Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
3.965
Cevap
133
Favori
252.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar Ağustosta bir arkadasimla beraber Antalyada 7 gun tatil yapmak istiyoruz. Kisi basi butce maksimum 1.500 tl. Önerebileceginiz otel varsa yazarsaniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HainKost0k

Arkadaslar Ağustosta bir arkadasimla beraber Antalyada 7 gun tatil yapmak istiyoruz. Kisi basi butce maksimum 1.500 tl. Önerebileceginiz otel varsa yazarsaniz sevinirim.

Aynı şekil Temmuz ağustos arası biz de bir arkadaşımla Antalya civarı olabilir. Bütçe kişi başı 1500-1600. Alkol kullanıyoruz. Alkol 24 saat ve yemekler iyi olursa süper olur. 7 gece olmasına gerek yok. 5 gece 6 gece makuldür. Tavsiyelerinizi bekliyorum

• temmuz sonu agustos bası ıcın 5 6 gunluk bır balayı oteli arayısındayım.fethiye kaş kalkan civarı var aklımızda merkeze yakın sakin bi yer önerebilirmisiniz ? max bütce 1500 1800 tl civarı..

bu arada nisanlım belcıka-türk vatandaşı ordan rezerve yaptırsak daha uyguna gelme ıhtımalı varmıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biglord58 -- 2 Mayıs 2017; 14:19:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biglord58

temmuz sonu agustos bası ıcın 5 6 gunluk bır balayı oteli arayısındayım.fethiye kaş kalkan civarı var aklımızda merkeze yakın sakin bi yer önerebilirmisiniz ? max bütce 1500 1800 tl civarı..

bu arada nisanlım belcıka-türk vatandaşı ordan rezerve yaptırsak daha uyguna gelme ıhtımalı varmıdır

kaş kalkan da ancak butik otel tarzı yerler bulabilirsiniz.. Fethiye lokasyonında ise herşey dahil güzel işletmeler mevcut,
    fakat 1500 TL bütçe ile iki kişi herşey dahil 6 gün tesisten pek birşey beklemeyn, yada herşey dahil olmayan yerlere bakabilirsiniz, o zamanda diğer masraflar yine cebinizden çıkacak, yani değişen birşey olmaz hatta daha masraflı olur.
    temmuz sonu agustos başı tarih için Fethiye bölgesinde herşey dahil kalacagınız balayınızı geçireceğiniz tesis için bence kişi başı min.250 tl bütçe ayırmalısınız, yani 5 gece 6 gün için min.2.500 TL gerekir. Gün sayısınız belki azaltıp maliyetinizi biraz aşağı çekebilirsiniz.

• 24 Temmuz giriş 29 temmuz çıkış 5 gece için Bodrum yada Antalya'da otel bakıyoruz.
    2 yetişkin bir de 1 yaşında bebeğimiz var.

Önceliğimiz denizin güzel olması, 2. önceliğimiz de yemeklerin güzel olması.

4-5 bin lira civarı da bütçemiz var.
    Nereleri tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dae-su Oh

24 Temmuz giriş 29 temmuz çıkış 5 gece için Bodrum yada Antalya'da otel bakıyoruz.

Bodrum bölgesi için Cocos the club'a bir bakın, F/P olarak iyi, özellikle çocuklu aileler çok tercih ediyor, ben baya bir araştırıp ve gidenlerin olumlu tazsiyelerini alınca buradan aldım.

Denizi oldukça iyiymiş, balıklarla birlikte yüzülen berrak bir deniz,camel beach'e yakın bir lokasyonda. Bütçe olarak ayırdığınız bütçeden çok daha hesaplıya gelir... Bodrumda daha iyileri için Bodrum Baia ve daha üst düzey için ise Voyage tabi bunların fiyat düzeyide daha üstte.

• quote:

Orijinalden alıntı: zvzv

quote:

Orijinalden alıntı: Dae-su Oh

24 Temmuz giriş 29 temmuz çıkış 5 gece için Bodrum yada Antalya'da otel bakıyoruz.

Bodrum bölgesi için Cocos the club'a bir bakın, F/P olarak iyi, özellikle çocuklu aileler çok tercih ediyor, ben baya bir araştırıp ve gidenlerin olumlu tazsiyelerini alınca buradan aldım.

Denizi oldukça iyiymiş, balıklarla birlikte yüzülen berrak bir deniz,camel beach'e yakın bir lokasyonda. Bütçe olarak ayırdığınız bütçeden çok daha hesaplıya gelir... Bodrumda daha iyileri için Bodrum Baia ve daha üst düzey için ise Voyage tabi bunların fiyat düzeyide daha üstte.

Öncelikle teşekkür ederim.
    Cocos the club'un denizi illaki iyidir ama tesis olarak bizim beklentimizi tam olarak karşılayamayacak gibi.
    Biraz daha lüks bir otele bakıyoruz aslında.

Mesela ilk gözüme çarpanlar Voyage Türkbükü oldu Bodrum için daha önce hiç gitmedim nasıldır net bilgim yok.
    Buna benzer tavsiyeleri alabilir miyim yada bütçeyi arttırmam mı gerekir?

• Forumdaşlar 6-8 mayıs için kız arkadaşımla antalyada otel bakıyoruz max 600 650 tl herşey dahil. Ets de bir çok otel var ama daha önce gitmedim hiçbirine. Tavsiye edeceğiniz bir yer var mı ?
  • Dae-su Oh D kullanıcısına yanıt
    Bodrum da voyage, titanic deluxe, vogue, rixos, kefaluka.

