Şimdi Ara

2017 World Championship [ŞAMPİYON BELLİ OLDU] [ANA KONU] (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.058
Cevap
2
Favori
41.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lan dünya kupasında proxy singed görsek :)
  • Jensen Orianna ile taşıdı maçı seri eğlenceli geçiyor.
  • Pick karma take lose.
  • c9 u seviyorum ya :D Maçları hep eğlenceli geçiyorlar ve kazanmak için her şeyi deniyorlar.
  • Bir proxy Singed görsek ne güzel olur.
  • C9 mahvetti bu maç.WC gayet zevklinlakin maclarin hepsi pick tris and win seklinde sonuçlanıyor.Kazanma orani kac heronun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pickem de c9a vermeyen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

Pickem de c9a vermeyen var mı?

Elbette C9
  • Herkes Janna broken diyor ama alakası yok Tristana aşırı broken. Bir hipertaşıyıcı da zıplama olmaması lazım. Mobilliği inanılmaz derecede fazla üstelik sıfırlıyor kill alınca.
  • gokalpss G kullanıcısına yanıt
    Kime anlatıyorsun boşver burdaki çoğu kişi daha mantıklı nedenlerle olayları birbirine bağlamaktan bihaber.
  • Espâda kullanıcısına yanıt

• C9 bu oyunu kazanırsa Samsung yeniden finalde demektir.
  • Iki taraftan biri mutlaka süpriz pick yapacaktir son maç.Yine 5.maça uzayan bir seri harikasin WC

• son maça kaldı C9 geçerse turu Samsunga da kötü anlar yaşatabilir. Kolayca yenileceklerini sanmıyorum
  • BullPoweR7 kullanıcısına yanıt
    Aslında janna broken, sadece yanlış build kullanıyorlar. Çekeceksin runaanı bam bam bam hyper carry olarak oynayacaksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Isla Tortuga

Aslında janna broken, sadece yanlış build kullanıyorlar. Çekeceksin runaanı bam bam bam hyper carry olarak oynayacaksın.

Janna'nın kırıklığının dünya kupasıyla alakası yok. İnsanlar janna oynadıkları için broken olduğunu söylüyorlar ki öyle zaten.

Her sene en az 4 5 kere bu forumda janna broken konusu açılıyor. Bunun dünya kupasıyla alakası yok. Janna'nın skill seti op.

Hypercarry varsa janna her türlü op. Hypercarry yoksa istenilen etkiyi bırakamıyor, bu kadar.

İsanlar sıkıcı olduğu için oynamak istemiyorlar. Mesela nunu da bu şekilde. Aylar değil yıllardır nunu win rate'de ilk 5'te, cidden de op, ama sıkıcı görülüyor. Düşük eloda ise useless kabul ediliyor.
  • Orianna yerine Ekko picklese C9 son oyun kesin onlarda derdim. Hem earlyde pasif kalmamış olup hem de latede tf'de zone kontrolü sağlayacaktı W'sü ile... Karşıda da gap closerı olmayan bir Kog Maw'ı oyundan düşürme şansı çok yüksek olurdu.
  • Yine bir 5 maçlık yine geriden gelen (2-1den) takım kazandı. Artık hiç şaşırmıyorum.

Ayrıca en farklı geçmesi beklenen iki maç böyle geçti düşünün artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 22 Ekim 2017; 15:54:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Yine bir 5 maçlık yine geriden gelen (2-1den) takım kazandı. Artık hiç şaşırmıyorum.

Guzelce izlemek yerine komplo teorileri uretecekseniz izlemeyin şu maçları,her sene her sene bikmadiniz.

• kog maw banlanmalıydı.maçları baştan sonra izlemedim ama ara ara baktım.ne olduysa kog maw'dan oldu madem durduramıyon banlasana.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.