıcısına yanıt
    İosda yeni güncellemeyle film seçme zorunluluğu getirilmiş,ileri tarihli bilet aldıktan sonra film saatinde salonda filmi seçip chekin istiyor senden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliyildizim7

İyiymiş cinemaximum hariç. 1+1 yapabilirsiniz :))

1+1 nasıl oluyor acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: man utd

quote:

Orijinalden alıntı: aliyildizim7

İyiymiş cinemaximum hariç. 1+1 yapabilirsiniz :))

1+1 nasıl oluyor acaba?

cinemapink 1+1 kampanyası mesela
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

İosda yeni güncellemeyle film seçme zorunluluğu getirilmiş,ileri tarihli bilet aldıktan sonra film saatinde salonda filmi seçip chekin istiyor senden

ben o ekran resmini atana kadar benden film bilgisi istemedi birde abimin sinemiasında normal bilet alırken bile seans saatini soruyormuş bende sormuyor ki uygulamamın güncel olmasına rağmen kişiden kişiye değişiyor sanırım uygulama
  • 28 ocakta bitiyor üyeliğim,28 ocakta ileri tarihli film alabilirmiyim şubat ayına?

• enparayla dahil olmuştum şimdilik çok güzel ayda 19 tl ye 1 imax ve 2 normal sinema olmak üzere normalde 70 tl ödemem gerekirken 18 tl ödüyorum. 52 tl kardayım

ama eylül gelip enpara bitince devam edeceğimi pek sanmıyorum aylık 39 tl çok fazla gelir
  • Şubat ayında düzgün film olmadığı için üyeliğimi yenilemicem

• quote:

Şubat ayında düzgün film olmadığı için üyeliğimi yenilemicem

Ben de öyle diyordum ama unutmuşum yenileme tarihini, yenilenme maili geldi. Mecbur 3 çöp film seçmek lazım aralarından. :D
  • Aldım alalı daha hiç kullanamadım bakalım nasipse haftaya 2-3 filme giderim ama devam etmem sanırım diğer ay
  • Ben kapatıyorum internet alışverişine kartı sadece alışveriş yapacağım zaman açıyom,birde sinemia yazdım kredi kartı bilgilerimi silsinler die sildiler hemn,artık mart ayında yenilerim üyeliğimi.
    Zaten bu ayda 2 filme gittim diğerleri çöptü.
    Aylık olmadı bu yönden büyük avantaj yoksa boşuna para öderdim.
    Geçmiş olsun senin adına 😅

• Ben çok memnunum.ileri tarihli bilet alsanız rahat edersiniz.bugun labirent filmine gitti..gözlük parasını da karttan çektirdim.simdilik sorunsuz seyrediyorum.şayet üyeligim olmamis olsaydı 20 tl para verecektim

• me_kar M kullanıcısına yanıt
    Bizde memnunuz sıkıntı yok fakat şu sıralar izlencek düzgün film yok resmen

• Ben bir de İstanbul'daydım geçtiğimiz aylarda, bir kere IMAX gidiyordum o bile yetiyordu. Ama şimdi Mersin'e geldim, düzgün sinema salonu da yok düzgün film de yok. Olan filmler dublajlı falan, modernleşememiş daha. Bir de Avrupa'nın en iyi AVM'si deniyor forum için, içindeki sinema beş para etmez.

Geçen gün Tarsu AVM'deki cinemaximum'a gittim. İnanın evdeki televizyona sinema çekimi bir film açsaydım daha kaliteli olurdu görüntü. Ekranlar leş, görüntü kalitesi berbat, yerler tamamen mısır dolu (bu gidenlerin suçu) filmden gram zevk almadım. Resmen renk bile görünmüyordu sinemada o derece leş görüntü vardı. Şimdi nasıl gideyim başka filme ben? Evde laptoptan izlerim daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nakahella -- 28 Ocak 2018; 18:0:40 >
  • aliyildizim7 A kullanıcısına yanıt
    İstedigim zaman sinemia bileti alinca 1 bilette beles mi oluyor? Oyleyse guzelmis valla

• radko kullanıcısına yanıt
    Denedim olmuyor hocam, süreyi uzatmanız gerekiyor diye hata veriyor.

• Vay be neler olmuş uygulamaya.

Ben bundan 2 sene önce akbank kampanyası ile almıştım. Aylık 15 ya da 20 liraya geliyordu. Sınırsız bilet hakkı vardı. 1,5 km'den check in yapılabiliyordu. Evim avm'ye yakın, evden check in yapardım kardeşim giderdi benim kartla. İleri tarihli bilet haftada bir alınıyordu. Üyelik bitiş tarihinden sonraya olabiliyordu. PNR kodu falan vermiyordu direkt kart olarak çekiyorduk. Vodafone kampanyası ile birleşiyordu.

Şimdi alabilirim diye düşündüm de fiyatlar yine de yüksek.
  • yilmazinhesabi Y kullanıcısına yanıt
    Aynen olmuyor

• quote:

Bizde memnunuz sıkıntı yok fakat şu sıralar izlencek düzgün film yok resmen

Hocam iyi filmler genellikle ocaktan sonra gelir.ama dünya genelinde artik ekonomik sebeplerden ötürü pek güzel filmler çekilmiyor.ama seans başına 6tl bence çok iyi sosyalleşmek adına. En azından haftasonu vakit geçirmek için çok güzel. Bugün bir çay bile 5tl

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.