Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.965
Cevap
133
Favori
252.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Crystal Nirvana logon mu hangisini tavsiye edersiniz ağustos ayı için

Pazartesi almam gerek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

Hilton Bodrum Türk bükümü

Crystal Nirvana logon mu hangisini tavsiye edersiniz ağustos ayı için

Pazartesi almam gerek

Hilton türkbükü alın ağustos ayında çok daha iyi olur.

Kemer tarafında nefes alamazsınız ağustos ayında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 3000-3500 civarı 2 kişi ve 3 yaşında oğlumla Mayıs 21 den itibaren otel arıyorum,

Tavsiyelerinizi dinlemek isterim

• quote:

Orijinalden alıntı: Natsukaw.S

Arkadaşlar 3000-3500 civarı 2 kişi ve 3 yaşında oğlumla Mayıs 21 den itibaren otel arıyorum,

Mardan palace, titanic deluxe, cornelia inceleyin hocam.

Ben olsam mardan palace seçerdim:)

• Eşim ve 3 yaşında oğlumla birlikte Eylül başında bayram sonrası 5 yada 6 gece max 2500-3000 TL bütçeyle Akdeniz'de bir aile oteli bakıyoruz.
    Otel ve deniz temiz olsun yeter bizim için..Bu "Cocos The Club" için baya rezervasyon yapılmış sanırım, tavsiyesi olan var mı?
    Jiva Beach Resort cok güzel görünüyor ama pahalı geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cLk

quote:

Orijinalden alıntı: Natsukaw.S

Arkadaşlar 3000-3500 civarı 2 kişi ve 3 yaşında oğlumla Mayıs 21 den itibaren otel arıyorum,

Mardan palace, titanic deluxe, cornelia inceleyin hocam.

Ben olsam mardan palace seçerdim:)

Hocam 3ü arasında oğlumun rahatça eğleneceği yemek konusunda rahat edeceğimiz hangisini tavsiye edersiniz?

Alkol meşrubat 3ün dede doldurma sanırım?

• Birkac gune erken rezervasyon bitiyor sanirim.o zaman fiyatlar belli olur.eğer beklenen reservasyonlar olmadiysa fiyatlar düşebilir.otel bazli indirimler olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi watersreep -- 29 Nisan 2017; 20:33:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: watersreep

Birkac gune erken rezervasyon bitiyor sanirim.o zaman fiyatlar belli olur.eğer beklenen reservasyonlar olmadiysa fiyatlar düşebilir.otel bazli indirimler olabilir.

Otellerin %80 açılmadı hala nisan ayında açılan oteller haziranda açılmaya başlıyor ordan hesap et durumu

• Arkadaşlar merhabalar,
    Eşimle beraber bu yıl ege tarafında ultra herşey dahil otel arayışımız bulunmaktadır.

Bütçem 1250-1500 TL önerileriniz var mıdır ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalafatoglu

Arkadaşlar merhabalar,
    Eşimle beraber bu yıl ege tarafında ultra herşey dahil otel arayışımız bulunmaktadır.

O fiyatlara uhd bulamazsınız

• radko kullanıcısına yanıt
    2 gun once yazmistim.su an fiyatlar gecen sene ye gore %50 bana gore yuksek.piyasa olusacak onumuzdeki gunlerde.beklenen doluluk olmaz ise fiyat kiracaklar.tatile kim gitmek istemezki.gecen sene geceligi 220 tl olan otele niye 300 tl vereyim.yazik degilmi.

Bu arada coğu otel tur şirketi haric tlf ile rezervasyon aliyor.yukarda biri bahsetmisti.arayin kafanizdaki oteli fiyat i birde otelden alin.firsat hic bir zaman bitmez

• quote:

2 gun once yazmistim.su an fiyatlar gecen sene ye gore %50 bana gore yuksek.piyasa olusacak onumuzdeki gunlerde.beklenen doluluk olmaz ise fiyat kiracaklar.tatile kim gitmek istemezki.gecen sene geceligi 220 tl olan otele niye 300 tl vereyim.yazik degilmi.

