Şimdi Ara

2017 WORK&TRAVEL (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
645
Cevap
27
Favori
26.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Peki arkadaşlar anladım sağolun

@steview hocam bu şirketlerle konuştun mu hangi işler kalmış, ne kadar kontenjan kalmış, fiyatları nedir söyleyebilir misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Di Zetemeno -- 28 Şubat 2017; 9:16:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar vize randevu ücretini şirkete verilen para haricinde mi vermemiz gerekiyor? 160 dolar istiyorlar şimdi. gerçi ücretin konsolosluğun hesabına direkt yatırılacağını söylüyorlar ama ben şirkete verilen paranın içinde diye biliyordum.
  • Merhabalar hocam,konuşma fırsatı buldum hepsiyle ancak şöyle bir durum varmış şu anda.Sen kayıt ücretini ödüyorsun seni sıraya alıyorlar,sıra sana geldiğinde job offerlr atıyorlar ve beğendiğin olursa kayıt yaptırıyorsun.Yoksa kayıt ücreti olan 300$'ın geri iade edileceğini söylediler.İngilizce olarak da çoğu firma upper seviyesinden alıyormuş kayıtları ve genel olan işler lifeguardlık.Şimdilik edşndiğim bilgiler bu kadar.İyi günler diliyorum

• uçak biletini alan arkadaşlar var mı ? nasıl ve nerden almamızı önerirsiniz ? uçuş içi hizmetler (yemek kahvaltı içki vs. ) dahil oluyor mu her bilette ? bide keza bagaj olarak ağırlık ne kadar kabul ediyorlar
  • Hocam merhabaalr baktığım işler sonucu arizona williams da bir otel işi var pozisyonun kesin olmadığı ve bir de virginia tarafında lifeguard işi var kazanç,eyalet,ingilizce pratiği,sosyalleşme açısından hangisini önerirsiniz.Şimdiden teşekkür ediyorum

• Uçak biletini şirketinden bağımsız alan var mı? Önerebileceğiniz acenta var mıdır?
  • Yero ile giden arkadaşlar uçak biletinizi mutlaka kendiniz alın. Yero nun kazık uçak biletlerini almayın

• StevieW kullanıcısına yanıt
    islerin tum detaylarini gormeden yorum yapmam sacma olur. Pozisyon , satlik ucret , konaklama sekli , konaklama ucreti , isyerinin ozel kurallarinin olup olmadigi vs bir suru detay gormek lazim. Bunlar da bos job offer ya da is detayinda yazar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: met4lium

Uçak biletini şirketinden bağımsız alan var mı? Önerebileceğiniz acenta var mıdır?

kayak.com ve skyscanner.com dan ucusunu arat. Oralardan en uygun fiyati bulursun. Illa turk sitesi olsun , kredi kartina taksit yapsin gibi ozellikler istiyorsan , geziko.com , ekobilet.com , ucuzabilet.com gibi siteler var. Ayrica yabanci sitelerden de alsaniz , bankanizi aradiginizda o harcamayi kucuk bir vade farki koyarak taksitlendiriyorlar.
  • StevieW kullanıcısına yanıt
    life guard
  • Arkadaşlar texas dallasta eğlence parkında lifeguard veya fab işi var fab olarak çalışıcam büyük ihtimal.Haftalık çalışma saatini kendimiz belirliyormuşuz yüksek saatler alabilirmişiz rahatlıkla 70-80 saat gibi 2.işe gerek kalmaz dediler... Saat başı ücret 8 dolar konaklama müstakil evlerde kendimize ait banyosu odası olan evlerde kalıcakmışız.Haftalık 100dolar. İşe serviste olucakmış. Sizce nasıl bir iş kabul etmelimiyim ? bölge hakkında bilgisi olan daha önce dallasa gitmiş olan varmı aramızda acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgursum

quote:

Uçak biletini şirketinden bağımsız alan var mı? Önerebileceğiniz acenta var mıdır?

kayak.com ve skyscanner.com dan ucusunu arat. Oralardan en uygun fiyati bulursun. Illa turk sitesi olsun , kredi kartina taksit yapsin gibi ozellikler istiyorsan , geziko.com , ekobilet.com , ucuzabilet.com gibi siteler var. Ayrica yabanci sitelerden de alsaniz , bankanizi aradiginizda o harcamayi kucuk bir vade farki koyarak taksitlendiriyorlar.

