Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (84. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.965
Cevap
133
Favori
252.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ağustos tatili öncesi nisan sonu mayıs bası gibi 4-5 gecelik kaçamak yapalım dedik 1,5 yasındaki kızımızla sueno side 4 gece 1000 tl

Crystal tat besch golf belek te 5 gece 1000 civarı bu crystal otele giden varmı daha önce yorumlarınız nasıl olur birde burda bir arkadas yazmıs nisanın 22 si gibi giriş yapıp rixos beldibinde de 1250 tl ye kalabiliriz yine 4 gece ama öncelikle şu crystal otel hakkında bilgi almam lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 aydır konuyu takip ediyorum ya forumdaki arkadaşlar ekonomik olarak baya iyi seviyedeler ya da gerçekten ülkece ekonomimiz çok iyi. 600-1000 lira arasında değişen gecelik fiyatlar konuşuluyor. Yok mudur şöyle 2 kişi 300 lira civarı gecelik otel?
  • zehra_a Z kullanıcısına yanıt
    Marmariste Ekim 15e Kadar denize girilir.sorun olmaz.
  • Bu otel beğenme işi ne zormuş.

Uzun araştırmalar sonucu Side'de Sentido Perissia Managed by Paloma Hotels de aldım tatili.

6 gece 7 gün 3555₺ Ets tur üzerinden alımı yaptım

https://www.etstur.com/Sentido-Perissia-Managed-By-Paloma-Hotels
  • Lucifer kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

Bu arada uçak biletlerine bakıyorum İstanbul - Antalya tatil parasının yarısı tutuyor. Otobüs ile mı gidiyor insanlar ne yapıyor :)

• vay arkadaş aska lara otele rezervasyon sayfası açtım vpn le bağlanınca 560 euro vpn kapatıp sayfayı yeniliyiyorum hooop 780 euro bu ne adaletsizlik bu nasıl bir mantık vallaha deli oldum bu ülkede yaşayıp herşeyi bu şekilde pahalı kullanmak ayıptır yazıktır elin adamı benimle aynı şartlarda otele gelecek ben onun masraflarınıda sırtlanıcam biri bana mantıklı bir şekilde açıklasın bunu yeter yıldım paramı bu adaletsiz düzenle paylaşmaktan
  • quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

La Blanche Resort Spa Hotel bu otel hakkında bilgisi olan var mı?

ben geçen sene kalmıştım hiç memnun kalmadım açıkçası öyle her şeyden şikayet eden birisi değilim ama ne yemekler ne temizlik hiç iyi değildi
  • Arkadaşlar tekrar sorayım crystal tat beach e giden varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: veteran

quote:

ben geçen sene kalmıştım hiç memnun kalmadım açıkçası öyle her şeyden şikayet eden birisi değilim ama ne yemekler ne temizlik hiç iyi değildi

2015 de gidip çok memnun kalmıştım. Bodrumun otelleri zaten çok kaliteli değildir. Bodrum standartlarına göre baya iyi bana göre

• quote:

Orijinalden alıntı: lexus

quote:

Orijinalden alıntı: veteran

quote:

2015 de gidip çok memnun kalmıştım. Bodrumun otelleri zaten çok kaliteli değildir. Bodrum standartlarına göre baya iyi bana göre

Bodrum civarında pek iyi otel yok katılıyorum kesinlikle.Ben 2016 yılında gittim belki el değiştirmiş bile olabilir sizin gittiğiniz döneme göre ama otel hakkında pek iyi şeyler söyleyemicem odaya girdim daha girer girmez masa pislik içinde içilen bardağın lekesi kalmış yapış yapış, asansörlerin içinde yemek atmışlar 2 gün içinde kaldı alınmadı. havuzlar pisti, aileler kumsal tarafına çocularına tuvaletini yaptırıyor söylüyorsunuz uyaran yok. yemek çeşiti çoktu belki ama ben tavuk yemediğim için neredeyse aç kaldım kırmızı et neredeyse yoktu.bir içki alıyorsunuz diğer gittiğinizde aynı içkiyi istiyorsunuz tadı bambaşka. Belkide benim gittiğim dönemde de öyle olmuş olabilir.
  • 29 Nisan - 2 mart 3 gece 2 kişi öneriniz varmı antalya alanya side vs farketmez? titanix deluxe 1320 tl çıkardılar fiyat. Sentido Perissia Managed by Paloma Hotels 750 tl fiyatı aslında baya uygun. otel nasıldır?

edit: rubi platinumda karar kıldım gibi. 900 tl ye geliyor. önerenvarmıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imax1 -- 23 Mart 2017; 23:12:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rLzApex

Teşekkürler hocam.

Bu arada uçak biletlerine bakıyorum İstanbul - Antalya tatil parasının yarısı tutuyor. Otobüs ile mı gidiyor insanlar ne yapıyor :)

Rica ederim, ben de temmuz-ağustos gibi orada olacağım tekrar. Ben Eskişehir'den otobüsle gidiyorum 7 saat :D

bu arada hiç mu online diye bir oyun oynadınız mı nickiniz hiç yabancı değil de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultimasalida

Ağustos tatili öncesi nisan sonu mayıs bası gibi 4-5 gecelik kaçamak yapalım dedik 1,5 yasındaki kızımızla sueno side 4 gece 1000 tl

Crystal tat besch golf belek te 5 gece 1000 civarı bu crystal otele giden varmı daha önce yorumlarınız nasıl olur birde burda bir arkadas yazmıs nisanın 22 si gibi giriş yapıp rixos beldibinde de 1250 tl ye kalabiliriz yine 4 gece ama öncelikle şu crystal otel hakkında bilgi almam lazım

Tat beach de geçen yaz kaldım.Gayet güzel bir otel.Biz memnun kaldık.10 üzerinden 8 alır.Merak ettiğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz.

