Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (86. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.965
Cevap
133
Favori
252.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa bu otel hakkında bilgisi olan var mı, tavsiye edermisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goudelock

+1 fırsat konusu olmaktan çıktı. Herkes en lüks otelleri tavsiye eder ya da kullanır oldu bu başlıkta.

Gerçekten fiyat performans önerilerine ihtiyacımız var. Her sene 5 gece 1000 tl civarına gidebiliyorduk. Bu sene bulamadım malesef.

Bookıngı takıp edin ve üye olun.Günlük indirimler yapılıyor.Gecen sene 1 hafta önceden crystal tat beache 1300 lira Deniz manzaralı almıştım eylül ayı için.4gece 5 gündü.Anlık fırsatları yakalayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dendesox

merhaba arkadaşlar,

Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa bu otel hakkında bilgisi olan var mı, tavsiye edermisiniz?

Beklentilerimiz neler?Hangi tarihlerde kaç liraya gitmeyi düşünüyorsunuz.Yardımcı olayım.

• dumanfth D kullanıcısına yanıt
    Mayıs ortasında gitmiştim. Animasyon konusunda efsaneydi. Geceleri canlı müzik sahneleri kuruluyordu. Hiç sıkılmadık. Yemek konusunda vasattı, tatlıları iyiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: gorkemnalbant

quote:

merhaba arkadaşlar,

Beklentilerimiz neler?Hangi tarihlerde kaç liraya gitmeyi düşünüyorsunuz.Yardımcı olayım.

temmuz başında 2 kişi 4 gece konaklama düşünüyorum, max. 2500 lira bütçem var. Crystal Tat Beach oteli yaklaşık bu fiyata (2415 lira), otelpuan.com yorumları genelde olumlu. Birde buradaki arkadaşların görüşlerini almak istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goudelock

Mayıs ortasında gitmiştim. Animasyon konusunda efsaneydi. Geceleri canlı müzik sahneleri kuruluyordu. Hiç sıkılmadık. Yemek konusunda vasattı, tatlıları iyiydi.

o otelin yorumları çok kötü ama siz tavsiye ediyormusunuz

• yirthan kullanıcısına yanıt
    Ben eğitim için gitmiştim. Para verseydim bakış açım farklı olabilirdi. Kötü yorumlar haksız değil eksiklikleri de var artıları da.

Şehre çok uzak. Odalarda kum vs vardı. Kırmızı et hiç yemedik. Ama eğitim için otel doluydu ve personel azdı sezon tam açılmadığından. Sezonda farklı bir ortam olabilir.

Otelin her tarafı havuz ve tamamını gezemedik 6 günde. Çok büyük bir otel. İçecekleri ve çerezleri çok iyiydi. Canlı müzik yapan gruplar çok iyiydi.

Yemek hariç beklentilerimi karşılamıştı. Hatta tekrar gidelim diye bakmıştık fiyatları uçuktu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gorkemnalbant

quote:

merhaba arkadaşlar,

temmuz başında 2 kişi 4 gece konaklama düşünüyorum, max. 2500 lira bütçem var. Crystal Tat Beach oteli yaklaşık bu fiyata (2415 lira), otelpuan.com yorumları genelde olumlu. Birde buradaki arkadaşların görüşlerini almak istedim.

Temmuz için ideal bir rakam.Belek otelleri Zaten ücret olarak Yüksek oluyor.300liraya geliyor kişi başı.Normal bir fiyat.Ben tavsiye ederim.Fiyat performans olarak iyi bir otel.Hizmeti çok iyi.Yemeklerden de memnun kalırsınız.2 açık havuzu 1 Aqua havuzu Ve 1 kapalı havuzu var.Havuzlardan biri 18 havuzu.Çocuk almıyorlar.Yeşilliği bol olan bir otel.Kapalı alanı çok büyük değil.Otoparkı var.Odalar ideal boyutta.Ama çok da lüks değil.Temizlik gayet güzeldi.İnternet güzel ve ücretsiz.Sigara kullanıyorsanız önceden alın.Market aşırı pahalıydı.Genel anlamda beklentiyi çok yüksek tutmazsanız fiyatına göre güzel 5 yıldızlı bir otel.Ama biraz daha çıkma şansınız varsa 5 gün alın.4 gün yetmiyor.Çekilen yola değmiyor açıkçası.

