Şimdi Ara

2017 ygs ve lys kitap önerisi lazım çok acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mat ve fen 0 benim lisede görmedik temelim yok hiç 0dan başlamak istiyorum onlara birde türkçe tarih filan mantık sorularını bıliyorum sadece lys daha önemli olduğu için ona çalışıcam bana yardımcı olur musunuz
    Mat
    Türkçe
    Tarih
    bunlar haricinde çalışmalımıyım ne yapmam lazım ortalama 300 puan almak istiyorum ygs ve lys ortalaması

• Karekök mps ygs mstlari ( konu anlatım )
    Birey gelişim serisi a matematik ( bu video çözümlü yapamadiklsrini izlersin
    Son olarak tercihen fem kosb coz usta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşin zor benimde mat 0 dı başaramadım zoru görünce kaçtım anlaması çok zordu.sana tek tavsiyem sabredeceksin pes etmeyeceksin sonuna kadar birde antrenman mat 1-2 çok yararlı olur

• dostum whatsappdan birine göndercem ve aldırcamda yazılışları böyle mi ve başka var mı ?
  • sabretmem şart zaten dostum fene filan hiç girmiyim demi olabildiğince kendi kapasitemde en yüksek notu almak istiyorum biliyorum çok bir şey alamıcam ama ortalama iyi bir puan olsun
  • erencira E kullanıcısına yanıt
    Antrenman 1-2 gerçekten giriş için şart.Bizim gibiler daha işlemi yapamıyor ki mantığı iyi kavrasın

• erencira E kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/channel/UCocewNLvlWVma5GB9Np-j-w çok yakında kanalıma gelecek video abone ol kaçırma
  • mskarakaya M kullanıcısına yanıt
    tamam dostum
  • Fem simetri iyi değilmi bende alcam iyi dediler temelim fazla yok

• quote:

Orijinalden alıntı: 280xbench

Karekök mps ygs mstlari ( konu anlatım )

hocam bu bireyin kitaplarının hepsi video çözümlü mü? Bi de bu video çözümlere nereden ulaşabiliriz satın alınca internete yazıyorum çıkmıyor, mezunum çözümlü kitap almak istiyorum da ne önerirsiniz
  • dostum bana lys'ye çalış dediler ne yapacağımı bilemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: erencira

dostum bana lys'ye çalış dediler ne yapacağımı bilemiyorum

Hocam lys ye çalış ama ygs ye daha çok çalış şuan yani yakın olan sınav ygs okul baslayinca yavaş yavaş lys de baslarsin bu arada geç kalmayın merak etme ama en gr ağustosta başla birey a yı çöz yapamadıklarını çözümden izle .fizik için çözümlü soru bankası al.Kimya için kinu anlatım kitabı yeter benjm tavsiyem güvendrr kimya .biyoda da konu anlatım kitabı gerek palme biyohi a güzel.bunun dışında sorun olursa skr ben yardımcı olurum Allah yardımcımız olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Ananas1998

quote:

Orijinalden alıntı: 280xbench

Karekök mps ygs mstlari ( konu anlatım )

hocam bu bireyin kitaplarının hepsi video çözümlü mü? Bi de bu video çözümlere nereden ulaşabiliriz satın alınca internete yazıyorum çıkmıyor, mezunum çözümlü kitap almak istiyorum da ne önerirsiniz

Bry cepte diye bir site var o site üzerinden izleyebiliyorsun çözümleri veya android ve ios için uygulaması var.
  • Dostum ben şöyle diyorum şimdi ben ygs'ye çalışıcam ama türkçe ve tarih mat çalışıyım diyorum çünkü 0 bilgim var sadece paragraf soruları mantık sorularını biliyorum yarın birine aldırcam türkçe sosyal ve mat için hangi kitap evi nerden başlamalıyım birde bende 2016 ygs güvender matematik soru bankası var 2016 ygs güvender türkçe soru bankası var bunlar işime yarar mı lise bitti 2016da çalışmadığım için bir şey yapamadım ama bu sene 300 filan almayı çok istiyorum lütfen yardımcı olun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.