Şimdi Ara

2017 YILI GÜNCEL BEİN SPORTS LİG PAKETLERİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
5
Favori
22.925
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pm den bilgileri yazarsanız hocam detaylı anlatayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DERBİDEN ÖNCE KURULU YAPTIRMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR BANA ULAŞABİLİRLER
  • Superonline Fiber ve Turkcell abonesiyim. ( 4-4'lük tarifedeyim)
    Lig Tv için herhangi bir kampanyanız var mı? ( 5 büyükler için... )
  • granma79 kullanıcısına yanıt
    LİG tv için kredi kartlı kampanyamız mevcut 1 yıllık üyelik önümüzdeki sezon da dahil.
    birde ek olarak ilk 3 ay 29.99 paketimiz mevcut 5 büyükler için
  • quote:

Orijinalden alıntı: susunx

LİG tv için kredi kartlı kampanyamız mevcut 1 yıllık üyelik önümüzdeki sezon da dahil.
    birde ek olarak ilk 3 ay 29.99 paketimiz mevcut 5 büyükler için

1 yıllık derken ..? Şimdi bugün başlatıım 2 Aralık 2016- 2 Aralık 2017'ye kadar mı olacak?
    Bir de ilk 3 ay 29,99 diğer 9 ay ne kadar?
    Bir de forma dahil mi?
  • granma79 kullanıcısına yanıt
    evet hocam bugün kurulum yaptın diyelim önümüzdeki sene aralık ayına kadar izleyebilirsin. ilk 3 aydan sonra kalan 9 ay 70 tl ortalama 59 tl ye tekabül ediyor
  • Adamlar baslık degıstırme rekoru kıracak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PunkBunny kullanıcısına yanıt
    Evet hocam derbi için kampanya yapmıştık bitince değiştirdik başlığı :)

• 5 büyükler mi?
  • forever eagle kullanıcısına yanıt
    Evet hocam 5 büyükler

• quote:

Orijinalden alıntı: susunx

Evet hocam 5 büyükler

4k dahil en uygun paket ne kadar? 5 büyükler maçları
  • Hocam 4K dahil sana en uygun paket aylık ortalama 70 TL ye gelir giriş+5 büyükler+4K ilk ay da mobil lig TV hediye

• HD şampiyonlar paketi 22 giriş+ 49 şampiyonlar+ 10 hd= 81 tl (81*29=729tl)mi oluyor?
  • gezegen64 kullanıcısına yanıt
    197+441+90 TL hocam yıllık fiyatı HD dahil buda aylık ortalama 60 TL tekabül ediyor

• Evde Tivibu var, tv samsung akıllı tv, sadece digiplay üzerinden uygun fiyatlı maçlar için bir paket olsa.
  • jackhammer kullanıcısına yanıt
    şuan o konuda bir kampanya yok hocam en uygun kampanya şuanda kredi kartlı kampanya.
  • Hocam taahhüt yeni bitti. Bana HD Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi + Spor Extra Paketi lazım. Ne kadar oluyor aylık?

Bir de evde Superonline var onun da taahhüt bitti. Evde yalın internet + film paketi olan ekstra bir digitürk almak istiyorum ama Digitürk aynı daireye 2 adet kurulum olmaz dedi. Bunun bir yolu yok mudur? Yan oda teklif ettiler ama normalden 20 TL pahalıya geliyor. Bu konuda bir öneriniz var mıdır? Bulunduğum yerde fiber yok bu arada. İsterseniz aşağıdaki bilgilerle kontrol edebilirsiniz. Bana bu internet ile ilgili de bir fikir vermenizi rica ediyorum.

Kaptanpaşa - Piyale Mumhanesi Sok. Kasımpaşa
  • cinematic kullanıcısına yanıt
    hocam sana yeni üyelikte kredi kartlı kampanyadan verebilirim hepsi dahil aylık ortalama 77 liraya denk geliyor yıllı toplam fiyatı 935 tl bunu kredi kartına 9 taksit yada tek çekim yapabilirsiniz. internetli paketi de yan oda olarak verebilirim yanlış bilgi vermiişler
  • İnternetli pakette olursa toplamda hepsi dahil olarak (internet yalın fatura dahil) ne kadar oluyor? Kalem kalem yazarsak daha anlaşılır olur.

Bir de bunu kredi kartsız alma seçeneğimiz var mıdır? Artı olarak yeni kurulum yapıldıktan sonra eskisini mi iptal edicez? İşlem aşamaları nasıl yürüyecek?

Hocam çok çok eski bir Digitürk üyesiyim bu sebeple aslında bundan feragat etmeyelim istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinematic -- 9 Aralık 2016; 19:1:57 >
  • cinematic kullanıcısına yanıt
    Hocam eski üye isen ona güzel bir paket ayarlanır onun dışında yan oda olarak internetli 69.99 paketi veririm sana senin ana üyelik te aşşağı yuları senin istediğin paket sana 60 liraya mal olacak şekilde verilebilir çünkü baya eski dediğine göre.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.