• Lucifer kullanıcısına yanıt
    Evet doğru hatırlıyorsun Mı Turka :) Ben de hatırlıyorum seni.

Otobüs ETS otobüs ile mı ? Değil ise otele nasıl ulaşıyorsun acaba?

Bu arada bir otelci tanıdık booking üzerinden alım yapın daha fazla ilgilenirler diyor katılan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: rLzApex

Evet doğru hatırlıyorsun Mı Turka :) Ben de hatırlıyorum seni.

Otobüs ETS otobüs ile mı ? Değil ise otele nasıl ulaşıyorsun acaba?

Bu arada bir otelci tanıdık booking üzerinden alım yapın daha fazla ilgilenirler diyor katılan var mı?

vay be yıllar olmuş:)

Otobüs olayı şöyle oluyor bizde, oteli satın aldığımız firmanın otobüsleri var. onlar otele kadar götürüyor, biz geçen sene giderken firma otobüsüyle gidemedik sadece dönüşte gelebildik otelden alıyorlar.
    Giderken de manavgat terminalinde inip 2 şehir içi vasıta değiştirip otelin önüne kadar gitmiştik.
    booking olayını pek bilmiyorum ben. bilen vardır sanırım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemnalbant

quote:

Ağustos tatili öncesi nisan sonu mayıs bası gibi 4-5 gecelik kaçamak yapalım dedik 1,5 yasındaki kızımızla sueno side 4 gece 1000 tl

Tat beach de geçen yaz kaldım.Gayet güzel bir otel.Biz memnun kaldık.10 üzerinden 8 alır.Merak ettiğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz.

Hocam bir iki sorum olacak yanıtlarsanız sevinirim

Eşim kedilerden baya bi tedirgin oluyor okuduğum kadarıyla tesiste baya kedi var diyorlar doğrumu? Yemek kalitesini iyi bulmamışlar tripadvisor da sürekli aynı yemekler ve et yok diyorlar

Bu arada 1,5 yasında bir kızım var onunda en azından gün içinde eğlenmesini istiyoruz mayıs başı hava çok iyi olmayabilir en azından kapalı havuza sokarız dedik ısıtması varmı bilmiyoruz otelin otoparkı varmıydı ? Çocuk için park salıncak vs gördünüzmü otelde?

Biraz uzun oldu ama yabıtlayabilirseniz çok makbule geçer

• Selam cyristal paraiso verde otele giden var mı tavsiye edermisiniz.
    Denizi nasıl. Eylül başı havalar nasıl olur..
    Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gorkemnalbant

quote:

Hocam bir iki sorum olacak yanıtlarsanız sevinirim

Eşim kedilerden baya bi tedirgin oluyor okuduğum kadarıyla tesiste baya kedi var diyorlar doğrumu? Yemek kalitesini iyi bulmamışlar tripadvisor da sürekli aynı yemekler ve et yok diyorlar

Bu arada 1,5 yasında bir kızım var onunda en azından gün içinde eğlenmesini istiyoruz mayıs başı hava çok iyi olmayabilir en azından kapalı havuza sokarız dedik ısıtması varmı bilmiyoruz otelin otoparkı varmıydı ? Çocuk için park salıncak vs gördünüzmü otelde?

Biraz uzun oldu ama yabıtlayabilirseniz çok makbule geçer

Otelde evet kediler var.Hatta kedi evleri var.Lakin antalya da ki bir çok otelde kedi var.Çünkü fare ve haşere olmasını istemedıkleri için özellikle bakıyorlar.Ama hepsi aşılı ve bakımlı hayvanların.Ama rahatsız edicek boyutta değildi.Ama var mı var.Yemekler gayet güzel.Lakin et çıkmıyor diyen yalan söylemiş.Tabi yapılan yorumların zamanı da önemli.Yüksek sezonda belki kısmışlardır.Çeşit biraz daha arttırılabilir.Sabah kahvaltısında portal suyu ücretsiz.Bu otelin en iyi kısmı hizmetindeydi.Personel çok ilgili.Gözlerine baksanız hemen geliyorlar.Kapalı havuzu var.Ama mayıs ayında ısıtma olur mu bilmiyorum.Ben eylülde gittim ısıtma kasımda olucak demişlerdi.Bence onu direk oteli arayıp sorun ısıtma devam ediyor mu diye.Otelin otoparkı var.Baya geniş bir otopark.Çocuk için salıncak park var.Mini klup var.Lakin bizim en sevmediğimiz kısmı çocuk club olmuştu.Biz beğenmemiştik.Ama çocuk oteli derseniz hemen yanında ıc santa famıly var.Orası direk çocuk oteli.Fiyatlarını bilmiyorum ama bir inceleyin derim.Hatta keşke oraya gitseydım demiştim benim kızım için ama arada 1000liraya yakın fark vardı.Vermek istememiştim.Ben size özelden bookıng yaptğım yorumu da yollayım.
  • imax1 kullanıcısına yanıt
    hocam rubi platinium alanyadaki en iyi oteldir arkadaşlarım gitti çok memnun kaldılar o mevsimde denizi büyük ihtimal kullanamazsınız ama kapalı havuzu var
  • gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    Hocam öZel mesaj attım

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.