Bu arada coğu otel tur şirketi haric tlf ile rezervasyon aliyor.yukarda biri bahsetmisti.arayin kafanizdaki oteli fiyat i birde otelden alin.firsat hic bir zaman bitmez

Ben yazmıştım biliyorum fırsat bitmez hiç bir zaman👍

Okumanı tavsiye ederim ‪http://www.ntv.com.tr/ekonomi/turizm-geliri-ilk-ceyrekte-yuzde-17-azaldi,_2_SAf4OUECw2tPpvK311g

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 29 Nisan 2017; 22:13:44 >
  • Lucifer kullanıcısına yanıt
    2 yaz once golden beach de kalmistim.fp olarak iyi idi o fiyata.oldum olasi binali otellerde kalmak istemem.asansöre in bin.şehirden kaciyoruz.bahceli peyzaji guzel.iki katli odalarda kalmistim.evet odalar eski idi ama dedigim gibi bungalov tarzi balkonlu odalari guzeldi ya.yemekler ortalama.icki kalitesi dusüktu.viski icin oda no istiyorlardi arti eksileri var tabi ama fiyat onemli.gecen hafta bakmistim.temmuz basi 300 tl kisi fiyati dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi watersreep -- 29 Nisan 2017; 22:15:0 >
  • Gordum haberi.ama tahminim şehir otellerimde düşüş var.mesela istsbul oteller boş.ama sahiller dolu olabilir.

O hsberin iki sayfa gerisinde bir haber daha var.rus turist sayisi %109 artmis ilk çeyrek de.bu sene ruslar gelirse fiyatlar zor duser.iki senedir gittigim otelleri indirimden dolayi secmistim.bu sene yabanci turist gelirse ayni indirim zor.belkide bu yuzden şu an fiyatlar yuksek.
  • quote:

2 yaz once golden beach de kalmistim.fp olarak iyi idi o fiyata.oldum olasi binali otellerde kalmak istemem.asansöre in bin.şehirden kaciyoruz.bahceli peyzaji guzel.iki katli odalarda kalmistim.evet odalar eski idi ama dedigim gibi bungalov tarzi balkonlu odalari guzeldi ya.yemekler ortalama.icki kalitesi dusüktu.viski icin oda no istiyorlardi arti eksileri var tabi ama fiyat onemli.gecen hafta bakmistim.temmuz basi 300 tl kisi fiyati dediler.

Golden beach'in peyzajı harikadır bizim kaldığımız oda her yere yakın bir konumdaydı. Viski tekila vs için biz de oda kartını veriyorduk, çünkü ultraherşey dahil ve herşey dahil olarak 2 konsept varmış sanırım bu yüzden istiyorlardı, zaten girişte resepsiyondakiler kartınızı isterlerse çekinmeden verin bir problem yok demişlerdi.

• kalafatoglu kullanıcısına yanıt
    Tarih ve kaç gece düşünüyorsunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kalafatoglu

Arkadaşlar merhabalar,

Kaliteli alkol istiyorsanız: Amara sealight elite (kuşadasında kaliteli alkol veren sayılı otellerden)

Palm wings Ephesus ( UHD konsepti içeriyor bi bakın derim)

Sealight resort hotel (UHD konsepti var fakat araştırmak lazım)

Özdere tarafında Paloma pasha ve Sunis efes royal palace bakabilirsiniz fakat fiyatlar diğerine göre daha pahalıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: cradleofden

Eşim ve 3 yaşında oğlumla birlikte Eylül başında bayram sonrası 5 yada 6 gece max 2500-3000 TL bütçeyle Akdeniz'de bir aile oteli bakıyoruz.
    Otel ve deniz temiz olsun yeter bizim için..Bu "Cocos The Club" için baya rezervasyon yapılmış sanırım, tavsiyesi olan var mı?
    Jiva Beach Resort cok güzel görünüyor ama pahalı geldi.

Geçen sene Jivada kaldım, deniz hariç çok iyi bir tesis F/P çok tatminkar idi, yalnız bu sene çok talep gördüğü için aralık ayında erken rez. ile almadıysanız fiytlar talep nedeniyle geçen seneye göre yükselmiş. Bu senede kısmet olursa Temmuz da Bodrum Cocosa gidicez, burayı alırkende çok araştırdım, giden tanıdıklarım var, bu sene 3.ye gidiyorlar, tanıdıgım ETS acentasıda memnuniyeti yüksek bir tesis birçok giden sonraki sene tekrar gidiyor deyince buradan yer aldım. Aralıkta almıştım fakat bu ay fiyatlarda hafif bir düşüş olmuş, ETS fiyat farkını iade etti hemen... Bütçe yüksekse (kişi başı günlük 300-350 TL ve üzeri) o bölgede daha iyileri mutlaka var (Voyage vs.) fakat bu fiyat seviyesinde cocos F/P olarak en iyi tesislerden.

• otellerin kendilerine ait plajlar ayrılıyormu? yani yan otelin sahili daha iyi ise orayı kullanabilirmiyiz yoksa arada bölme ile ayrılmış mı oteller veya dışarıdan birisi gelip kullanabiliyormu buraları
  • Titanic Deluxe Belek ten yerimi ayırttım.

21 mayıs 27 mayıs arasında 2 yetişkin ve 3 yaşında oğlum ile 3100 liraya aldım.. Son ana kadar fiyatları kontrol edeceğim belki düşer diye. :)
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.