• Çok sağolun, güzel bilgiler paylaşmışsınız. Benimde kafamda sizin anlattıklarınıza benzer düşünceler oluşmuştu yorumları okuduğumda. Ben her sene tatil yapma şansına sahip değilim işimden dolayı. Bu nedenden dolayı hata yapmak istemiyorum ve anladığım kadarıyla bu otel pişman etmeyecek gibi görünüyor. Ama size şöyle sorsam, biraz daha vereyim ama arkama bakmayayım desem bana hangi oteli önerirsiniz. Yine 4 gece, yine antalya bölgesi olmak kaydıyla. (belek şart değil) Mesela rubi platinum var baktıklarım arasında, sanki daha kaliteli gibi, fiyatı 2941 lira.

• Arkadaşlar önümüzdeki yaz tatili için ben de otel arayışındayım. Az önce Booking.com'da 1 haftalık tatilim için her şey dahil indirimli 2400 TL'ye bulduğum bir oteli TatilBudur.com'da aynı şartlar altında 1000 TL'ye buldum. Böyle bir şey mümkün mü? Arada çok fiyat farkı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charmea

Arkadaşlar önümüzdeki yaz tatili için ben de otel arayışındayım. Az önce Booking.com'da 1 haftalık tatilim için her şey dahil indirimli 2400 TL'ye bulduğum bir oteli TatilBudur.com'da aynı şartlar altında 1000 TL'ye buldum. Böyle bir şey mümkün mü? Arada çok fiyat farkı var.

Fazlasıyla mümkün. Booking her zaman çok iyi fiyat sunmuyor bazende bazı otellerde fahiş ücretler olabiliyor.

Tatilbudurda bulduğunuz oteli başka bir acentadan da bulabiliyorsanız ani tur gezinomi jolly vs. Oradada bookingteki gibiyse fiyatı o zaman tatilbudurun fiyatında bişey vardır.

• quote:

Çok sağolun, güzel bilgiler paylaşmışsınız. Benimde kafamda sizin anlattıklarınıza benzer düşünceler oluşmuştu yorumları okuduğumda. Ben her sene tatil yapma şansına sahip değilim işimden dolayı. Bu nedenden dolayı hata yapmak istemiyorum ve anladığım kadarıyla bu otel pişman etmeyecek gibi görünüyor. Ama size şöyle sorsam, biraz daha vereyim ama arkama bakmayayım desem bana hangi oteli önerirsiniz. Yine 4 gece, yine antalya bölgesi olmak kaydıyla. (belek şart değil) Mesela rubi platinum var baktıklarım arasında, sanki daha kaliteli gibi, fiyatı 2941 lira.

Hocam bende mayıs bası 4 gece için bakınıyordum cokta uygun fiyat verdiler gorkemnalbant hocam baya güzel anlattı banada otelı mayıs bası 800 tl gibi bir rakam 2 yetişkin birde kucuk cocuk olunca bende göZü kararttım aldım ets den sonucta bu işler ne kadar ekmek o kadar kofte bana kalırsa sizin bahsettiğiniz diğer otel rubi platinium a gelince sahibi inanılmaz titiz bir insan kayserili diye biliyorum ve bu otelede yansımış yemekler lezzetli temizlik oldukça iyiydi ancak ben sadece lokasyon yuzunden bile crystal i seçerdim bana göre belek alanyaya kıyasla daha sıcak daha pozitif geliyor ancak son karar sizin mayıs basında gidip dönünce yorumlarımı yazacağım burdan

• quote:

Orijinalden alıntı: maarul

quote:

Arkadaşlar önümüzdeki yaz tatili için ben de otel arayışındayım. Az önce Booking.com'da 1 haftalık tatilim için her şey dahil indirimli 2400 TL'ye bulduğum bir oteli TatilBudur.com'da aynı şartlar altında 1000 TL'ye buldum. Böyle bir şey mümkün mü? Arada çok fiyat farkı var.