Teşekkürler cevabınız için. geçen sene virgin airliness'ta demostic uçuşunu expedia'dan almıştım. Türkiyeden alsam herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım? Geçen sene danışmanın biletini sunduğu bileti alarak bir hata etmiştim. Dönüş uçuşunun değişikliğinde direk havayollarıyla mı bağlantıya geçmem gerekiyor?

• Merhaba arkadaşlar,
    Daha önceden Lake George'a giden var mı? Varsa nerede kalıyordunuz, kalacak yeri nasıl buldunuz ve ne kadar ödüyordunuz?
    Ayrıca, Lake George'da ve ya yakınlarında kesinlikle şuraya gidin ve ya şunu yapın dediğiniz şeyler var mı? Lake George'a yakın Wal-Mart, Giant tarzı alışveriş yerleri ve ya outletler var mı? Sorularımı cevaplandırırsanız çok sevinirim...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozgursum

quote:

Teşekkürler cevabınız için. geçen sene virgin airliness'ta demostic uçuşunu expedia'dan almıştım. Türkiyeden alsam herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım? Geçen sene danışmanın biletini sunduğu bileti alarak bir hata etmiştim. Dönüş uçuşunun değişikliğinde direk havayollarıyla mı bağlantıya geçmem gerekiyor?

dostum kayak.com ve skyscanner.com zaten icinde expedia nin da bulundugu bircok bilet sitesini aratip , en ucuz fyatlari cikaran bir nevi arama motoru. expedia da ucuz cikarsa alabilirsin kolayca. Sadece bilet alirken tukce karakterli harfleri kullanmayin. Ingilizce klavye ile yazin. BU tarz sitelerden alirsan donus biletini 100-200 dolar arasi bir ceza ile degistirirsiniz. Ama travel planini iyi yaparsaniz degistimenize gerek kalmaz. Ben hic degisiklik yapmadim bugune kadar gittigim zamanlarda. Degisiklik yapmak istediginde de evet havayolu firmasi ile irtibata geciyorsun. Illa websitesinden bakaym dersen , esnek bileti geziko.com satiyor. Bilet aratirken esnek bilet secenegini tiklarsan ona uygun fiyatlari gosterir. Her hangi bir bileti alirken iptal ve degisiklik kurallarini okuyun , sonra surpriz olmasin size.

• Bende bu yıl katılmayı düsünüyorum.Merak ettigim bişey var sizce iyi iş olarak adlandırabilecegimiz işler nelerdir ? Havuz tarzı yerlerde çalışmayı düsünmüyorum.

Bir de iyi bir işte saatlik ücret ve oda kiralama ücreti ne olmalıdır ? Tesekkürler.
  • WESTLINE adlı firmayı kesinlikle tavsiye etmiyorum arkadaşlar
  • ozgursum kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap için dediklerini göz önünde bulunduracağım.
  • Mackinac Island, MI - satıs ve bulasıkcılık- saat 8.90 dolar kalma ücreti 65 dolar
    Point O’Woods, NY -Candy Store Clerk - saat 10 dolar-kalma ücreti yok. ,

sizce hangisini secmeliyim.
  • Ny daki is iyi bence onu secmelisin.
  • Gençtur'un THY kampanyasını kaçırmayın derim arkadaşlar. Esnek bileti IST-JFK, MIA-IST için 2250 TL'ye aldım. Normalde ekonomik bilet 3200'e satılıyor. NY dışında 11-12 destinasyon daha kampanya dahilindeydi sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.