Şimdi Ara

2017 WORK&TRAVEL (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
645
Cevap
27
Favori
26.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an Virginia Beachteyim. 2018de work and travel yapmayı düşünenler varsa sorularını özelden sorabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delabellas -- 9 Temmuz 2017; 18:40:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bir sorum olacak. belirtilen yaşlar arasında olmak yeterli mi? yoksa illa üniversite öğrencisi olmak mı gerekiyor? teşekkürler cevap için.
  • Patient93 kullanıcısına yanıt
    4 senelik bi üniversite programına kayıtlı olman gerekiyor.

• Delabellas kullanıcısına yanıt
    anladım hocam sağol cevap için. benim tek şansım o zaman dil okuluna kayıt olup 1 yıllık vs. gitmeye çalışmak.
  • 15 eylul de travel plani olan iletisime gecebilir

• Merhaba arkadaşlar.

2018 yazı için work and travel yapmak istiyorum. Ancak şöyle bir durum var. Ben universitemde 5.seneme gececegim. Yani bi sene okulu uzattım ve kısmetse bu sene son senem olacak. Ancak duyduğuma göre son sınıf öğrencileri için wat olayı biraz sıkıntılı oluyormus. Yani abd vize verirken zorluk Cikarabiliyormus. Tabi benim arkadaşım şu an utahta wat yapıyor. O da 4.sinif idi fakat onun okulu da uzadı.

Şimdi benim sormak istediğim ben okulunu 1 sene uzatmis bir son sınıf öğrencisi olarak wat yapabilme şansım nedir? Daha önce benim durumuma benzer duruma sahip olup da wat yapabilen oldu mu ya da çevrenizde bunun gibi örnekler duydunuz mu?

• Nasipse bende 2018 yazında gitmek istiyorum. Ama hangi acenta ile gitmeliyim ve hangi eyalete gitmeliyim karar veremdim. Biraz araştırma sonucu kararımı vericem.
  • Cedar Point e hangi şirketle gidilebilirim arkadaşlar?

• Acenta arayan arkadaşlar yero şirketini kesinlikle önermem, geçen sene onlarla gittiğimizde pişman olduk, parayı aldıktan sonra hiçbir şekilde ilgilenmiyorlar herşey parayı alana kadar, önereceğim 3 şirket var united towers. Explorer yurt dışı eğitim ve İccp bu üç şirket de çok ilgilidir

• Sıkıntı olmaz ingilizcen iyiyse derdini anlatabilirsen alırsın vizeyi 7 senede okulunu tamamlayan 2,10 luk öğrenciler bile alıyor

• Baymakli_Dondurma kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam

• Merhaba arkadaşlar onumuzdeki yaz 2 arkadas wat yapicaz hangi sirketle yapmamizi tavsiye edersiniz. Bazi arkadaslarim elt ile gitmisti gacen yaz 3000 dolar fln tuttu maliyeti dediler ben biraz daha uygun birsey istiyorum ama guvenilir ve sikintisizda olmasini istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir ?

• Up!

• westline dan uzak durun
  • Arkadaşlar daha önce yazdığım gibi kesinlikle yero yu önermiyorum onun haricinde explorer , iccp , united towers şirketleri çevremden gidip genellikle memnun kalınan şirketlerdir

• united towers 1950 dolar istedi

Fiyat sizce iyimi?

Bunun haricinde ne kadar masrafim olacak?

Not ortalamasınin ikinin altında olmaması gerekiyormuş ama benimki 1 falandır

• Fiyat çok fazla değil, ortalamanın biraz üzerinde, bunun haricinde sanırım 300$ vize ve sevis ödemesi, ayrıca uçak bileti parası da 700-800$ tutar

• Merhaba arkadaşlar. Ben United Towers'a başvuru yaptım. Ücret 2050 Dolar. Dün Filipinli biri tarafından arandım. Dil testim yapıldı. Intermediate çıktı. Ben %100 İngilizce olarak Makine Mühendisliği okuyorum. Son sınıftayım. Benimle beraber 3 arkadaşım daha gelecek. Diğer arkadaşların seviyeleri Upper Intermediate ve Advance çıktı. Görüşmeleri yaparken beraberdik ve sonuçlar açıklanana kadar hepimizin düşüncesi, benim advance olmamdı. Çünkü görüşme çok iyi geçmişti. Artık şanstan mıdır bilemem, sonuç Intermediate. Dönem sonunda not ortalamam 1.95-1.99 arasında olacak. Şirketten söylenene göre benim vize alabilmem için Advance olmam gerekiyormuş. Yoksa çok zormuş. Şimdi daha önce giden arkadaşlara sorularım;
    1-1.95-1.99 ortalamayla ve Intermediate dil seviyesiyle vize alabilir miyim?
    Eğer alırsam;
    2-Intermediate seviyesinde iş bulmam zor olur mu?
    3-Bulduğum işler kötü mü olur?
    4-Bu durumu düzeltme şansım var mı?

5-Bana vereceğiniz tavsiyeleriniz var mı?
  • ya bu şirketlerde ne kadar boş olmuş.Kendi kontenjanındaki işleri doldurmak için yapmadıkları şey yok.I put the dan ileri gitmeyen ingilizcesi olan adamlar gördüm.Bu adamlarda mutfakta falan değil birebir insanlarla iletişime geçen adamlardı.Vize görüşmesinde not ortalamam düşüktü ve maksimum 45 saniyede vize aldım.Çok abartmayın gözünüzde bu olayları.Yok ortalamam buydu yok ingilizce seviyem buydu falan diye.Birde ingilizce geliştiricem diye gitmeyin.Ağır şartlar altında adeta amerikalıların arkasını topluycaksınız.Karşılığında tabi Türkiye'den daha iyi kazanacaksınız.KAzandıklarınızlada daha iyi şeyler görcek daha güzel yaşıyacaksınız.Staj problemim olmasa tekrar gidip tekrar aynı işi yapmaya razıyım.Şimdiden herekse bol şanslar.
  • Arkadaşar Studyzone hakkında bilgisi olan var mıdır? Bu şirketi seçenler memnun kaldı mı?
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.