DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
2017 Tatil Fırsatları ve F/P oteller
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı
1.882
Cevap
189
Favori
94.541
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Gezi ve Turizm >> Oteller ve Tavsiyeler >> 2017 Tatil Fırsatları ve F/P oteller
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1067 Mesaj
      19 Nisan 2017 10:30:06
      quote:

Orijinalden alıntı: kepirlikerem

Family Life Pascha hakkında bilgisi olan var mı ? 5 gece 680 lira 2 kişi (bi gecesi hediye) otel 3 yıldızlı görünüypr ancak konsep herşey dahil şekilde hatta çoğu 5 yıldızlı otelden daha iyi. Yorumları da çok iyi. Gidip kalan biri yorum yaparsa bugün alacağım

hangi tur şirketinden baktınız ?

bana da bu şekilde uygun fiyatlı otel lazım

• Teğmen
      204 Mesaj
      19 Nisan 2017 10:49:22
      Tatilbudur'dan hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Yeni dünyalara göç etmek gerek..
    • Teğmen
      164 Mesaj
      19 Nisan 2017 15:25:21
      11 eylül de anneme İzmir den Antalya uçağına yer almıştık şimdi Pegasus iptal edildi diye uçuş mesaj geçmiş
      Edit; Pegasus İzmir Antalya direk uçuşları kaldırmış aktarmalı uçuşlar olacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alikkkk -- 20 Nisan 2017; 10:6:37 >

• Yarbay
      2551 Mesaj
      19 Nisan 2017 15:36:41
      quote:

Orijinalden alıntı: CyberBot

23tem_26tem arasında tavsiye edeceğiniz otel varmı. Aklımda olan yerler kaş, fethiye. Yüzmeyi pek bilmiyoruz o yüzden sahili düzgün olması lazım. Etraftada gezecek yerler olursa iyi olur. Bütçe 4 gece için 2bin. Çok iyi olursa bütçe artabilir.

Yokmu önerisi olan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2014 Hyundai i20 Sense.
    • Yüzbaşı
      474 Mesaj
      19 Nisan 2017 19:35:06
      quote:

Orijinalden alıntı: lebronn

Karmir Resort hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?Yemekler,fiziki durumu,deniz,imkanlar vs.

Denizi güzel ve odaları güzel onun dışında yemekleri içecekleri kötü servis kötü otelin alanı çok dar eğlencesi yok hizmeti kötü. Denize giderken otelin dışından 150 metre yuruyorsunuz.

Vestel alma, aldırma!!! Aldığın her elektronik ürünün fiyatını Vestel'in arttırdığını unutma!!!
    • Binbaşı
      1557 Mesaj
      20 Nisan 2017 15:03:03
      side belek tarafında 3 gece (2 yetişkin 2 cocuk; 5 ve 8 yaşında) aile tatili yapmak istiyoruz. daha önce TUİ Magic Life Waterworld'e gittik beğenmiştik buna benzer cocukların sıkılmayacağı kaydırakları/havuzu güzel neresi var acaba?Bütçe max 3 günlük için 4000tl.

Voyage Belek? Susesi? Ela Quality? Alibey? ya da hangisi?

Teşekkürler.

Pioneer 428xd KURO Plazma - LG 37LH7000 LCD, DSmart Goldmaster, Sony DAV-DZ660 5+1 Sinema Sistemi, Intel D865PERL Anakart/ Intel P4 3.0 GHZ HT / 120GB Samsung HDD/512x2 Kingston DDRam/ ATI Radeon 9800Pro@xt Ekran Kartı /Logitech z2200 2+1 200WRMS Hop./10/100 Ethernet Kartı, AsusTA230 300W Kasa/TpLink Modem/LG CDRom+Lg CdWriter+Asus DvdWriter+3.5 Floppy Drive A
    • Teğmen
      203 Mesaj
      20 Nisan 2017 17:36:51
      quote:

Orijinalden alıntı: bistroman

side belek tarafında 3 gece (2 yetişkin 2 cocuk; 5 ve 8 yaşında) aile tatili yapmak istiyoruz. daha önce TUİ Magic Life Waterworld'e gittik beğenmiştik buna benzer cocukların sıkılmayacağı kaydırakları/havuzu güzel neresi var acaba?Bütçe max 3 günlük için 4000tl.

Voyage Belek? Susesi? Ela Quality? Alibey? ya da hangisi?

Teşekkürler.

Şu yazdıkların arasında açık ara ela qualty önde gider

harunturkmen
    • Yarbay
      3142 Mesaj
      20 Nisan 2017 17:46:56

gural mremium da 4 gece alinabilir

bistroman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Member of DH since 2001
      Best Restoration Druid in the world.( aka Sugosu )
      Best Pro Evolution Soccer Player in the world ( aka Gladiator )
      When I was your age, i rocket jumped all the way to school, both ways....
    • Teğmen
      159 Mesaj
      20 Nisan 2017 20:58:06
      quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Dostum hanımla bu akşam içim dışım otel oldu bakmaktan. Öncelik deniz olduğundan bayağı bir araştırdık.

2 gün cocos the club
      3 gün belcekız
      2 gün mirage park resort kemer görünüyor.

Kemer konusunda emin değiliz ulusoy mu yoksa burası mı diye. Yarın inceleyecek ama göynük bölgesi olacağı kesin. Jivayı bu sene es geçiyoruz.

Henüz netleşmese de kemeri silip 3-3 de yapabiliriz. Bakalım yarın netleştireceğiz.

Cocos da deniz sığ ve balıklarlar yüzülüyor yorumu, ölüdeniz zaten renginden cezbediyor. Kemer de aynı şekilde doğası dolayısıyla rotamız görünüyor.

