Şimdi Ara

2017 YILINDA UMUTLARINIZ NELERDİR ? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
0
Favori
3.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mübarekler hepinize hayırlı Cumalar dilerim :)
  • 2017 yılına 14 gün kala yine sarsıldık Kayseride 13 şehidimiz var inşaallah artmaz :(
  • 2017 yılına 13 gün kala yine sarsıldık Kayseride 13 şehidimiz var inşaallah artmaz :(
  • Ülkemize ve milletimize TERÖR'süz ve huzurlu bir gelecek diliyorum
  • Şimdiden yeni haftanızı kutlarım :)
  • Gezmek,bol bol gezmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moofy

Gezmek,bol bol gezmek.

Bende sizin gibi gezmeyi çok severim ah bir de param olsa yurtdışı'na da giderdim :(
  • Herkese TERÖRSÜZ ve HUZURLU bir TÜRKİYE dilerim :)
  • 2017de 2015de universiteyi kazanmak icin cektigim 4bin liralik kredinin bitmesi istiyorum para harcamiyorum borcu odicem diye saglik basta mutluluk olmasads olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elle Lawliet

What is this ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2017 yılına 13 gün kala dün yine Rusya Büyükelçisinin öldürülmesiyle sarsıldık Allah tüm yöneticilerimizi ve güvenlik güçlerimizi korusun :(
  • 2016 bana uğursuz geldi mide ve bağırsak hastalıklarıyla uğraştım hala daha etkileri devam ediyor ilaç bitki ne yaptıysam tamamen geçiremedim tek isteğim kusma isteğinin geçmesi mide ve bağırsak yaralarımın iyileşmesi.. şişkinlik hissi ağırlaşmış taş gibi bir karınla uyanmamak kısaca sağlık diliyorum
  • 2016da trafik kazası geçirdim. 2017de bunun izlerinin tamamen geçmesini istiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReDTwiSteR

2016 bana uğursuz geldi mide ve bağırsak hastalıklarıyla uğraştım hala daha etkileri devam ediyor ilaç bitki ne yaptıysam tamamen geçiremedim tek isteğim kusma isteğinin geçmesi mide ve bağırsak yaralarımın iyileşmesi.. şişkinlik hissi ağırlaşmış taş gibi bir karınla uyanmamak kısaca sağlık diliyorum

Kardeş Allah şifa versin :)
  • Bugün itibariyle benimde katıldığım törenle AVRASYA tüneli açılmıştır tüm milletimize hayırlı olsun :)
  • Muheteremler hayatın değerini bilin bugün var yarın yokuz :)
  • Sağlık ve sevdiğim kızın da beni sevmesi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SahabMert

Sağlık ve sevdiğim kızın da beni sevmesi :)

İnşallah umduğunuz gibi olur :)
  • Geçen yıl sorsan upuzun bir liste yapardım. Şimdi koca bir hiç
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.