Şimdi Ara

2017 ve Ötesi | Riot Pls

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• turnuva görevleri geldi forumdan 3 takım rahat çıkar
  • Adam çaktırmadan ne kadar beleşe ulaşılabilecek içerik varsa nerfledi.
  • Turnuva olayı gayet güzel düşünülmüş
  • Rito pls

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana turnuva ödülleri çöp geldi. Xp takviyesi , hextech skin totem parçaları... ee bunlar mı yani ?

• adamlar her sene oyunda köklü değişklik yapıp lol'ü büyütüyoruz diyorlar ama, oyuncu sayısını düşürüyorlar.. şahsen 2 yıldır oynayan biri olarak artık zevk alamıyorum özeliklerde de rün değişikliğinden sonra
  • her şeyi normal karşılarım da artık 5 yıllık laptapuum oyunu kaldıramaz duruma geldi bi gün ezip geçicem grafikleri çok yükselttiler kendileri her şeyi rp ye çektikleri gibi pc sektörüne de destek oluyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzgun_

adamlar her sene oyunda köklü değişklik yapıp lol'ü büyütüyoruz diyorlar ama, oyuncu sayısını düşürüyorlar.. şahsen 2 yıldır oynayan biri olarak artık zevk alamıyorum özeliklerde de rün değişikliğinden sonra

Senin oyunu birakman başkalarının bıraktığı anlamina gelmiyor.Ben 5 senedir oynuyorum ve gerçekten çoğu zaman çok yerinde değişiklikler yapiyorlar.Sezon 3 ten beri lol bitti oyuncu sayisi azaldi diye konuşulurken oyun buyumeye devam ediyor.Aylik 80milyon kullanici olan bir oyundan bahsediyoruz

• Rutzelq kullanıcısına yanıt
    ben (en azından kendim) lol bitti diye konu açmadım.. ancak benim savımın dayanağı rakamlar.. oyundaki hesap sayısının artması değil oyuna ilginin ve oynayan kişilerin azalması
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzgun_

ben (en azından kendim) lol bitti diye konu açmadım.. ancak benim savımın dayanağı rakamlar.. oyundaki hesap sayısının artması değil oyuna ilginin ve oynayan kişilerin azalması

Söylediğim rakam kayit sayisi degil aylik 80milyon kisinin oyuna girmesi oyunu oynamasi

• kuzgun_ kullanıcısına yanıt
    yapma yaw sen. senin çevrendeki oynayan sayısı azaldı diye herkes bıraktı sanıyorsun sanırım. internet kafeciyiz ve oynayan sayısı her gün artıyor. 2 yıla göre 3 4 kat daha fazla lol oynayan var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.