Şimdi Ara

[2017 YGS-LYS]Yeni Müfredat Kitapları Çıkmaya Başladı ! İşte Listesi [GÜNCEL] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.071
Cevap
144
Favori
89.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: win streak

Hocam fiziği beklet daha iyi tercihler var

Güvenderin 2013 basımlı fiziği var ondan pek bişey öğrenemedim video veya çözümlü örnek yok biyere tıkanınca öyle kalıyorsun maalesef ilerliyemiyorsun. Fizikten ne önerebilirsiniz? zor olmayan temel atmak için?
  • Abi cevap vercek fikir vercek yokmu hic ygs lys fen kitap tavsiyesi ve calisma yontemi hakkinda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denemeler kaç güne çikar acaba?? Durduk yere oturmuş müfredati niye değiştirirsin ki don değiştirir gibi kafalarına göre değiştiriyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fre4Mee F kullanıcısına yanıt
    biyoloji ygs lys palme A-B
    kimya ygs güvender
    fizik palme / fen bilimleri

(biyoloji için) ilk konuyu çalış, kitabı kapat hatırladıklarının bir kenara yaz. sonra testleri çözmeye başla. yapamadıklarını bırak sonra tekrar çözmeye çalış. cevap anahtarına baktıktan sonra yapamadığın sorulardaki sorunun tamamını ve doğru cevap şıkkının tamamını bir kenara yaz. neden doğru olduğunu düşün mantığını oturtmaya çalış.
  • femin ve antrenmanlarla matematigin yeni serileri temmuzda geliyor.

• ali_6195 kullanıcısına yanıt
    Hocam aldığınız kitaplar nasıl sizce ? Birde fem simetrinin fiziği kötü diyorlardı gelişme var mı acaba ?

• Fizik için palme mi alalım var mı öneriniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fizik ve Biyoloji için Fem Simetri bekleyeyim mi yoksa Palme falan mı alayım beyler?
    ygs için söyliyim kimya biyoloji için fem simetri iyidir.Calısmak içinse eline bir boş kağıdı al internetten video aç kitaptan takip et önemli yerleri anlayacağın şekilde not tut ve haftada bir 5 günde bir notlarından tekrar et.(bunlar biyoloji ve kimya için geçerli).fiziğe ben doğru çalışmayı bilmiyorum bilen varsa banada söylesin

• FunkedUp kullanıcısına yanıt
    Ben de bu sorunun cevabını arıyorum yok mu bilen?

• quote:

Orijinalden alıntı: danger1513

ygs için söyliyim kimya biyoloji için fem simetri iyidir.Calısmak içinse eline bir boş kağıdı al internetten video aç kitaptan takip et önemli yerleri anlayacağın şekilde not tut ve haftada bir 5 günde bir notlarından tekrar et.(bunlar biyoloji ve kimya için geçerli).fiziğe ben doğru çalışmayı bilmiyorum bilen varsa banada söylesin

Peki simdi nasil bi calisma programi yapiyim ygs lys mat karisik ekim sonuna kadar ve ygs fen calisma planim var ekimden sonra lys fen agirlikli calismayi dusunuyrum

• biyoloji için palme ygs lys a-b
    kimya için ygs palme konu anlatımlı
    fizik için ygs fdd konu anlatımlı
    sizce bunlar yetermi zaten daha 10. sınıf yeni bitti
    lys mat da suan yapacak bir şeyin yok 11.sınıf yeni bittiyse onları tekrar et zaten geriye kalan lys konularını 12.sınıfta öğreniceksin.fene bir şey diyemem ona lys ygs ay8rt etmeden calis bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fre4Mee

quote:

Peki simdi nasil bi calisma programi yapiyim ygs lys mat karisik ekim sonuna kadar ve ygs fen calisma planim var ekimden sonra lys fen agirlikli calismayi dusunuyrum

Usta mezunum ben lise bitti 2.mezunum tecrubelerim var mat icin ygs lys icin ama gecen sene tm den hazirlanmak zorunda kaldim ama fenciyin e fene de lisede calismayinca eksik kaldi oyuzden simdi baslayinca ygs lys mata feni hem 0dan iyi ogrenip yetistirmek icin nasil yol izlemem gerek bunu merak ediyorum yanlis anladin galiba beni

• quote:

lys mat da suan yapacak bir şeyin yok 11.sınıf yeni bittiyse onları tekrar et zaten geriye kalan lys konularını 12.sınıfta öğreniceksin.fene bir şey diyemem ona lys ygs ay8rt etmeden calis bence.

Usta mezunum ben lise bitti 2.mezunum tecrubelerim var mat icin ygs lys icin ama gecen sene tm den hazirlanmak zorunda kaldim ama fenciyin e fene de lisede calismayinca eksik kaldi oyuzden simdi baslayinca ygs lys mata feni hem 0dan iyi ogrenip yetistirmek icin nasil yol izlemem gerek bunu merak ediyorum yanlis anladin galiba beni

• esenden ne haber

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_6195

vereyim mi coşkuyu, son bi öneriniz var mı?

ver çoşkuyu kolonlar inlesin :D
  • up up +++++
  • Fem simetri ygs kimya çikti mi ?

• up up
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.