Peki rota olarak ne taraftan başlamak gerekir ? Bodrum'dan aşağı mı yoksa antalyadan yukarı mı? Tarihler temmuz 10-24 arasında olacak. Yola istanbuldan çıkacağız o yüzden km değişmiyor.

Yalnız ölüdeniz sığ mı yoksa derin mi anlayamadım. Kesinlikle iskeleden denize giremiyor ya da bir anda derinleşen, kıyıdan açılırım sorun değil ama tekneden vs mesela hayatta giremem. Önce ayağım yere değecek sonrası sorun değil. :)

Öncelik deniz ise;

Bodrum Cocos için; bende sizin burada denizi için yazdığınız methiyeleri (balıklarla birlikte yüzülen çok keyifli denizi olduğunu) daha önce birkaç kere giden yakınlarımdan bizzat duyup tavsiye alıp öyle seçmiştim... Düşünün artık bu sene 3. kez gidecekler.

Fethiye konusunda; Yazdığım gibi geçen sene Jiva Beach de kalmıştık. Tesis olarak 10 numara, fakat bulunduğu çalış plajının denizi maalesef keyifli değil. Sizin yazdığınız tesisin (Belcekız) lokasyonuna baktım.. ölüdeniz plajının orada bulunuyor, gerek ölüdeniz plajı gerekse hemen yanındaki milli parkın içindeki gerçek ölüdeniz kısmında daha evvel defalarca kez denize girmişliğim var... plaj tarafında deniz çabuk derinleşir, ve bana hiçbir zaman keyif veren bir deniz olmadı. Belkide daha iyilerine girdiğim içindir.

Kemer konusuna gelince; geçen yaz yine kemer Tekirovada Martı Myrada kaldık (tesis servis gıda ve hijyen olarak kötüydü), ve tekirovanın denizi benim tr.de girdiğim belkide en keyifli denizdi, öyleki, ne ben ne de eşim bir kez bile tesisin havuzuna ayagımızı dahi sokmadık. Göynük kemerin doğusunda tekirovada batısında kalıyor, yakın bölgeler.. deniz kalitesininde yakın olacagını düşünüyorum, Tekirovanın dogasıda (çam ormanları) denizide gerçekten muhteşemdi. Fiyatı yüksek olmasa bu sene hemen martı myranın yan tarafında gerçekten çok kalite olan Güral premier de kalmak isterdim.

Rota konusunda; özel bir durum yok ise bu tamamen sizin keyfinize kalmış, mesela ben bodrumdan başlayıp sonrasında güneye devam etmeyi planladım.

• Binbaşı
      1557 Mesaj
      21 Nisan 2017 10:53:51
      quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

gural mremium da 4 gece alinabilir

4500 küsür oluyor fiyat 4 gece.... bütçe 4000 demiştim

Pioneer 428xd KURO Plazma - LG 37LH7000 LCD, DSmart Goldmaster, Sony DAV-DZ660 5+1 Sinema Sistemi, Intel D865PERL Anakart/ Intel P4 3.0 GHZ HT / 120GB Samsung HDD/512x2 Kingston DDRam/ ATI Radeon 9800Pro@xt Ekran Kartı /Logitech z2200 2+1 200WRMS Hop./10/100 Ethernet Kartı, AsusTA230 300W Kasa/TpLink Modem/LG CDRom+Lg CdWriter+Asus DvdWriter+3.5 Floppy Drive A
    • Çavuş
      40 Mesaj
      21 Nisan 2017 14:52:41
      Güral premium için kampanya vs arıyorum varmı elinde güzel bi fikri olan

• Teğmen
      245 Mesaj
      21 Nisan 2017 14:54:49
      voyage dan şaşma hocam

• Teğmen
      203 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:00:35
      quote:

Orijinalden alıntı: SSEMRES

Güral premium için kampanya vs arıyorum varmı elinde güzel bi fikri olan

Yok abi

Direkt gidip etsden alacaksın

En güzeli aralık ayında en ucuza almak

harunturkmen
    • Onbaşı
      15 Mesaj
      21 Nisan 2017 17:55:23
      19 Mayıs için Bozcaada'da ucuz pansiyon önerisi olan var mı?

• Er
      9 Mesaj
      22 Nisan 2017 14:10:47

Ben de Bu otele bakıyorum haziran ayı uçak dahil 1 hafta 1600₺ fiyat aldım tatibudur üzerinden.Fakat otelde Türk turistlere özellikle çocuklara yönelik aktivitelerin zayıf olduğunu ve tuvaletlerde taharet musluğu olmadığına yönelik yorumlar var.Oteli arayıp sormak lazım.Bir de İncekum'da Pegasos Hotel için çok iyi yorumlar var.Oranın fiyatı da Haziran başı 2 yetişkin 1 hafta uçak dahil 1950 ₺.

mur@t_fb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      79 Mesaj
      22 Nisan 2017 14:37:53
      Merhaba arkadaslar. 18-23 temmuz arasi 5 gece papillon ayscha belek tatili düşünüyorum eşimle beraber. Bu otelle ilgili bilgisi olan var mı acaba? İki sene önce bellis deluxe belekte kalmıştık. Denizini pek beğenmemiştik ama yeme içme kısmı tatmin ediciydi. Bir de hotels.com üzerinden almayı düşünüyorum. Bu siteyle ilgili sorun yaşayan oldu mu acaba?

• Binbaşı
      1522 Mesaj
      22 Nisan 2017 20:09:40

Fotoğraflar hangi hotelden hocam

Shafter kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3142 Mesaj
      22 Nisan 2017 20:27:15

Hangi foto?

anelka39 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Member of DH since 2001
    • Binbaşı
      1522 Mesaj

Ilk sayfadaki Fotolar arkadaşım

Shafter kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3142 Mesaj

Sueno deluxe

anelka39 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Member of DH since 2001
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.