Fazlasıyla mümkün. Booking her zaman çok iyi fiyat sunmuyor bazende bazı otellerde fahiş ücretler olabiliyor.

Tatilbudurda bulduğunuz oteli başka bir acentadan da bulabiliyorsanız ani tur gezinomi jolly vs. Oradada bookingteki gibiyse fiyatı o zaman tatilbudurun fiyatında bişey vardır.

Sizin favori tatil siteleriniz hangileri?
  • quote:

Çok sağolun, güzel bilgiler paylaşmışsınız. Benimde kafamda sizin anlattıklarınıza benzer düşünceler oluşmuştu yorumları okuduğumda. Ben her sene tatil yapma şansına sahip değilim işimden dolayı. Bu nedenden dolayı hata yapmak istemiyorum ve anladığım kadarıyla bu otel pişman etmeyecek gibi görünüyor. Ama size şöyle sorsam, biraz daha vereyim ama arkama bakmayayım desem bana hangi oteli önerirsiniz. Yine 4 gece, yine antalya bölgesi olmak kaydıyla. (belek şart değil) Mesela rubi platinum var baktıklarım arasında, sanki daha kaliteli gibi, fiyatı 2941 lira.

Rica ederim ne demek.Rubi ye ben gitmedim Lakin iş arkadasım gitmişti.Çok beğenmişti.Gene giderim demişti.Rubi daha yeni bir otel.Yanılmıyorsam 3 sene falan oldu açılalı.Puanları da iyi.Crystalden daha iyi olabilir.Lakin hocamızda dediği gibi Belek'le Alanya çok farklı destinasyonlar.Belek en iyi otellerin bulunduğu bir yer.Bu yüzden müşteri portföyüde ona göre oluyor.Tabi ki daha da iyi oteller önerebilirim size ama fiyat olarak daha yukarlara çıkmanız lazım.

• Merhabalar

8-14 ağustos tarihleri arasında balayına çıkmayı planlıyorum.Balayı oteli olarak neresini tavsiye edersiniz arkadaşlar.Bütçemde maksimum 3-4 bin arası olucak.
  • maarul M kullanıcısına yanıt
    Yalnız booking rezervasyonları hep herşey dahil , ultra herşey dahil değil o nedenle oteller herşey dahil satın aldınız o şekilde hizmet alırsınız diyormuş booking ile gidenler yorumu nedir?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: maarul

quote:

Sizin favori tatil siteleriniz hangileri?

Öyle favori durumu yok bende. Hangisinde fırsat olarak daha iyi bir seçenek bulursam oradan aöıyorum. Booking, ets, jolly, tatilbudur, gezinomi, hotels.com dan genelde karşılaştırma yaparım. Anı tura ve çok bilinmediklere pek bulaşmam

• quote:

Orijinalden alıntı: rLzApex

Yalnız booking rezervasyonları hep herşey dahil , ultra herşey dahil değil o nedenle oteller herşey dahil satın aldınız o şekilde hizmet alırsınız diyormuş booking ile gidenler yorumu nedir?

Pek ihtimal vermiyorum ama otele göre belki farklılık gösteriyordur rezervasyon öncesi otelden teyit etmekte fayda var.

Bookingte zaten dikkat ederseniz ultra herşey dahil diye bir seçenek hiç sunulmuyor. Herşey dahil olarak geçtiğini düşünüyorum.

• kemer club hotel sunbel nasıldır
  • quote:

Orijinalden alıntı: rLzApex

Almadan once oteli arayin.Ben oyle yapiyorum.Hep uhd oldu.Bookingde boyle bir secenek yok cunku.

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.