Şimdi Ara

2017 Transferlerimiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1 - Orkan Çınar
    http://www.fanatik.com.tr/2017/06/11/besiktas-tan-orkan-cinar-a-4-yillik-sozlesme-1300108
    http://www.fotomac.com.tr/besiktas/2017/06/11/besiktasin-ilk-transferi-yurt-icinden

2 - Titi (Bedelsiz)
    http://www.fotomac.com.tr/besiktas/2017/06/11/besiktas-bedelsiz-aldi

Tahmini en az 2 ya da 3 ü gelir

- Musa Çağıran
    - Domagoj Vida
    - Deniz Türüç
    - Fatih Aktay
    - Volkan Şen (Serbest kalırsa)
    - Yusuf Yazıcı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 11 Haziran 2017; 22:9:41 >

• İşte bu butün dengeleri değiştirir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volkan Şen mi?Halısaha maçına çağırmam Fb onunla ne yapacağını düşünüyor sen takıma ekleme peşindesin.Yolladığımız Kerim Frei 10 tane Volkan şen ederdi.Volkanın Fbde bile işi yok ne Beşiktaş'ı
  • quote:

Orijinalden alıntı: largo21

Volkan Şen mi?Halısaha maçına çağırmam Fb onunla ne yapacağını düşünüyor sen takıma ekleme peşindesin.Yolladığımız Kerim Frei 10 tane Volkan şen ederdi.Volkanın Fbde bile işi yok ne Beşiktaş'ı

Beşiktaş bu sezon 60 ın üstünde maç oynayacak 15-20 maç oynasa yeter
  • Bir insanın açtığı her konu mu bu kadar mantıksız olur

• yenerbalcı kullanıcısına yanıt
    Ya böyle transfer olmaz madem 11ine oyuncu almıyorsun neden Volkana şans verelim ki?Gol mu atar hayır Asist mi yapar hayır?Çok zorda kalırsak alırız altyapıdan birini o bile Volkandan kötü oynayamaz.Adam son yılların en kötü transferi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

Bir insanın açtığı her konu mu bu kadar mantıksız olur

Mantıkla açtığını mı düşünüyorsunuz?

Hala

• Allah'a şükür bugün de Utku Yuvakuran, Mangala, Medel, Yazıcı, Lens, Aboubakar ve Ba'yı almadık.
  • Volkan Şen
  • Volkan şen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 12 Haziran 2017; 2:19:53 >
  • Bu ne knk kümede kalmaya mı oynayacaksınız
  • Resmen bunlar ligte kalmaya çalışan Kayserispor transferleri
  • Hasan Ali Kaldirim'i unutmussun.
  • titi iyi topçu

kasımpaşa bile sözleşme uzatmadı adamla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sommet de la montagne -- 12 Haziran 2017; 10:47:53 >
  • çok merak ediyorum forvet transferi ne olacak. en son gidip free burak yılmazı alabiliriz.
  • Vida gelmez sanmıyorum kanat yok stoper için şuan adam satmamız lazım ya marcelo ya adriano gidecek eldeki çöplerinde azından kurtulabiliriz pek mevla gelmez yani öyle uçmayın fazla şuan en başta halledilmesi gereken sorun kanat ve forvet
  • Bu senede FFP (Finansal Fair Play)'in devam etmesi dolayısıyla rahat rahat Şampiyonlar Ligi ve Türkiye Ligi'nden elde ettiğimiz gelirleri harcayamayacağız. Zaten Fikret Orman'da bu konuda ince eleyip sık dokuyor.

Mevcut kadroyu koruyup Şenol hocanın istediği bölgelere yapılacak transferler bizi Türkiye Ligi'nde zaten bir adım öne taşıyacaktır. Bunun yanında Türkiye Kupası'nda rotasyona gidebileceğimiz bir kaç oyuncu transfer edilirse Atiba'nın sezonda 40-50 maç oynamasına gerek kalmaz.

Bu sebeple tahminim Marcelo gibi kulüplerin transfer etmek istediği oyuncuları satıp onun yerine yeni bir stoper alacağımız yönünde. Şenol hoca geldiğinden beri ısrarla bir hızlı stoper istiyor. Oyun planını bir türlü kafasındaki şekle uyduramadığını düşünüyorum açıkçası. Elindeki kadro imkanı ile bir şeyler çıkarmaya çalıştı. Hoca transfer işlerine pek karışmıyor ama Avrupa'da da adından söz ettirecek bir takım yaratmak ve başarılı olmak istiyorsa bu konularda da elini taşın altına koymalı. İstediği bölgelere istediği adamları aldırtmalı.

Ayrıca Türkiye Ligi'nde şu anda Fb ve Gs'ye oranla daha ön planda olduğu için Avrupa Kupası'ndan ziyade lige konsantre olması benim açımdan daha mantıklı gelmekte. ŞL'de gidilebilecek yere gidilsin elbette ama ŞL için Türkiye Ligi'ni riske atmayacak şekilde bir ilerleme kaydetmemiz gelirler ve şampiyonluklar açısından önem arz etmekte. En azından benim için Öyle. çünkü Türkiye Ligi'nde şampiyon olmak ve direk ŞL'ye gidip gelirleri tek başına almak rakip takımlar açısından da yıpratıcı olabilir.

Mümkün mertebe Türkiye Ligi'nde şampiyonluk sayımızı arttırmamız için çalışmalarımızı sürdürmemiz ve bu bilinçle hareket etmemiz gerekir diye düşünüyorum.

Transferler konusunda henüz kafamda bir fikir oluşmadı. Adı geçen oyuncuların bir çoğu Vida, Gomez, Mangala vs. takıma katkı sağlayacak türden oyuncular olacağını düşünüyorum. Bunun dışında iç tranferde de Orkun'un pazartesi ya da salı günü açıklanabileceğini aldığım duyumlar doğrultusunda söyleyebilirim.

• Llorente

• Yorumları okurken kahkaha attım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.