Üst segment diyebilrceğimiz oteller bunlardır. Fiyat sizi aşar ya da normal gelir bilemem ama deniz konusunda da tripadvisor'dan inceleyerek karar verebilirsiniz.

Bahsigeçen oteller temmuzfa 6-10 bin aralığındadır.

• Turtaş hotel konakli alanyadan 5 gün rezerve ettim ağustos ayına.. 1900 tl 2+2 çocuk.

Resimdeki otel kafami karıştırdı hemde kemer de..

İki oteli kıyaslarsak hangisi daha cazip çocuklar için..

• önceki 2 dönem voyage belekte konakladım gayet keyifliydi bu dönem geç kaldığım için bütçem dahilinde 3 otel arasında kaldım alva donna, güral premier belek, susesi. 22-26 Mayıs 2200'e Susesi aldım bakıp görecez artık :)
  • Dae-su Oh D kullanıcısına yanıt
    Rubi Platinum Spa Resort & Suites (otelin havuz, deniz, aquapark uzaklıkları çok fazla değil. İlk 5 yıldızlı otel deneyimimizdi harika idi)

Güral Premier Tekirova (Deniz ve doğa içiçe. Yemekler harika. Bebeğiniz biraz daha büyük olsa idi happyland kısmı tam size göre olurdu)
  • Sağolun arkadaşlar.

Seçenekleri Bodrum için Voyage Türkbükü (4600 lira) ve Antalya için Güral Premier Tekirova (4950 lira) olarak 2'ye indirdim.
    Bir tanesini seçeceğiz artık.
  • Arkadaşlar,
    tatilbakan.com diye bir site var. buraya mesaj bıraktığınızda oteller fiyatları atıyor mail adresinize. Örneğin 2500 TL Alanya,2 kişi diyorsunuz vs.. acentelerden biraz daha uygun fiyat veriyorlar. Aracısız direk otelden yani. Direk otelden rezervasyon yaptırmak isteyenler için ideal. buraya linki yazıyorum.www.tatilbakan.com. ( birde fiyatta pazarlıkta olabiliyor oteli aradığınızda. herkeze iyi tatiller.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SYMBOL07

Arkadaşlar,
    tatilbakan.com diye bir site var. buraya mesaj bıraktığınızda oteller fiyatları atıyor mail adresinize. Örneğin 2500 TL Alanya,2 kişi diyorsunuz vs.. acentelerden biraz daha uygun fiyat veriyorlar. Aracısız direk otelden yani. Direk otelden rezervasyon yaptırmak isteyenler için ideal. buraya linki yazıyorum.www.tatilbakan.com. ( birde fiyatta pazarlıkta olabiliyor oteli aradığınızda. herkeze iyi tatiller.

Dostum acikcasi siteye guvenemedim neden dersen sadece Antalya bölgesi var hadi onu geçtim cocuk yasini girmek istedigimde günümüz tarihinden cocuklarimin dogum tarihine kadar geri giymek zorundayim sıkıldım yapmadım

• Arkadaşlar Aquapark fantasy hotel de tatil yapan var mi kaydırakları cok guzel görünüyor kucuk cocuklarim var orada eglenirler diye düşünüyorum yada ayni konseptte onerebileğiniz uygun otel var mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nusperato -- 3 Mayıs 2017; 11:27:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forgetLove

Turtaş hotel konakli alanyadan 5 gün rezerve ettim ağustos ayına.. 1900 tl 2+2 çocuk.

Buradakiler Güral premium. Maxx royal voyage den aşağısına yorum yapmazlar. Özür dilerim bir de titanic deluxe var onu unutmuşum...
    Boşuna cevap beklemeyin.
    Yazılan çizilen otellere bak sanki herkes zengin.
    Fiyat performans veya sıcak fırsat oteli paylaşımı sıfır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

quote:

Orijinalden alıntı: forgetLove

Turtaş hotel konakli alanyadan 5 gün rezerve ettim ağustos ayına.. 1900 tl 2+2 çocuk.

Buradakiler Güral premium. Maxx royal voyage den aşağısına yorum yapmazlar. Özür dilerim bir de titanic deluxe var onu unutmuşum...
    Boşuna cevap beklemeyin.
    Yazılan çizilen otellere bak sanki herkes zengin.
    Fiyat performans veya sıcak fırsat oteli paylaşımı sıfır.

Bende 15 günlük gural tatilinden sonra hani stress atma normale dönme halka karışma babında sormustum diyeyim bari

Saka bir yana tatilini buralarda degerlendirip kiyaslamaya yapabilecek birileri vardır diye sormustum..

• nusperato N kullanıcısına yanıt
    Otel konseptini hizmetini bilmiyorum ama aquapark olarak adaland ile birlikte dünya çapında kompleks bunlar çok.egleneceli oluyor tabi her yaştan dışarıdan da müşterileri oluyor ama yeterince.buyuk zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: SYMBOL07

Arkadaşlar,

Merhabalar bu site ile bir alakanız varmıdır_
    Site kuruluş olsun, bilgiler vs iletişim olsun pek güven verici bir site değil.Siz bu şirket ile herhangi bir tatil gerçekleştirdiniz mi?
    Bir başka konuda da ,aynı mesajı paylaşmışsınız ondan merak ettim..
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=125980915
    Neden soruyorum eğer böyle bir şirket ile konaklama tecrübeniz yok ise bu mesajlara bakan insanların tatil zamanlarında bir sıkıntı yaşanabilir.Bilgi verirseniz sevinirim.İyi forumlar.

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.