Şimdi Ara

2017- Uygulamalar için minimum iOS sürümü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 9.3.5 kullanıyorum ve telim daha üste güncelleme almayacak. O yüzden uygulamalar minimum ios 10 isteyene kadar sıkıntı yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    diğer bir güzelliği de yer kaplamaması. sadece face'i 2 hafta kullansan 700-800 mb yer kaplıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

Bu tur uygulamalarin yukarida tartistigimiz konuyla ilgisi yok. Ben de Alien Blue kullanicisiyim, hala Purchased Items ekranindan bulup indirebiliyorum. Hatta istersen cihazini bana getir, iTunes uzerinden sana da bir kopyasini yollarim. Fakat bu ozel bir durum. Reddit onceki yil cok kullanilan istemcilerden biri olan Alien Blue'yu satin aldi ve ilginc bir kararla uygulamayi rafa kaldirip Reddit adiyla yeni bir uygulama yayimladi. Dolayisiyla bu normal bir "uygulamanin App Store'dan kaldirilmasi" durumu degil. Yukaridaki konuyla da ilgisi yok.

Hocam dediğiniz şekilde bana "Flappy Bird" gönderebilir misiniz?

Bir de whatsapp güncelleme yapıp "durum" sekmesini eklediğinde üçüncü parti programların biriyle sürüm düşürdüm. Benim Whatsapp sürümümüde "durum" sekmesi yok mesela. "favoriler" var.

• skydiver132 kullanıcısına yanıt
    Zamanında satın almış kişiler indirebiliyor ve sizin indirebilmeniz için Apple IDi paylaşmanız lazım (yada iTunesden paylaşırsınız ama o bir garip olur)
    yokmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akzidenz -- 26 Mart 2017; 12:3:4 >
    Flappy Bird'un yedegi bilgisayarimdaki iTunes'da yakin zamana kadar duruyordu ama en son sildim onu da.

Whatsapp'daki Durum ozelligi geldigi gibi geri gidecek bence. Biraz daha bekleyin. Cunku kimse kullanmiyor. Snapchat ve Instagram bu kadar yaygin kullanilirken, stories ozelligi diger hicbir uygulamada yayginlasamaz. Zaten uygulamanin konseptine aykiri. Whatsapp geri adim atacak bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

Flappy Bird'un yedegi bilgisayarimdaki iTunes'da yakin zamana kadar duruyordu ama en son sildim onu da.

Whatsapp'daki Durum ozelligi geldigi gibi geri gidecek bence. Biraz daha bekleyin. Cunku kimse kullanmiyor. Snapchat ve Instagram bu kadar yaygin kullanilirken, stories ozelligi diger hicbir uygulamada yayginlasamaz. Zaten uygulamanin konseptine aykiri. Whatsapp geri adim atacak bence.

Hadi ya. Kötü olmuş. Keşke silmeseymişsiniz.

Hocam ilkin tel otomatik güncellemişti uygulamayı. Sinir oldum. Neyse bir yol buldum da istediğim sürüme döndüm. Bu şekilde kafam rahat. Adam akıllı bir güncelleme olmadı mı da güncellemem. Sosyal medya kullanmak istemiyoruz, illa dayatıyorlar. Zaten konusunu açmıştım. Belki gördünüz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

whatsapp okadar çabuk ios7 desteğini çekmez. En az 2 senesi var. Diğer yazdıklarınızın neredeyse hepsi tarayıcıdan kullanılıyor. Yavaş yada donarak çalişçağina hızlı olarak tarayicidan kullanırsın daha iyi

Evet uygulamaların hepsi tarayıcıdan kullanılabiliyor. Bugün denedim. Hoşuma gitmedi desem yalan olur :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.