Şimdi Ara

2017 Yeni Leon (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
7.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar 1.4 ecotsi manuel 150lik fr 18jantlısı alınır mı ? 81e bırakıyorlar ne dersiniz ? Yeni kasada manuel fr 150likten yok fiyatlarda uçuk durumda zaten yeni kasada çok bir değişim var mı değer mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emreün

Arkadaşlar 1.4 ecotsi manuel 150lik fr 18jantlısı alınır mı ? 81e bırakıyorlar ne dersiniz ? Yeni kasada manuel fr 150likten yok fiyatlarda uçuk durumda zaten yeni kasada çok bir değişim var mı değer mi ?

En büyük değişiklikler elektronik park freni, led farlardaki iyileştirme, manuel değişen kapı ledleri ve 1 usb yerine 2 usb'ye yer verilmesi. Çoğu kişi o fiyat farkına değmeyeceğini düşünüyor ama iyice araştırın abi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brifing

quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

quote:

quote:

Geçen hafta gaziemir mbu ya gittim fiyat almak için. 1.6 tdi style dsg + advanced paket. 117 bin tl dedi. Sanırım tek eksik koltuk ısıtmasıydı. Geri görüş kamerası falan hepsi vardı.

hocam advanced pakete neler dahil? adaptif cruise fln var mıydı?

Yarın ekleyim sipariş özetini konuya.Biz vazgeçtik almaktan pahalı geldi.

Söylediğim araç daha yeni gelecek olanlar arasında bayide hazır değildi.

anladım hocam bekliyorum

2017 Yeni Leon

• 2013 mk3 1.2 style leonumu 7 ay önce sattım. 7 aydır biriktirmeler falan derken bugün 2017 makyajlı FR 18 jant cam tavan 8" mediapluslı 1.4 tsi act dsg için 96 bin tl fiyat aldım. Ancak aklımda bmw 1 kasa iç dış m paketler fena şekilde yer etti. İkisi arasında 30 bin tl kdr bi fark var ve aşırı kararsızım. Yeni kırmızıda çok hoşuma gitti ama tavsiyelerinizi dinleyeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GöKHaN 35 kullanıcısına yanıt
    117.600TL nedir arkadaş... İçine 3-5 yeni teknolojik özellik ekleyip dıştan da çok küçük rötuşlar yaparak bu fiyatı istemeleri çok saçma. Sebebi döviz olabilir diyeceğim ama yine bu kadar uçmaması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kirk Lee

117.600TL nedir arkadaş... İçine 3-5 yeni teknolojik özellik ekleyip dıştan da çok küçük rötuşlar yaparak bu fiyatı istemeleri çok saçma. Sebebi döviz olabilir diyeceğim ama yine bu kadar uçmaması lazım.

Üst donanımlarda diğer markalarda'da durum böyle maalesef. Peugeot 308 allure dizel otomatik + comfort pack + performance pack 105 bin e satıyorlar.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Geçen hafta gaziemir mbu ya gittim fiyat almak için. 1.6 tdi style dsg + advanced paket. 117 bin tl dedi. Sanırım tek eksik koltuk ısıtmasıydı. Geri görüş kamerası falan hepsi vardı.

hocam advanced pakete neler dahil? adaptif cruise fln var mıydı?

Yarın ekleyim sipariş özetini konuya.Biz vazgeçtik almaktan pahalı geldi.

Söylediğim araç daha yeni gelecek olanlar arasında bayide hazır değildi.

anladım hocam bekliyorum

2017 Yeni Leon

117.000 bir tanemi leon ?

• Maalesef 1 adet

• quote:

Orijinalden alıntı: Emreün

Arkadaşlar 1.4 ecotsi manuel 150lik fr 18jantlısı alınır mı ? 81e bırakıyorlar ne dersiniz ? Yeni kasada manuel fr 150likten yok fiyatlarda uçuk durumda zaten yeni kasada çok bir değişim var mı değer mi ?

Uzun zamandır civic hatchback bekliyordum. 1.5 manuel vitesi getirmediler ve getirmeyecekler gibi görünüyor. Leona bakıyım dedim, 2017 modellerde manuel yok. Astra 200 bg arac var, onda da manuel yok. Otomatik vitesi sevmediğimden en mantıklısı 2016 1.4 motor 150 bg manuel leona bakmayı düşündüm. Şu an 2016 ibiza kullanıyorum. Üzerine para koyup, 2. el leon alıp almamak konusunda kararsızım doğrusu...
  • Flo_Rida F kullanıcısına yanıt
    1.2 comfortline golf manuel aldık hocam biz 2016 ışık + konfor paketli.Gayet memnun kaldık araçtan elektronik park freni dijital klima vb acayip rahatlatan şeylermiş meğer bir tarafa soğuk bir tarafa sıcak üflettim gelirken yanımdaki arkadaş üşüyordu normal klimada yapamam mesela, sürüş dinamiği oturaklılık olarakta poloyla ciddi ölçüde fark var arasında.Aracınız 2016 ise zaten yeniymiş bence değiştirmeyin 2-3 sene sürün derim boşa değer kaybı yaşamayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emreün -- 1 Mart 2017; 17:38:43 >
  • GöKHaN 35 kullanıcısına yanıt
    Hocam opsiyonel donanimlar neden bu kadar ucuz sadece sounroof 3000 tl idi 2016 larda.

• Siz söyleyince farkettim ilginç. :)

• landscapee kullanıcısına yanıt
    Ucuz mu ? Oradaki opsiyon fiyatına %50 ötv + %18 kdv dahil değil.
  • Arkadaşlar öncelikle bu OPSİYON LİSTE fiyatları net olanmı ötv kdv diyosunuz anlamıyorum. Mesela listede anahtarsız çalıştırma 960 diyoken bayi bunu 3.000 tlyemi veriyor. Ben sorduğumda fiyatı 3.000 demişlerdi.

• Merhabalar,

Bugün bir araç fiyatı aldım (özel indirimler ile, satış müdürü akrabamız) sizce nasıldır? Bu fiyata bu araç alınır mı, yoksa beklemeli miyim? Style paket opak renk şuan ki liste fiyatı 76400 TL.

ALDIĞIM TEKLİF

2017 model 1.2 TSI leon Manuel Desire kırmızı + 8" ekran 75000 TL.

Acil cevap bekliyorum, hepinize teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sero36 -- 7 Eylül 2017; 16:29:32 >
  • Sero36 kullanıcısına yanıt
    Pahalanmadan al yakında gene artar fiyatlar

• Merheba arkadaşlar. Yeni sıfır leon fr almak istiyorum. Bana yaklaşık 119 bin liraya mal olacak. İlave donanımlar yüklettiğim için. Birde aklımda 2014 bmw 3.20 i ed var. İkisi de aynı fiyat aşağı yukarı. Ne diyosunuz ne alayım ?
  • ghsim1453 kullanıcısına yanıt
    Biraz elmayla armutu kıyaslamak gibi olmuş. Her türlü bmw derim eğer yakıt tüketimi dert değil ise

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.